21229
  • gothic1
    #197
    Hogy directebb legyen:

    G O T H I C I I D E M O (N É M E T)
  • Csacsi
    #196
    Mármint az olyan címet, ahol infokat találhatók róla, nem pedig a szerver címét :)))
  • gothic1
    #195
    Mindenkitől elnézést kérünk az off topic miatt!

    A 178-tól 194-ig üzenetig a lényeg:

    a 184. üzenet(Csacsitól):

    A JoWooD Productions Gothic II című 3D RPG- jének lett elérhető a német nyelvű demója. A nem éppen letöltőbarát méretekkel rendelkező demó tartalmazza a játék intróját, és kipróbálhatjuk magunkat az első fejezet nyújtotta nehézségekben. Mint már mondtam a bemutatkozó verzió német, a játék pedig RPG, szóval erősen javallott a nyelvtudás, mert amúgy nem valami élvezhető a dolog.

    Link : www.jatekok.hu
  • gothic1
    #194
    Köszi, de ripben meg van!
  • Csacsi
    #193
    De ha nem gond, akkor elküldhetnéd a Te fizetőseidnek a címét mailbe.
    Ezt is ha lehet a [email protected] email címre küld.
  • Csacsi
    #192
    Nincsen meg nekem, talán ripben meg tudnám szerezni... de az nem tudom mennyire lenne jó.

    Egyébként a fizetős d-vel kezdődik.
  • gothic1
    #191
    Még egy off topic kérdés, aztán befejezem:

    Nincs meg neked véletlenül az "Alice" ISO-ban.
    Láttam a boltokban, hogy a most már elég olcsó (3500Ft), de jobb volna ingyé. :)
  • gothic1
    #190
    Vagy más?
  • gothic1
    #189
    Az fizetős i-vel kezdődik vagy m-mel?
  • Csacsi
    #188
    Rendben, bár szerintem nem fogom tudni kiadni, mert fizetős ftp-t ismerek csak. De majd meglátjuk.

    Ilyenkor bánom azt, hogy ma este 10-ig dolgozom. Még szerencse, hogy mindig van nálam egy 850 megás vinyó, így legalább ha hazérek, akkor egyből kipróbálhatom...
  • gothic1
    #187
    Ne érezd úgy! De azért én legyek az első! :)
  • Csacsi
    #186
    Neked bármit, igérem, ha előbb találok ISO helyet, mint Te, akkor is Te kapod az első infot. Az adósod vagyok.
  • gothic1
    #185
    Hú de jó! :)))))

    Már töltöm is! Köszi az infót!
  • Csacsi
    #184
    A JoWooD Productions Gothic II című 3D RPG- jének lett elérhető a német nyelvű demója. A nem éppen letöltőbarát méretekkel rendelkező demó tartalmazza a játék intróját, és kipróbálhatjuk magunkat az első fejezet nyújtotta nehézségekben. Mint már mondtam a bemutatkozó verzió német, a játék pedig RPG, szóval erősen javallott a nyelvtudás, mert amúgy nem valami élvezhető a dolog.

    Link : www.jatekok.hu
  • gothic1
    #183
    Így van! :)
  • Csacsi
    #182
    Najó ne offoljuk a topicot :)

    Inkább szerezzünk be valahonnan gothic 2-ot :)
  • gothic1
    #181
    Ha én a főnököd lennék, biztosan olyan rohadt "fontos" embernek tartanám magam, hogy le se ülnék egy Gothic-kal játszani. Téged meg jól megfenyítenélek. :)
  • Csacsi
    #180
    Ha így állsz a késésemhez, akkor azthiszem kijelenthetem kár hogy nem Te vagy a főnököm. :))
  • gothic1
    #179
    Hidd el, én örülök neki, hogy késtél a munkahelyedről! :) Nagyon jól csináltad!:) Kevés ember tudja, hogy mi a jó! :)))
  • Csacsi
    #178
    Gothic : Köszönöm neked a Gothic 1-et. Örök hála. Már csak azt kell megoldanom ezek után, hogy aludjak is néha, mert így rossz, hogy szinte nem alszom, és még kések melóhelyről is.

    Nem nagyon örültek neki, szóval azért még vannak problémák, de majd megoldom valahogy.

    Mégegyszer nagyon köszi.
  • gothic1
    #177
    Csatlakozom az előttem szólókhoz!

    Na milyen a játék mesélj! :)
  • Rincewind
    #176
    Igen, igen. Milyen a game, mesélj! :D
  • Detori
    #175
    ...Érdekes, hiszen az egyik oldalra feltett boxshot alapján úgy tűnt hogy 3CD: dupla CD (install) + még egy CD (play)...

    http://terror.snm-hgkz.ch/photos/album04/gothic2_3?full=1

    No és milyen a játék?
  • Falabu #173
    http://gud.us/en/?Falabu
    Király ez a lap
  • magus
    #172
    jo akkor kormanyt kerek karacsonyra. lehet kormannyal gothicozni?

    na most komolyan vki majd irja le hogy milyen. en sajnos varok az angol verziora:(
  • Xboxman
    #171
    simán(elvileg csak egy turbozott Gothic 1 motor?)
  • magus
    #170
    szerintetek elfutna egy celeeron tualatin 1,2-esen gef2 mx 400ason?
  • Xboxman
    #169
    Wincommanderrel sikerült belépni!Ezer hála!
  • Xboxman
    #168
    FlashFXP
  • gothic1
    #167
    Lehet egyébként, hogy most ketten töltenek éppen és a harmadikat már nem engedi...
  • gothic1
    #166
    Wincommanderrel vagy FlashFXP-vel próbáld!
  • Xboxman
    #165
    na megjött köszönöm!Csak nem bírok belépni mert valami dtat socket erroral kidob loginolás utána...
  • Xboxman
    #164
    MElyik címemre,mert eggyikre sem jött semmi:(((
  • Rincewind
    #163
    Én is ebben bízom! A Gothic 1-et is most szerválom külföldről, mert bár már 4-szer végigjátszottam, azért kell a polcomra... :D
  • gothic1
    #162
    Ja és nincs mit! :)
  • gothic1
    #161
    Jobb is! Ez nem egy free szerver. Szóval jobb ha nem több szálon töltesz le!
  • gothic1
    #160
    mail ment!
  • M.A.D.
    #159
    v1.16(vagy8) angol
  • M.A.D.
    #158
    Nekem csak full installva (1.09GB) van meg otthon.
  • Xboxman
    #157
    Nekem is kéne