21229
  • Xboxman
    #242
    nekem 400-as tápom van:P
  • Hunnenkoenig
    #241
    En csak azt irtam, amit a ficko mondott. :-)

    Hat a tap gondolom azert kell, mert, ha jobbfajta kartyad meg procid van, ami elegge megviseltetödik a jatek közben, akkor ha keves aramot kapnak, megzuhan a cucc.

    Bar nekem 250 Watton megy a gepem feltuningolva es megis stabil XP alatt mint allat! :-))
  • pluhi
    #239
    LOL!
    Ez a nap vicce:). A Gothic 2 áramot is eszik. Jó ég. Instabil gépen minden erőforrásigényes progi instabil lesz. Nem hinném, hogy jobban járatja a procit, mint pl. a 3DSMAX. Jó, hogy nem mondta, hogy vegyél brand alaplapot is. A videokártyát nem szivahatja nagyon, mert mintha Dx 7.0a or higher feliratot láttam volna a demo igényeinél.
    A lényeg: senki nem mondja milyen a Morrowindhez képest?
  • Hunnenkoenig
    #238
    Na ejszaka lejött a demo, erre hibas a fájl :-((

    Azthiszem ma csak meg kell szereznem az egesz jatekot ...
  • Csacsi
    #237
    Azért ez így nem teljesen igaz, mert a demohoz hozzájutottunk, meg tegnap elég sokat offoltunk... :)
  • gothic1
    #236
    Nem tudom, hogy észrevettétek-e, hogy a Gothic 2 pillanatnyilag a 7. legnépszerűbb topik a supergamezen, pedig még nem is jutottunk hozzá a játékhoz! :)
  • Evil
    #235
    en is varom am ezt a jatekot.Az egybe azt birtam hogy marha nagy szabadsagerzete volt az embernek. Mindig talalt valami zugot amit meg nem latott azelott.A Morrowindot is ezert szeretem de a gothic jobban bejon.
  • Detori
    #234
    Egyelőre nincs hír róla...
  • gothic1
    #232
    Ejj! Na így jobb lesz:

    Gothic 2 demo (német)

    Egy ilyen nagyszerű linket nem szabad elrontani! :)
  • gothic1
    #231
    Azok számára akik nem olvasnak "visszafelé" is:

    A demo letölthető itt:

    Gothic
    2 demo (német)
  • gothic1
    #229
    Én is kpróbáltam.
    Tényleg gyönyörű!

    Az irányításhoz annyit, engem zavar, hogy az egeret is lehet használni! :)))
    Már hozzászoktam a billentyűkhöz!

    Az én konfigom P4-1,7 256 DDR Ram, viszont egy hurka GeForce2Mx400-as vga-m van, de így is vígan lehet 1024-ben játszani max részletességgel.

    De hogy ez a német milyen kiábrándító!

    Ma este megint rázizzenek, mert nem volt elég időm este vele foglalkozni.

    Egyébként nekem is besokalt a gép tőle. Piszokul melegedett. Egy megoldás lehet: le kell szerelni a ház oldalát, hagy keringjen a levegő. (Tudom nem nagy ötlet)
  • Csacsi
    #228
    Na jó reggelt. Remélem mindenki kipróbálta az éjjel, vagy tegnap a demot.

    Valanyi nagyon jó feelingje van a játéknak. Engem egy dolog tudott lelombozni, hogy minden németül van benne... :((

    Maga a táj gyönyörű, az ég mégszebb lett mint volt, bár azért néha mikor felnéztem, mindig hiányoltam a burkot, de aztán rájöttem, hogy ja tényleg az már nincsen. A játék grafikája iszonyat jó.

    800*600-as felbontás, és 32 bit mellett vígan muzsikált.p4-1,7 , gf3ti200 128mb, 512ddr

    Nem akadt meg egy másodpercre sem a program. Csak azért nem tettem magasabb felbontásra, mert játszani akartam, és nem a beállításokkal bíbelődni. Majd ma este kipróbálom, hogy milyen magasabb felbontáson.

    De mondom maga a játék gyönyörű igy 800*600-ban is.

    A történet : Ezt talán majd Hunnenkoenig barátunk elmondja, mert én nem értettem belőle egy szót sem, bár a videóü alapján úgy nagyjából lehet következtetni.
    Látszik, hogy mindent beleadtak a fiúk, hogy az első rész negatívumai teljesen eltünjenek.

    Bocs, hogy csak a graikáról beszélek, de egyedül ezt tudtam megfigyelni a németből.

    A táj ezerszer kidolgozottab. Az emberünk mozgása is sokkel letisztultabb lett ( bár az ugras itt sem néz ki valami jól)
    A fák, és a bokrok....valami félelmetes. Itt tényleg érződik, hogy mikor vagyunk az erdő sűrűjében, és mikor találunk rá valami ösvényre. A meredek sziklafalról is ha lenéz az ember, lehet érezni a magasságot.

    Najó... egyenlőre ennyi. Mint mondottam, kötelező darab minden szerepjátékosnak. Azok akik nem szeretik a szerepjátékokat, azok meg nézzék meg, és garantáltan beleszeretnek.

  • Hunnenkoenig
    #227
    Komplett vegigjatszas a Gothic 2-höz nemetül: itt olvashato
  • Hunnenkoenig
    #226
    Allitolag sokan panaszkodnak instabilitasra es gyenge performance-re.

    A www.worldofgothic.de oldalon nyilatkozott egy Gothic 2-föprogramozo az esetleges hibalehetösegekröl, ami a jatek instabilla valasat vonja maga utan es esetleg lefagyast okoz.

    Mindenkepp kell egy min. 350 Wattos tapegyseg!

    Ha lehet DDR RAM (egymashoz kompatibilisek) es abbol minel több :-)
    Win XP alatt keves a 256 MB.

    Overlocking nagyon rossz a Gothicnak! Jo hütö is kell.

    Azt igerte, hogy a hamarosan kijövö Patch-el megprobaljak stabilabba tenni :-)

    Jo jatekot!
  • Hunnenkoenig
    #225
    Gyors letöltes: 85 kb/s gyors letöltes
  • Hunnenkoenig
    #224
    Seit wann sagt man nicht "Oh mein Gott" auf Deutsch? Und was sind das für rüde Umgangsformen? :-))

    En is töltöm le a demot! Asszem holnap megveszem a jatekot latatlanban is!
  • RAZZY
    #223
  • magus
    #222
    Ja Ja Gut Ja Stefean Gut, Ja schnell, AAAAAHHH STEFAN SPPIRCCCCLE STEFAN!!!!

    itt allok nemetbol...:)
  • RAZZY
    #221
    Annyit megfejtettem NAGY német tudásommal hogy a városba csak 100arany leperkálásával engednek be.
    Aztán, a farmon a ládikában van egy parasztruci :)
    Ja meg a juhászlegény missiont ad, hogy írtsam ki a rablókat a barlangból.
    Vannak még taskok, de nemtom lefordítani
  • Csacsi
    #219
    Iszonyat jó lett a játék. Mikor bejött a kezdőkép, akkor angolul írta ki, hogy "please wait...loading". Itt felcsillant a szemem, de menüben már német volt.

    A játéknak nagyon jó a hangulata. Jobb mint z eggyé, pedig azt most nyomom másodszorra, pont most játszottam vele, mielőtt lejött a 2 demója. Sokban hasonlít, de sokban nem, de ezek mind pozitív dolgok csak a gothic 2 számlájára.

    A táj nagyon jól néz ki, a szörnyek is jobban meg vannak csinálva, és egy kicsit erősebb is vagy mikor kezdesz, mert itt simán le lehetett verni egy farkast.

    A játék zenéje is cool.

    A történet. Ugyebár rádszakadt a barlang, de xardasz, egy teleport+felélesztő varázslattal fetlámasztott, de így a cuccaidat nem tudta megmenteni, tehát így tüntek el a dolgok. Gondolom a skillek is ezmiatt töntek el, de sajnos csak a képet láttam, amit magyaráztak azt nem értettem. Kötelező mindenkinek, akinek tetszett az 1, akinek meg nem, annak méginkább, hátha utána kedved kap az előzményekhez.

    Most már csak angol full verzió hiányzik, és boldog ember leszek.

    Az irányítás kicsit más, meg az inventory is. Szerintem még mindig nem tökéletes, de azért kezelhetőbb.Ami fontos, hogy végre lehet használni az egeret NORMÁLISAN. Például azon van az action gomb, szóval szerintem jó lett. Nem jöttem rá mindenre, mert nem tudok németül, így a beállításokkel nem szenvedtem.

    Annyi biztos, hogy ugyanúgy csak négy tulajdonságod van.

    Egyenlőre ennyit, megyek vissza játszani.

    És bocsi, hogy ilyen hosszú voltam.
  • RAZZY
    #218
    Sajna le van korlátozva a demo egy elég pici helyre... Kb akkorára mint az első rész Old Camp-je.
  • Xboxman
    #217
    beszart a Nasanet:P
  • Rincewind
    #216
    A terep mekkora, van róla valami fogalmad? Nagyobb, mint az első részé?
  • RAZZY
    #215
    Nah demó végignyomva, várjuk a fullt :)
  • Rincewind
    #214
    Itt görcsölök már órák óta és még alig töltött le valamit! Nagyon akarom ezt a játékot... :(
  • magus
    #213
    jaaaa jovan, azt hittem hogy atalakitottak a kardforgatasi rendszert, es nem lehet pancelt viselni. ne hozd mar ram a szivbajt:)
  • RAZZY
    #212
    Azt hogy, elfelejtette a kardforgató képességét és a páncélja (orearmor) megsemmisült. Szal van rajta egy rongy, nameg tanulhatja előről a kardozást...
  • Braveheart
    #211
    mi az hogy nincs páncél meg kardforgatás
  • magus
    #210
    miert, milyen a kardforgatas? hogyhogy nincs pancel?
  • gothic1
    #209
    Nyugi még én is melózom! :(
    És még otthon is lesz mit csinálom, de azért időt fogok szakítani a Gothic 2-nek! Alig várom, hogy lássam!
  • RAZZY
    #208
    Ami még tetszik:
    - sűrű erdő, hangulata valam woaoaoaoaw
    - Nagyjából megtartotta az 1. rész képességeit kivéve a kardforgatás... nameg páncél sincs
    - Történetből egy kukkot se értek, szal nemtom hogy mi van :)
    - Új ellenfelek vannak
    - De az gáz hogy nem ott van Xardas vára ahol az 1. részben volt, na lehet hogy ez egy másik :)
    - Vannak bárányok amelyeket farkasok kergetnek :D
    - Hangulata überli az 1. részt, szal asszem nincs is mit mondanom akkor :)
  • Csacsi
    #207
    Ezt nem hiszem el, már én is rég nyomhatnám, ehelyett itt ülök bent melóhelyen, és szenvedek...

    Haza akarok menni. :(
  • RAZZY
    #206
    Hát én az állam keresem... Ilyen játékot még életemben nem láttam!!! Hemzseg az élet benne, hangulat valami KIBASZOTT jó, ááááá Rohanok megvenni ahogy megjelenik!!!
    Figyeltek arra is hogy az emberünk nagyjából megtartotta erősségét, szal a farkasok sem okoznak gondot alapálapotban. EZ A GAME EGY ÚJ KORSZAK :) Nah kész megyek játszok tovább
  • Rincewind
    #205
    Hardwired-ön is fent van!
  • gothic1
    #204
    Én flashgettel szedtem le kb 60k-val jött le és kb 2 órát vett igénybe.
  • Csacsi
    #203
    Hogy töltötted le ilyen gyorsan, nekem csak 8k/sec-el jön, pedig minimum 50-el kéne, szóval nem értem..., de remélem nem lesz crc-s.

  • yellowcab
    #202
    NOOOOOOOO
    PLEASE!!!!!!!!!
  • Detori
    #201
    ...OK akkor ugye az sem baj, ha holnapra nem töltöm le neked?

    Megyek tanulni...

    OFF vége
  • yellowcab
    #200
    DETORI!!!!!!
    Auf Deutsch sagt man so was nicht,weil es kein Englisch ist.Can you follow????

    Ach meine Güte.

    Du Arschloch

    I don't ever want to see you in this topic again,at least,until tomorrow.
    YOU MUST LEARN
  • Detori
    #198
    Oh mein Gott!