21229
  • gothic1
    #283
    Egy pofa, neve Xerxes, az rpgdot fórumán, dolgozik a német demo angol nyelvű feliratozásán. Neki is azzal van gondja, hogy hiába fordítja le a szöveget nem tudja megjeleníteni a játékban. Szerinte C++-ban kellene gépészkednie, hogy sikerüljön. Annak is jelentősége van, szerinte, hogy nem lehet hosszabb a fordítás szövege, mint az eredeti német szöveg. Hmmm. Ő tudja. Reméljük sikerül neki. Persze magyarul jobb lenne... Hallod Hunnenkoenig? :)
  • gothic1
    #282
    Szerintem olyan február környékén fog kijönni az angol verzió (következő év első negyedév) az még igen messze van. És nem fölös munka a demo teljesen megegyezik az eredeti játékkal, annyiban különbözik, hogy csak a Chapter 1-ig lehet játszani vele (öt fejezet van). Legalább februárig lenne egy kis kárpótlásunk, neked köszönhetően.


  • Xboxman
    #281
  • Hunnenkoenig
    #280
    Majd meglatom mit tehetek ez ügyben :-)
  • RAZZY
    #279
    ATX örömei :) 1ébként a demóban (is) van az ork
  • Braveheart
    #278
    a rohadt **** **** életbe, már 90%-át letöltöttem a demonak, és az új billentyűzetemen véletlenül megnyomtam a power gombot, és kilépetzt a gép, és nem jegyezte meg basszus
  • Braveheart
    #277
    nektek megvan már a teljes? vagy a demoban is van ork?
  • CS@
    #276
    A Demót kipróbáltam. A németből szinte semmit nem értek ,de azért marha jó érzés megint Gothic-os terepen bóklászni és nagyokat ugrálni.by.
  • RAZZY
    #275
    Nah találtam egy Orkot, le is gyakot egyből :)
  • Rincewind
    #274
    A rendes farkas itt is, de ez ''jungen'' farkas! ;D
  • Rincewind
    #273
    Valami küldetés leírás nekem is jól jönne... :)
  • Braveheart
    #272
    Hajj, én emlékszek, mikor 1 éve letöltöttem a gothic 1 demoját, oléyan érzés kerített hatalmába, amit addig egyetlen játékban sem éreztem... amint beléptem az old campbe, megcsodáltam a guardok szép páncélját, és lenyűgözött a zene is (az más kérdés hogy az akkori gépemem inkább képregénnyel játszottam, de azóta megoldottam a problémát). Nem telt bele pár nap, és letöltöttem (megvettem volna, de sajnos itthon nem lehetett kapni- remélem a 2. részt lehet majd) Végig is játszottam rögtön, mindhárom táborral, és 3 hete megint végigvittem az old camppel. Egyszerűen lenyűgöző a hangulata, és néhány nagyon csúnya bugtól eltekintve (az egyik legnagyobb bugf, mikor az old mine-ban az egyik létra 45%-os szögben el van dönmtve, és mikor elkezdünk rajta felfele mászni, a karakter egyenesen felfelé mászik a semmibe) Ez a kedvenc játékom...
  • Xboxman
    #271
    Méltó folytatása lenne a MAfia fordításodnak egy majdnai Gothic2 fordítás:)
  • Hunnenkoenig
    #270
    ebben mar puszta ököllel sikerült kinyuvasztanom :-)
  • FREAK
    #269
    egy farkast??? huh, az az első részben már ötödik szintű enemy volt :DD
  • Hunnenkoenig
    #268
    Hehe, majd igyekszem :-)
  • Hunnenkoenig
    #267
    Epp csak az introt neztem meg, megöltem egy farkast. Sajna nincs idöm es energiam egyelöre komolyan belekezdeni.

    A feladatok leirasat rahagyom masra :-)
  • Hunnenkoenig
    #266
    Beleneztem a demoba, talaltam szövegeket, at is irtam öket, de a jatekban nem jelenik meg magyarul. Nem ertem miert. Több idöt kene raszanni. Demo forditasa amugy is ertelmetlen, mert akkor dupla melot csinal az ember es addig nem eletkepes a demo, hogy megerje. Az angol ugyis nemsokara kijön szerintem.
  • RAZZY
    #265
    Ez is jó, köszi de voltaképpen a küldetésekte gondoltam, amit a beszélgetések során kapunk. Amire eddig rájöttem:
    - Juhász megkér minket hogy írtsuk ki a baditákat (100xp)
    - 100 arannyal juthatunk be a faluba
    ennyi :). Van még pár de sajna nemértem mit kell csinálni...
  • magus
    #264
    igy elso latasra jo a terep, e azert remelem meg lesz az a hangulata, ami az old campnel volt, amikor bejutottam, es ami volt anno. nagyon jo vol, remelem most is megmaradt
  • magus
    #263
    kiprobaltam. megolt az elejen egy bandita. hat ennyi. ti legyoztetek? mondjuk le lehet gyozni csak vedekezni is kell. amugy nektetk nem szokta, hogy az inventorynal. meg a konyveknel villog? na majd megvarom az angol es jatszom vele.
  • FREAK
    #262
    köszi, má gyün!

    igaz, rohadt lassan :/
  • Rincewind
    #261
    Annyira jók ezek sűrű erdők! :)
    Grafix nagyon tetszetős lett. Karakterekhez viszont nem nyúltak, legalábbis a főhős polygonra ugyanaz.
  • Csacsi
    #260
    Hunnenkoenig: Nem szeretnéd lefordítani nekünk a demót?

    Nem hinném, hogy túl nagy munka lenne, annyi szöveg nincsen benne.

    Naaa lééégyszi....
  • gothic1
    #259
    Lécci értsd félre máskor is és így sokkal több német szónak tudjuk meg a jelentését!
  • Csacsi
    #258
    Igen, főleg azért, mert én szinte kötellsségemnek tartom, hogy terjesszem a "gothic hitét" :)
  • Csacsi
    #257
    hmm..... majdnem sikerült megverned..
  • gothic1
    #256
    :))))))

    De együtt jár az agyunk! :))))
  • gothic1
    #255
    A full játékot sehonnan, egyenlőre, a demot pedig 232-es üzentről.
  • Csacsi
    #254
    Freak : nézd meg a 232 hozzászólást, ott van a link.
  • Xboxman
    #253
    meg a hwsw-ről:)
  • Xboxman
    #252
    netről
  • FREAK
    #251
    honnan lehet leszedni?
  • Hunnenkoenig
    #250
    Ja a taskokat felreertettem, vagy erre gondoltal? Marmint a kepessegekre.
  • Hunnenkoenig
    #249
    Na szoval megneztem az elejet!

    A grafika eleg jo! 1024x768-ban 32 bittel es 300% latotavolsaggal is szep folyamatos.(AMD 1400 Mhz, GeForce2 GTS 32 MB, 256 MB DDR RAM).

    Neha megakad egy masodpercre, gondolom töltes miatt.

    A Taskok (talent):

    Einhänder = Egykezes fegyverek
    Zweihänder = Ketkezes fegyverek
    Bogen = Íj
    Armbrust = Számszeríj
    Schleichen = Lopakodás
    Schlösser öffnen = Zárakat nyitni
    Taschendiebstahl = Zsebtolvajlás
    Runen erschaffen = Rúnák készítése
    Alchemie = Alkímia
    Schmieden = Kovácsolás
    Tiere ausweiden = Állatokat megnyúzni

    A történet:

    Az elsö resz utan ott fekszünk a kö alatt 30 napig, de a pancel megvedett minket. Legyengültünk es sokmindent elfelejtettünk, de a varazslo Xardas jovoltabol legalabb elünk. Visszahoz minket, de a pancel szetrobban a video elejen.

    Az elsö reszben elpusztitottuk az "Alvót", de utolso erejevel meg összehivta a sötetseg hadsereget, es meg a sarkanyok is eljöttek.

    Elsö feladatkent el kell jutnunk a Khorinis nevü v arosba ahol Paladinok taboroznak es meg kell gyöznünk a vezerüket, hogvy adja oda nekünk az "Innos Szeme" nevü amulettet, ami visszaadja elvesztett erönk egy reszet es meg sok masra is kepes, de azt majd meglatjuk, ha nalunk lesz.

    Diohelyban ennyi :-)
  • FREAK
    #248
    én értek németül, de mit kell letölteni????
  • Hunnenkoenig
    #247
    Majd megirom, ha vegre elindul ez a francos demo. Most töltöm masodjara :-((
  • RAZZY
    #246
    Aki vágja a német nyelvet, az írja már le milyen taskok vannak és mit kell csinálni...
  • Hunnenkoenig
    #245
    Mert miert? :-)

    Egyebkent mar csak egy hetig hasznalom, utana valoszinüleg uj hazat kapok es abban lesz egy jobb :-)
  • Hunnenkoenig
    #243
    Jo neked! :-)
    Nekem is volt 350Wattos, de egy incidens folytan elvalasztottak töle. A következö ami epp keznel volt az ez a 250-es, de megy hiba nelkül, ugyhogy fütyülök ra :-)