21229
  • pluhi
    #325
    A városkapun kimész majd jobbra. De szerintem nem árt beszervezni Bartokot. Könnyebb lesz.
  • magus
    #324
    ti hol talaltaok meg az orkot? es hol talaltok annyi farkast?
  • pluhi
    #323
    Ha ez kérdés, akkor a válasz: igen.
    Érdekesen oldották meg a zárfeltörést, de asszem ebben a Wizardry 8 marad az etalon nálam.
  • Faki
    #322
    bug arra vonatkozik, hogy az átjáró előtt írja "demo zone ends here"
  • pluhi
    #321
    Azért nem volt semmi, mikor Bartok a legyekre lődözött. A "cikkbe lőttem cakkba szaladt, cakkba lőttem cikkbe szaladt" élő példája volt.
  • pluhi
    #320
    Ott számoltam el, hogy nem még négy, hanem összesen 4 mester ajánlása kell, tehát ahol felveteted magad az is beszámit. Igy az asztalos nem érdekes. Végülis vadász lettem. Ezután nem bug, hogy felengednek, mert automatice polgár leszel, ha felvesz egy mester.
  • RAZZY
    #319
    Mondd azt neki, hogy eladod a ruháját, egyből perkálja a zsetont :)
  • RAZZY
    #318
    - Vadásznak viszel 6 farkasprémet (megtanulsz nyúzni)
    - Montreo (vagy kicsoda) elintézed a pénzügyét
    - Kovácsnak viszed az Ork fegyverét. (megölni úgy lehet legyorsabban, hogy ráuszítod a Shadow runnert)
    - Varázsló valami C-betűs arctól (kovács mellett) elkéred a listát.
    - Ezután beszélsz a kováccsal, aki felvesz dolgozni, aztán már sztem valami bug folytán bemehetsz az upper quertbe...
  • pluhi
    #317
    Ja, miután Grittát pofáncsaptam, mondván adós fizess, az alkimista meg az örök is kötekedő hangulatba kerültek. Aszonták tisztázzam az ügyet a főnöknél (Andre). Őt se találtam sehol.
  • pluhi
    #316
    Hmm. Nálam gázos a bekerülés. Ork halott ok, boltos csávó száz aranyért ok, alkimista ok. De a az asztalost nem is lehet a demoban abszolválni. Vagy annyin múlott, hogy rossz választ adtam, mikor a vallásosságról kérdezett?
    Valamilyen bug folytán véletlenül átjutottam a kikötői részre. Jó nagy. Találtam egy számszerijat (kevés hozzá az ügyesség), egy receptet meg valami összetevőt. Visszajönni nem birtam.:) Ezek amúgy a levegőben lebegtek, tehát valszeg bug ez is.
    Az orkot, meg a farkasokat Bartok nyirta ki nekem(ez aztán a könnyű xp), jól legyengült, megpróbáltam kinyirni (hátha jó cucc van nála), de egy ütéssel lehentelt:).
  • magus
    #315
    nabazz ez a demo nagon szar:( semmit sem lehet megcsinalni mert levan zara minden. olyan volt hogy 2 fele kalandoztam. belebotolottam egy shadowbeastbe... ramnezett es meghaltam. utana raptorokba vagy mikbe. tovabbfutottam 1 elettel belebotlottam egy tabortuzbe korulotte csomo goblin. ot t is levolt zarva. a nagy wolfoknal meg meg lehetet csinalni hogy a varosba csalogatom oket, de a nagyoknal nem. emeg a forditas is szar, alig erteni:(

    amugy nem tom miert de nekem jobban be jott az old camp mint ez amorroindes varos.
  • magus
    #314
    IGEEEEENNNNN

    forditva ugyan nem ertem meg mindent, mert olyan mintha egy gep forditotta volna, de a legtobb dolgot megertem, es ooollyan jo megint ebbena vilagban lenni!
  • Csacsi
    #313
    Nekem az egyik muksó, vvalami templomról beszélt, hogy ott egy ember áldjon meg, de nem találom a templomot. Hol van a templom?
  • RAZZY
    #312
    Nah bevettek a vadász bandába, ezután beengedtek az upper quartba, de ott csak a paladin van, a házak üresek... Szal itt érne véget a demo :)
  • Detori
    #311
    Szerintem inkább az első eset áll fenn (nem tökéletes a fordítás), hiszen egyes tárgyak/tulajdonságok németül maradtak és néhány mondatszerkezet jelenleg igen nyakatekert...
    ...persze így is fantasztikus élmény és ami a legfontosabb: van rá mód, hogy le lehessen fordítani!
  • Csacsi
    #310
    Látszik, hogy nem eredeti fordítás, mert nem egészen érthető a szöveg, de azért a nagyját értem.

    Például a gothic 1-ben, szinte minden mondatot értettem, pedig nem vagyok egy nagy angolos. Itt azért nem értek meg mindent. Most ez két dolog miatt lehet.
    1: Nem tökéletes a fordítás (Bár így is minden tisztelem azé, aki csinálta)
    2: Sokkal nehezebb a szöveg amit használtak a gothic 2-ben, mint az egyben.
  • Rincewind
    #309
    Egyébként lassan már negyedik szintű leszek és trainelni még mindig nem tudtam. :/
    Hogy kell?
  • Rincewind
    #308
    Ott rohadjon meg, vettem helyette frankó bőr cuccot. :D
  • Braveheart
    #307
    na felrakom az angol szövegeket
  • Xboxman
    #306
    én hagyon Németbe(ezt se értem meg azt se:)
  • FREAK
    #305
    nyugi, csak simán átbasztak, többet nem seftelsz cigánnyal :DD
  • Rincewind
    #304
    Hát bazz, meg akartam venni Lobarttól a farmer ruhát. Erre elveszi a pénzt és nem ad semmit. Mondjuk nem egy egetverő összeg, de azért mégis, remélem az angol verzióban majd kijavítják ezeket a bugokat.
  • Detori
    #303
    Végre megértettem mit mondott a bandita (aki először becsalogatott a barlangba majd egy rövid baráti csevegés után a haverjaival nekem esett)!
  • Rincewind
    #302
    Működik, kösziii!!! :)
    Már értem mit gagyognak. :)
    Vannak benne nagyon jó kis küldik is, pölö szüretelni kell a farmernek meg ilyenek... :D
  • magus
    #301
    jajaaja nekem is
  • Hunnenkoenig
    #300
    Na valaki leforditotta a szövegeket angolra!!!
    Vigyazat: primitiv forditoprogrammal!!!!

    Ezt töltsd le

    Masold be a Ghotic2 könyvtarba. Az eredetit mentsd el elötte!
  • Rincewind
    #299
    1 falu (az a szélmalmos), én két erdőt írtam!
  • Rincewind
    #298
    Egy cprg-ben a grafika csak másodrendű! És igaz, hoyg a Morrowind grafikailag fejlettebb, de nem szebb! A Gothic sokkal szebb, pontosan a gyönyörű dús erdők és a gondosan kialakított környezet miatt!
    A másik meg, hogy játéktechnikailag szerintem már az első rész is magasan verte a Morrowindet... :)
    Persze ezt én is csak megjegyeztem, mert igazából mindkét játékot szeretem, de nekem a Gothic sokkal jobban bejött, mint a kicsit egyhangú és unalmas Morrowind.
  • FREAK
    #296
    "Grafikaliag elmarad a Morrowindtől"

    Nos, amennyiben a poligonszámra és a vízre gondolsz igen, elmarad, mivel ez a Gothic engine-je, ami 2000-ben jött ki. De a Morrowindben az összhatás messze nem ilyen szintű, itt a táj valami hihetetlen!! Néhány egyéb effektről nem is beszélve (felhő árnyék..)

    Mondjuk ezen nem érdemes vitatkozni, csak megjegyeztem :)


    Szerintem kétségtelen, hogy a G2 földbe döngöli a Morrowind céltalan bolyongását, a harcrendszerben, az életszerűségben, történetben és környezetben már előtte van.
  • pluhi
    #295
    Hmm. Megszereztem a demot. Grafikaliag elmarad a Morrowindtől, kérdés másban felül tudja-e majd múlni. Remélhetőleg a készitők az igazi élő világ megteremtésére gyúrnak. Ez az egyetlen esélyük. Remélhetőleg ilyen érdekességek sem maradnak, mint no pajzs. Drukkoljunk.
  • Faki
    #294
    He? 2falu van???!!! Hol a másik??? (nehogy azt a két házat + szélmalmot merd falunak nevezni :)
  • Rincewind
    #293
    Az első kérdésedre a válasz. Igen és ezen kívül még egy falut, Xardas tornyába vezető ösvényt és környékét valamint 2 kisebb erdőséget lehet még felfedezni.
  • Rincewind
    #292
    Ez a pajzshasználat elég érdekes dolog én is furcsállom, hogy abszolút nincs benne... :/
  • Braveheart
    #291
    engem csak pár dolog érdekel:
    1.a demoban ugye a város csak egy kis részét lehet bejárni?
    2.megvan tektek a teljes német ver.?
    3.miért nincs pajzs a játékban? A Morrowindben meg a Tribunalban a pajzshasználat tök jó
  • Rincewind
    #290
    Ez engem is érdekelne, mert már 3. szintű vagyok és nem tudok hol fejleszteni!
  • Xboxman
    #288
    rakd már ki a devchat-et:)
  • Braveheart
    #287
    Jaj de várom már az angol nyelvű változatot! Megvan valakinek már a teljes német? Amíg töltöm a 2. rész demoját, addig játszok az 1-el:)
  • Rincewind
    #286
    Te egy nagyon rendes ember vagy! ;D
  • gothic1
    #285
    A jatekhirek.hu -n azt írják, hogy a Gothic 2 január 31-én fog kijönni!
  • Hunnenkoenig
    #284
    Tegnap belemasztam, es rajöttem hol vannak a szövegek. A baj, hogy nem eleg egy helyen atirni öket. Hex editorral megint lehetetlenseg. Asszem megint egy editort kell hozza irni, csak az a baj, hogy ennek mas a szerkezete, mint a mafianak. Majd felveszem nehany emberkevel a kapcsolatot, akik talan tudjak orvosolni a bajt.