21229
  • pluhi
    #366
    Érdemes kicsit beleturkálni a gothic2.ini-be. A bekapcsolható anisotropic filtering, antialiasing érdemel figyelmet, na meg a forgási sebesség növelése.
  • Rincewind
    #365
    Ő ott van abban a kis völgyben pont Xardas tornya alatt a tábortűznél. Pont ahogy leérsz már látnod kell lehetetlen nem észrevenni. :)
    Ja és a lejárat a tópartról nyílik, bár gondolom ezt tudod. :)
  • pluhi
    #364
    Amúgy mért lehetetlen a füveket összeszedni?
  • pluhi
    #363
    Érdekes ez a lista dolog. Nekem azt mondta az alkimista, hogy tőle aztán oda megyek, ahova akarok. Igy volt meg a 4 ajánlás.
  • magus
    #362
    na. megcsinaltam a farkasos es az orkos kuldit

    de meg mindig nem tok felmenni a feljebb korokhoz. nem mintha feltudnek mert demo, de akkor is. az istenek aldasat nemtom megcsinalni mert nem talalom a papokat. a fuveket is lehetetlen osszeszedni. igy asszem 3 van meg, mert a grittatol is kiszedtem a penzt. de most mit csinaljak? a black goblinokat meg pancellal sem tudom megolni. osszeguberaltam 250aranyat... nemtom hogy mit kene most meg csinalni. pls help!
  • pluhi
    #361
    Csak a 3. CD-hez tartozó file van fenn, ergo csak ez kell a securom átveréséhez. A többi sima másolat.
  • pluhi
    #360
    Az Gothic 2 másolható!
    Ezen az oldalon vannak az instrukciok és a hozzávaló BWA file. Én nem értek ehhez, nameg eredetim sincs.
    http://stadt.heim.at/berlin/111513/index2.html
  • Faki
    #359
    Ha Bartokot elviszed vadászni a farkasok ujratermelődnek (3-4 asszem)
  • Faki
    #358
    Lesterhez...
  • pluhi
    #357
    Hmm. Asszem igy már elég nehéz lesz feljutni. Nem mintha bármi érdekes lenne ott.
    Fullt én is szivesen látnám. Hunnen! Mennyi volt az ára?
  • magus
    #356
    jojo de nem talalok mar olyat
  • Rincewind
    #355
    A kis farkasok is jók nem kell feltétlenül nagy.
  • magus
    #354
    sem az alkimistát sem

    ANGOL FULL VERZIOT AKAROK. MOST!
  • magus
    #353
    de ugy hogy CSAK a kovacse? mert en meg a 6 farksost sem csinaltam meg. mert nem talaltam eleg farkast...
  • magus
    #352
    demoban is?
  • Rincewind
    #351
    Hova?
  • pluhi
    #350
    Az asztalos tanit zárfeltörést. A ládákban lehet ezt azt találni, de semmi extra. Szervezd be Bartokot még mindig azt mondom és hagyd, hogy lecsapja az orkot helyetted. Pénzt már nem kapsz érte, de a kovács ajánlását adja. Igy már feljuthatsz a felső negyedbe, ahonnan rogyásig mekrakva térsz vissza. A pénz többé nem gond.
  • magus
    #349
    ja telleg ezt nem vagom, mert a karakterlapomat nem tom elolvasni mert villog, de szintlepesnel ugye kapok tapasztalati pontot, amivel tanulhatok. gondolom 1-et kaptam, de akarhol akarom elkolteni azt irja hogy nincs eleg pontom. akkor hogy van ez?
  • Faki
    #348
    Bartoktól tanulj meg lopódzkodni és máris tolvajkodhasz :)
  • Faki
    #347
    ott szorgoskodik a kovács környékén, Gritta pasija :)
  • magus
    #346
    kitol?
  • Faki
    #345
    Tanulj meg lopni :)
  • magus
    #344
    hehh. szervaltam egy shadowbeast furt... megolettem az orokkel. hol van az az ork? ha azert is kapok penzt akkor meg lesz a pancelra...
  • magus
    #343
    50aranyam van, de a pancel az 250

    a fur-t le tudom huzni, de mast nem tudok csinalni
  • pluhi
    #342
    Miért? Nincs 50 aranyad vagy nem tudsz nyúzni?
  • hiba
    #341
    A goblinokat gyorsan, szemtelenul, es pimaszul (mint ok maguk - a szerk.) a shadowbeast-et egy csapassal :>
  • Faki
    #340
    Demóban? Hogy jutottál oda?
  • M.A.D.
    #339
    Én megvárom az FLT-s angol törést! :))
  • magus
    #338
    ja aha

    de ti hogy nyomtatok le pl a shadowbeastet vagy az orkot, vagy a goblinokat? siman megolnek, ees a gyengebb ellenfelek meg mar nincsenek, ejszaka se termelodnek ujra. pedig akkor venne pancelt..
  • Rincewind
    #337
    Nem ez a srác Swamp Camp-es armour-ben feszít. :)
  • magus
    #336
    az nem vmi new campes arc volt?
  • Rincewind
    #335
    Az ork a város melletti erdőségben van túl a nagy farkasokon, de még black gobbók előtt.

    Lester ki volt az előző részben, már nem emlékszem rá, de most találkoztam vele a másik erdőben Xardas tornya alatt.
  • Rincewind
    #333
    Nem tudnád megnézni, hogy rakták be a szövegeket a progiba? Mert esetleg akkor akár magyar is lehetne... ;)
  • Hunnenkoenig
    #332
    Becsben vettem :-)

    Nemetül termeszetesen, az angol az egy FAN forditas! Lejebb letölthetö.
  • Faki
    #331
    Jajj germán nyelven...
  • Faki
    #330
    Hol vetted?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!
  • Hunnenkoenig
    #329
    Ja, az angol forditas az egy FORDITO PROGRAMMAL lett csinalva!

    Azert nyakatekert, bar en nem probaltam.
  • Hunnenkoenig
    #328
    Sracok, ma megvettem a jatekot! Yippie!!!!

    Felrakom, de asszem csak holnap tudok vele jatszani...ma mar nagyon kesö van.
  • Faki
    #327
    Ti hogy öltétek meg az Orkot?
  • Faki
    #326
    Gondolkodtam, hogy öljem meg az orkot, aztán arra jutottam, hogy becsalogatom a városba és ott majd az őrök leszedik. Ám útközbe belefutottam a Shadow runnerbe, ammeg nekieset az Orknak, felfalta énmeg elvittem a baltáját, bár xp-t nemkaptam :(