21229
  • Hunnenkoenig
    #414
    Ja, cloneCD-vel csinaltam cue es img fajlokat. Remelem ugy jo lesz! Sajna en nem ismerem ezeket a dolgokat...
  • Hunnenkoenig
    #413
    Mondjuk, ha letöltitek a nemet verziot, utana mar csak az angol texteket kell hozza letölteni. Valaki biztos felrakja, ha megkeritek. Addig is jatszhattok a nemettel :-))

    Elindult a cd1 feltöltese, de kb 16 orat fog igenybe venni :-)
  • Csacsi
    #412
    Hát nem tudom, én a demót is hagytam inkább, mert nagyon idegesített, hogy rosz a fordítás, meg felált a szőr a hátamon a német beszéftől, szóval Én inkább várok, addig örül az asszony is, mert ha meglesz angolul, akkor azthiszem egy picit hanyagolva lesz... :)
  • M.A.D.
    #410
    Én is inkább megvárom az FLT-s vagy Immersion törést. És akkor is várok legalább 2 hetet...mert a gyakorlat mutatja, hogy napok múlva lesz csak OK a gamma,
  • Csacsi
    #409
    Nem visztek kísértésbe, akkor sem töltöm le a német verziót....Megvárom az angolt, abban már biztos ki lesz szedve a védelem..
  • Hunnenkoenig
    #408
    Ok, 10 perc es elkezdem feltölteni.
  • Hunnenkoenig
    #406
    Megprobalhatjuk, bar a masolasi vedelme allitolag durva!

    Lehet masolni, csak peldaul nehany resze a jateknak nem jelenik meg akkor, mialtal a jatek befejezhetetlenne valik. Jobban mondva nem jutsz tovabb.

    Ezt egy Phirana Byte-os ficko mondta egy nemet forumon es ha jol emlekszem valami bányával kapcsolatban, mikor többen nyafogtak, hogy nem tölti be a jatek az atjarot.

    Mondj egy cimet, hova tudom feltölteni, igaz eleg gyatra a sebessegem feltölteshez. Csak 128kb/s
  • Hunnenkoenig
    #403
    Ja, allitolag az is segit, ha a memoriafelhasznalas a Systemcache-re van allitva nem a programokra! En mindkettöt megtettem, igy nem tudom mi javitott a dolgon :-)
  • Hunnenkoenig
    #402
    Na igen, egy kicsit :-))
    Bar a "tudom mit kell csinalnom" az arra vonatkozott, hogy ertelmes küldetesek vannak es nem olyanok, aminek a megoldasahoz 3 nap vandorlas kell es mar reg elfelejtetted, hogy ki is kerte.

    Egyebkent akinek nVidia kartyaja van: Töltsetek le a legujabb detonatort! 41.9. Javult a performance a jatekban es a megzuhanasok is ritkabbak lettek!
  • Faki
    #401
    Gondolom tudsz németül... :)
  • Hunnenkoenig
    #400
    Hat megmondom öszinten, en a Ghotic1-el csak talan 1/3-ot jatszottam, utana tul bonyolultnak tünt es nem ragadott meg annyira mint a haverjaimat, de a kettöt megvettem es nem bantam meg. Nagyon is van elet a varosban (legalabb annyi mint az egyben) es bizony itt engem hajt, hogy tovabb jussak!

    Igaz meg csak most jutottam be a varosba es meg csak 4-5 küldetest kaptam, amiböl asszem 2 lett megoldva, de nekem nagyon tetszik idaig, föleg azert, mert tudom mit kell csinalnom!
  • pluhi
    #399
    Ha valakinek módjában áll, lécci töltsön fel Blindwriter-es ISOt valahova, hogy játszhasson a jónép. (Instrukciók a lentebbi linken). Most olvastam, hogy valami Game Jack 2 nevű software-rel is lehet biztonsági másolatot késziteni. Az Alcohol nemtom működik-e ennél a játéknál. Plz.
  • magus
    #398
    neeeem, en nem szidni akartam a gothic2-t, de az a felfokozott idegi allapot, az ami ovezte azt hogy csk egy kicsit is belessek mi van a kastelyon belul, az hogy lassak meg egy negyzemeternyi teruletet, es mindent feldfedezzek vhogy hianyzik innen. bar lehet a tobbibol nem fog
  • hiba
    #397
    Ez most azt jelneteni, hogy nincs "elet" a campekben? (reggeli furdes, rohanas az edzesre, kajalas, maszkalas, dumalas...nincsnenk?)

    A gothic-be emlekszem olyan ovatosan kozlekedtem eleine nehogy tul kozel menjek egy nagykutyahoz :)
  • pluhi
    #396
    Ja. Úgy beszélsz, mint aki már végignyomta. A játék kint már kasszasiker áll., meg ugye ugyanazok csinálták, akik az első részt. Lesz itt hangulat szvsz.
  • Rincewind
    #395
    Azért várd meg ezzel a teljes verziót, ahol bejárhatsz majd mindent, mert a demóból azért nem láthattál sok mindent. :)
  • magus
    #394
    azert nem jo annyira a gothic 2, mert a hangulat kozel sem olyan mint az elozoben. az old camp szerintem mindennel jobban sikerult, olyan otthonosan ereztem magamat, hogy midneki elt, este a tabortuz korul. ez a gohtic2ben nincs.
    a new camp is ilyen otthonos volt a barlanggal, es a tabortuzekkel, es lehetett erezni, hogy eleg nagy anarchia van, es ok is elnek. hat itt nem igazzan lehet:(

    a swamp camp fuves dolgairol mar ne is beszeljek. szerintem a gothic2 ezert nem fogja tudni felvenni vele a versenyt, mert nem ilyenek a helyszinek, nem ilyen otthonosak. olyanok mint a morowindben, olyan, ridegek...
  • scynetyc
    #393
    Icq-ra gyere!
  • Randal
    #392
    #285-igaz ez a német verzióra igaz. rakj hozzá még 1-2 hónapot.

    A Morrowind fajin, csak ott cseszték le, hogy kurva nagy a pálya és céltalanná válik a menetelés egy idő után:(
    Amúgy faszák a páncélok.

    Gothic: MAIL MENT!!!
  • Randal
    #390
    Bazz, még az elsőt se játszottam ki.
    De már az is fajin. mire kijön az angol verzió a Gothic 2-ből akkora talán.
    Hmm, mikor majd lassan jön ki a 3 lesz magyar 1, aztán magyar 2, meg magyar 3, meg Gothic Forever:)))
    Csak ne legyen Tomb Raider:((((
  • Rincewind
    #389
    Forrás: Hardwired.

    "A Gothic 2 minden tekintetben siker. Az elismerés nem merül ki az értékelésekben, az eladási adatok és a rajongók visszajelzései alátámasztják az egyértelmű sikert. Éppen ezért minden Gothic téma érdekes lehet. A 4players magazinban Mike Hoge megerősítette, hogy jön a Gothic 3., teljesen új grafikai motorral megfejelve. Több részlet egyenlőre nem ismeretes."
  • Randal
    #388
    Gothic: mail ment!!!
  • magus
    #387
    ja mar en is bejutottam, cask az elobb nem engedett be:)

    amugy bementem de a csavot nem talatam meg. gondoloma demo miatt. amugy talaltam egy helyet, ahol gyikok, meg nagyon eros kutyak vannak. felmaszkaltam a hegyekre, es ott atmentem. hat asszem ennyi:( varni kell az angol verziora. pedig egesz jol haladtam:(
  • magus
    #385
    es ti hogy jutottatok be az upper quarterbe? az alkimistat es a paposat nem tom megcsinalni...
  • Csacsi
    #384
    Köszi, majd beajánlak nála, megadod a számod....? :))
  • Csacsi
    #382
    Az biztos, bár mostanában nincsen sok időm. Barátnő, munka, és akkor még nem beszéltem, a sját szórakozásomról is. szóval ilyen napi fél óra óra szabadidő nem hinném, hogy elég lenne. Bocsi, de csak a szám nagy, ha már időbe kerül a dolog, akkor már nem olyan nagy.....
  • jeejee
    #381
    gothic2 végigjátszás német nyelven
    http://gamesweb.com/pc/tipps_tricks/gothic2/
  • gothic1
    #380
    aha
  • gothic1
    #378
    Pont ezt szerettem volna, mert letölthető egy tökéletes leírás (végigjátszással) txt-ben. Ezt fordítom, de Times New Roman 12-sel 170 oldal!!!

    Szóval elég nagy meló.

  • Csacsi
    #377
    Miért olyan fontos, hogy mennyire tudok angolul? Egyébként mondjuk, hogy annyira tudok, hogy az angol szövegből ki tudom szedni a lényeget, de angolra nem nagyon tudok fordítani.
  • gothic1
    #376
    Ja és köszi a felajánlást! :)
  • gothic1
    #375
    Látom üzentél, hogy segítenél az oldal készítésében! Mennyire tudsz angolul?
  • pluhi
    #374
    Józan paraszti ésszel nézve, ha átvered a Securomot jól, akkor már nincs gond mert az csekkolja a CD eredetiségét. Valaki hozzáértő esetleg most mondhatna okosat itt, ha van ilyen köztünk. Ez a BWA-s cicizés meg elég bonyinak tűnik ahhoz, hogy működjön.
  • Csacsi
    #373
    Most egy kicsit örülök, hogy kicsit előbb jött kia német verzió, így van idő letesztelni a dolgot, és mire kijön az angol verzió, már simán fel tudják törni. szóval én nem aggódom. Először végignyomom, és ha lesz olyan feelinges végig mint az 1, akkor megveszem eredetibe, ha túl lapos lesz, és nem akarom mégegyszer végignyomni, akkor nem veszem meg.
  • M.A.D.
    #372
    50!!! Euró!!! Annyit én 1 game-ért nem adnék. Igaz, 1 forintot se.
    Nem vagyok milliomos.
  • Xboxman
    #371
    Minek crack?Achololal csinálsz ISo-t oszt kész..
  • Hunnenkoenig
    #370
    A teljes verzio 49,99 Euro volt.

    A jatek masolhato, de a crackek amik vannak nem müködnek. En nem probaltam, de egy haver igen.

    A Ghotic 2-nek az a jellegzetessege, hogy lemasolhatod, csak a masolasi vedelem jatek közben jön ki!!!! Abban nyilvanul meg, hogy helyenkent csekkeli, hogy eredeti-e, es ha nem az, hülyesegeket csinal. Ezt a nemetek mar a Siedler-ben is eljatszottak, ahol masolas utan a 3.-ik leveltöl malacok jöttek a kovacsmühelyböl fegyver helyett :-))

    Ghotic 2-ben nem tudom pontosan milyen ravasz trükköket csinal a jatek, de en ezert vettem meg eredetiben!

    Mig valoban jatszhato crack jelenik meg (szerintem soha) addig meg eltelik egy kis idö!
  • pluhi
    #369
    Nem bug, mivel fenn vár a csákó, egyszerűen ez a max amit ki lehet hozni kitartóbb játékal.
    Akinek megvan a játék, és lehetősége van rá felpakolhatná az isokat valahova. Mellé a lentebbi cimről a bwa fálj és az ottani iróprogi kell. (Lehet, hogy jó másik is.) A progi jelenleg csak kiirva megy áll. Az isokat is ezzel a progival kéne valszeg megcsinálni.
  • Randal
    #368
    akkor az azt jelenti, hogy már decemberben letölthető lesz?:)
  • Rincewind
    #367
    Ez az Upper Quarter valami bug lehet, hogy be lehet menni. Nemcsak amiatt, mert ott van a tábla az ajtóban, de fent teljesen befejezetlen minden, se emberek, se semmi. Van olyan ház, ami még berendezve sincs...

    Amúgy érdemes kampelni kicsit a warehouse környékén, mert Rupert néha hátra szokott menni hugyozni! Rendesen látszik, a sárga, ahogy elhagyja a nemesebbik testrészét! :DDDD