21229
  • Hunnenkoenig
    #466
    Meg nem irtam ki cd-re, mert nincs itthon. (szörnyü mulasztas tudom)

    Bar mint emlitettem, elvileg müködik mindig, csak a jatekba magaba genyal bele a vedelem, ugyhogy nem tudom, hogy valoban siker-e, hogy elindul...

    De majd kiprobalom azt is.
  • Randal
    #465
    Az angol verzióról nincs hír?
  • Hunnenkoenig
    #464
    OK sracok! Örvendjetek!
    Az uj Daemon Tools-al elindult a jatek!!!!
  • gothic1
    #463
    Hunnenkoenig, nem próbáltad ki egy újraírható cd-n a 'play disk'-et (vagy "spiel disk"-et :) ), hogy működik-e, mert ha nem, akkor, sajnos, fölösleges időpocséklás ez a feltöltögetés.
  • Hunnenkoenig
    #462
    Jo reggelt!
    A CD-t fizikailag nem tudom eljuttatni sehova, hacsak nem postan :-(

    A Mountolasra en is gondoltam, majd mindjart kiprobalom.

    Az FTP servert leallitottam, mert ugy tünik most megy felfele az anyag (kiszedtem a hibas RAM-omat es mar nem zuhan meg a gep).

    DC-re azert nem jo a megosztas, mert amig csak nekem van meg, addig mindjart legalabb harman nyulnanak ra es az megjobban lelassitana a dolgot.
  • M.A.D.
    #461
    ok! igaz. akkor marad a webalapú és/vagy ftp-s megoldás.
  • J.a.b.b.a
    #460
    És köszi még egyszer a linket Breki!
  • J.a.b.b.a
    #459
    Szívesen megosztom, ha életed 13k-val letölteni 3 CD-t. :) a DSL sajnos nagyon lassú felfelé.
    De egyelőre még az első CD jön lefele. Majd holnap :)
  • J.a.b.b.a
    #457
    (Na bejelentkeztem rendesen, de valaki már lenyúla a nickemet.) dráma :(

    M.A.D a Direct Connect jó cucc, de nekem csak DSL-em van, így nincs sok értelme itt megosztani a cuccot (13kB upload). Feltesszük 1 ingyenes webtárra és onnan le lehet majd szedni.
    Jó lesz így?
  • Csacsi
    #456
    Bocs az Offert.

    Gothic : köszi a cuccot. Kb 10 perc múlva hazamegyek elindítani a letöltést.

    off vége.
  • M.A.D.
    #455
    Direct Connect?
    Én most töltöm (unalmamba) az Another War-t. 4CD. Azt jön 223 kb/sec.el :))
  • pluhi
    #454
    Én is vártam, mikor lesz uj Daemon Tools, ami fel tudja mountolni, és kiszedni ezt a securomot. Ezek szerint már van.
  • pluhi
    #453
    Én eleve 128kbit/sec-re gondoltam. Ez több mint 40 óra lesz igy. Talán meg kéne próbálni fizikailag elvinni egy helyre, ahonnan secperc alatt fel lehet lőni.
    Egy próba tényleg nem lenne rossz, hogy műkszik-e.
  • M.A.D.
    #452
    hopp. megnéztem a linket. ezek szerint az. :)
  • M.A.D.
    #451
    ez a 3.26-os verzió? mert nekem az van meg lassan 3 hete.
    IMG file-t simán bemountol.
  • gothic1
    #449
    Az install cd-kkel nincs gond, azok menni fognak.
  • gothic1
    #448
    Segítek, de csak akkor lesz értelme, ha tényleg müxik.

    Hunnenkoenig, nem próbáltad ki egy újraírható cd-n a 'play disk'-et (vagy "spiel disk"-et :) ), hogy működik-e, mert ha nem, akkor, sajnos, fölösleges időpocséklás ez a feltöltögetés.
  • Detori
    #445
    Így van, így van!
    ...csak működjön is!
  • gothic1
    #444
    Te ezt a feltöltést tényleg komolyan gondolod, ha még 01:48-kor is ezzel foglalkozol!

    Hunnenkoenig a mi királyunk! :)

    (Ugye "koenig" az király? :) )
  • Hunnenkoenig
    #443
    Ok, bocsika, hogy ennyit szenvedek, de hat nem szoktam en ilyet csinalni es igy kisse láma vagyok :-))

    Szoval felszeleteltem STORE-ban. Igy valoban gyorsabb volt. Elkezdtem feltölteni darabokban. Remelem igy sikerülni fog.

    Meg egy helyesbites: 128k es nem kb/s.
    Mar tisztara meg vagyok zavarodva :-)

    A lenyeg az, hogy max 13-15kb/s -el tudok feltölteni. NA! Asszem most sikerült eltalalnom :-)
  • Hunnenkoenig
    #442
    Irtam emailt!
    Berendeztem egy FTP servert!
    Probald meg TE letölteni!
    Akkor van resume!
  • pluhi
    #441
    Igen, igen. Felesleges agyontömöritgetni, ugyis tömöritve van már.
  • pluhi
    #440
    A németeknél a legnagyobb a crackeraktivitás a nyugati országok közül. Vagy hagyományos módon akarják csinálni, és lassan megy, vagy felrakták már csak nem tudunk róla. Eddig ahol olvastam, mindenhol úgy fogták meg a kérdést, hogy teljesen át kell verni a SecuRomot, hogy ne kelljen crack, mert az aktivizálja a beépitett védelmet. Tul. elég egy egyszerű exe vizsgálatot a játék kódjába irni mondjuk 100 helyen, szedd ki mindet, ha tudod. És ez csak a legprimitivebb dolog lenne...
  • pluhi
    #435
    Hmm. A 3 CD feltöltése több mint 30 óra ideális esetben? Hopsz. Alcohol lehet, hogy jó, lehet, hogy nem. Passz. Blindwritera irták hogy ok, meg valami Game Jack 2-re.
  • Xboxman
    #434
    Egyebkent talán jobb lett volna Alcoholba másolásvédelem szempontából...
  • Hunnenkoenig
    #433
    Mar ugy ertem 128kb/s
  • Hunnenkoenig
    #432
    Ok darabolast hagyom. Nagyon lassu.

    Elkezdtem ujra feltölteni. En azthiszem van resume, ha megis szakad, mert nalam ugy mutatta.

    Na majd meglatjuk.
    Imadkozzatok! Hagyom majd egesz ejszaka tölteni, most elmenek.
    Csö!
  • Hunnenkoenig
    #431
    128k-val, de igy is lassu :-)
  • pluhi
    #430
    Ok, és ok:)
    Koleszos kontakt alig várja, hogy nekiálljon. 64k-val nyomod?
  • Hunnenkoenig
    #429
    Hat mar megcsinaltam mindet Blindwrite-ben. Ha mar az egyik az, legyen mind az, hogy ne kelljen ide-oda szenvedni.

    Jabba2 FTP-jere megy majd fel es ha akarja ö nyilvanossagra hozza, ha kesz van. Addig nem erdemes, mig legalabb az elsö CD nincs fent.
  • Hunnenkoenig
    #428
    Ok megvan, de meg elfog tartani egy darabig...
    Eleg lassu ez a WinRar, ha csomagol :-)
  • pluhi
    #427
    Mint már irtam csak a 3. CD lényeges, csak annak a BWA fileja van ott. Az első kettő nyugodtan maradthat bin/cue. Elég lesz az utsó CDvel molyolni. Ja, és lehet, hogy én siklottam el felette, de hova nyomod? Ha ide nem akarod irni akkor, plz: [email protected]
  • pluhi
    #426
    Ird be byteokban a kötet/volume méretét oda. Mondjuk 25000000 jó lenne szvsz.
  • Hunnenkoenig
    #425
    Megprobaltam darabolni, de nagyon sok darabba szedi szet. 1.44MB nagysagu fajlokba. Az nagyon sok lenne. Összerarolom az ISO-kat, igy kisebb lesz talan.
  • Hunnenkoenig
    #424
    Aha, megvan!

    Ok sracok, leallitom a feltöltest es ujracsinalom az egeszet a biztonsag kedveert!
  • Hunnenkoenig
    #423
    Egyszer en szakitottam meg, mert egyszerre az összeset feltölteni tul sokaig tartott volna. Most csak az 1-et rakom fel, hogy legalabb azt tudjak tölteni az emberkek, mig a többi folyamatban van. Nalam is azt irta, hogy upload failed, de megis tölti tovabb.

    10% mar fent van :-)

    Azert megprobalom feldarabolni a többit.
  • pluhi
    #420
    Kattints a Securom New 4.8 fülre.
  • Hunnenkoenig
    #418
    Hat banyek en beszelek nemetül, de ez az oldal csak egy altalanos leiras a különbözö progikrol.

    A clonyXXl nem talat masolasi vedelmet es az oldalon semmi konkret leiras nincs, hogy a ghotic eseteben mit kene csinalni.

    Csak a különbözö programok ismertetöje. Az nem sokat segit...
  • pluhi
    #417
    Sajnos nem hinném, hogy jó lesz, de kipróbálni könnyű. A 3. CD a kulcs, ha fel lehet installálni és el is indul vele gond nélkül, akkor ok. Ha már crack kéne, akkor nem ok. http://stadt.heim.at/berlin/111513/index2.html
    Itt van minden hozzá, ami kell, hogy működőképes 3. cd gyárts. Az első kettő nem számit, tehát azt töltheted nyugodtan.
  • M.A.D.
    #415
    a clone cd az egyik legjobb megoldás!!!
    nekem a FIFA2003 van meg úgy, és atomstabil. (lekopog).

    ja, akkor már nem is angol text kéne, hanem magyar!!! :))