21229
  • fucko
    #592
    Jo akkor kerlek elore is tegyel el nekem egy mentest ;)
  • jeejee
    #591
    lemaradt a kérdőjel:)
  • jeejee
    #590
    a neveden levő email cím müködik, mert szeretnék kérdezni valamit
  • Hunnenkoenig
    #589
    Egy nemet forumon igazoltak, hogy a masolasi vedelem abban nyilvanul meg, hogy a masodik fejezetben nem töltödik be az atjaro a Minental-ba (Bányavölgy. Az elsö resz szinhelye).

    Ha valaki ilyen jellegü hibaval talalkozik, jelezze!

    Nekem sikerült betöltenem a mentett jatekallast a DaemonToolssal.

    Hat ezt a nagyszerü vedelmet is b***hatjak :-))

    Kombokkal meg nem talalkoztam, csak jobb, bal es elöre vagassal. A kezikönyvben sem irnak semmit kombokrol!
  • fucko
    #588
    Koszi!
    Hat akkor inkabb megyek vissza a varosba miliznek ha mar aszondod nehez a sölderrel, mer igy is bena vagyok,mosma csak ezt a kombot kene valahogy kisilabizalni mer nem jottem ra.
  • Hunnenkoenig
    #587
    Zsoldosnak lenni (Söldner) eleg nehez:

    Beszelj Lee-vel es Torloffal.

    1,Sekob-ot megfenyegetni es a berleti dijat behajtani.
    2, Verd meg Bengar udvaraban a Milizeket. Torlof akkor szavaz rad.
    3, Cord elfogad, ha a kardozasi kepesseged 30%-ra növeled.
    4, Rod-ot erövel gyözheted meg.
    5, Jarvis azt akarja, hogy gyözz le harmat ezek közül: Bullco, Rod, Sentenza, Fester, Raul.
    6. Cipher ker egy "Sumpfkrautstengel"-t.
    7. Sentenza ker 50 aranyat.
    8. Wolf nem ker semmit.

    Nem kell mind elvegezni. Beszelj Torloffal, lee-vel es Onarral es fel leszel veve.


    Ez egy ujsag vegigjatszasabol van. Reszleteket ne kerdezz, mert csak leirtam, ahogy az ujsagban van :-)))
  • Hunnenkoenig
    #586
    A lenyeg a fö paladinhoz valo feljutas. Az egyik modja, hogy felnyomod a tolvajok Guildjet, a masik, hogy beallsz a Milizhez.

    Ahoz csak fel kell menned a piacnal a laktanyaba es beszelni a faszival. Utana kerned kell, hogy vegyenek fel es mar bent is vagy.
  • fucko
    #585
    Hat en nyomogatom mindenfele de csak ugyanazt csinalja.Hogy tudtal beallni a milizhez?En a parasztokhoz szeretnek beallni de 1szeruen nem birom duelben legyozni az egyik faszit aki a kocsmaban ul a haverjaval.Valahogy be kene nyalnom magam hogy sölder lehessek.
  • Hunnenkoenig
    #584
    Azt nem tudom kit kell kerdezni roluk, mert en közben bealltam a Miliz-hez, de azt selytem, hogy hol vannak.

    Ha a kikötöböl beugrasz a vizbe es jobbra uszol, akkor a part alatt van egy bezart ajto. Haverokkal egyöntetüen az a velemeny, hogy ott bujkalnak.

    Egy tipp:
    Az oltaroknal imadkozni + 100 arany = valamilyen kepesseg kap plusz egy pontot. (naponta csak egyszer)

  • magus
    #583
    tudom

    azt mondtam hogy a jobbra balra az nem kombo hanem csak sima utes
  • Faki
    #582
    Próbáld ki így, ahogy mondtam. Az első részben olyan kombokat vertem emberekre, hogy azok mégcsak megmozdulni sem tudtak. Folyamatosan üti és ha jól csinálod, még látványos is... Például ha előre (nyomogatva) kombozol, akkor pörög is egyet és még cifrázni is lehet...
  • Hunnenkoenig
    #581
    Na akkor ugy latom mindenkinek sikerült letölteni, telepiteni es elinditani. Fasza!

    Jo jatekot mindenkinek!
    En mar 8. szintü vagyok!! :-)))
  • magus
    #579
    nemtom en az 1ben es a 2ben is ugy vettem szre hogy aj obbra balra az tokmindegy mikor csinalod ugyanazt csinalja. az tok kulon van. bar lehet 2ben nem igy van
  • fucko
    #578
    Oksi,koszi
  • Faki
    #577
    ja és ne comboknak olvasd/értelmezd
  • Faki
    #576
    Harcolás: előszöris tanuld meg a kardforgatást, legalább alapszinten, aztán menj ki egy szabad térre, lehetőleg emberektől mentesre :) és vedd elő a fegyvered (rossz az aki rosszra gondol). Nah én azt vettem észre,hogy úgy lehet hatékonyan harcolni, ha az első ütés után figyelembe veszed merre húzta el a fegyver a karakter. Például, ha jobb vállához húzza, akkor (fontos: várd meg még befejezi a "mozdulatot") balra nyomsz egy irány... Ezt a technikát alkalmazva elég szép kis combok jönnek elő. Kétségkívül a leghatásosabb, az előre,előre...előre mozdulatsor.
    Na good hunting!
  • fucko
    #575
    Vki arulja mar el hogy lehet atasosan harcolni,marmint sokat kell vedekezni vagymi,meg milyen iranyba kell utni vagy van e vmilyen kombo?
  • Randal
    #574
    Hali!
    esetleg nem lehetne nekem is egy cím?:)))
    bár lehet, hogy megvárom az englisht.
  • Faki
    #573
    Én is köszi Hunnenkoenig-nek J.a.b.b.a-nak.
    Márcsak egy angol text kell és az öröm 100%-os lenne :)
  • Xboxman
    #572
    THNX Hunnenkoenig & J.a.b.b.a
  • J.a.b.b.a
    #571
    Gothic! Neked is írtam 1 levelet korábban. Ha adsz 1 ftp címet, átnyomatom a cd-ket.
  • J.a.b.b.a
    #570
    Írtam levelet. Töltsetek, de gyorsan!!! :)
  • fucko
    #569
    A tolvajokrol kitol kell kerdeznem hogy megtalaljam oket?Ha elkapom oket 1bol paladin lehetek szal ez fontos lenne :)
  • fucko
    #567
    Van egy bazi nagy ork egy barlangban a varos mellett es nem birok vele,egy csapasra fexek az kesobbre van csak?
  • Hunnenkoenig
    #566
    azt hogy hany pontod van, megnezheted mindig a kepessegek ablakaban. Nalam a "c" nyitja nemet billentyün.
  • magus
    #565
    de:)
  • fucko
    #564
    Hat en manat noveltem egy faszival amennyit csak lehetett remelem nem lett oda az osszed pont.
  • Hunnenkoenig
    #563
    A varosnak szerintem nagyon jo a hangulata! A demoban valoszinüleg nem volt benne minden. Sosem jutottam el benne odaig, mert inkabb megvettem egyböl.

    A farkasokat ugy lehet elintezni, hogy beszelsz a piacon a vadasz elsö tanulojaval. Egy ij van a hatan es az felajanlja 50 aranyert, hogy elmegy veled vadaszni. Ö megöli neked a farkasokat.

    Szerintem, a kovacsnal allj be segednek, mert az allatok megnyuzasat a vadasz ugyis megtanitja, a kovacsnal meg tanulhatsz fegyvert csinalni. Szerintem az maskepp nem tanulhato. Az asztalos meg 200 aranyert megtanit zarakat nyitni, ha egy questet elinteztel.

    Kesöbb nincs jelentössege, hogy hol vagy tanulo, mert utana ugy is guildet kell valasztanod. A tanuloskodas csak arra kell, hogy bejuss a felsö varosba.

    Szintlepesnel kapsz 10 pontot es azt ugy hasznosithatod, hogy különbözö fickok különbözö dolgokat megtanitanak/fejlesztenek veled.

    Az egyik az erödet növeli, a masik az ijjal valo hasznalatot, a harmadik az ügyesseget stb.

    Csak meg kell talalni öket.
  • Edge
    #562
    Nem probálta valaki,hogy alcohol120%-al felmountolva is előjön a másolásvédelem?
  • magus
    #561
    hat ha ugy van mint az 1-ben akkor el kell osztani
  • fucko
    #560
    Meg vmi:mikor szintet lepek automatikusan novekszenek a tulajdonsagaimhoz tartozo pontok?
  • fucko
    #559
    Kell az is.
  • Edge
    #558
    Az installhoz kell a 3. cd is, vagy azon csak extrák vannak?
  • fucko
    #557
    Qtya jo jatek,kinel erdemes beallni segednek?
    Meg azt is meg mondthatna vki hogy hogy nyirjak ki 3 wolfot 1szerre mer nem birok veluk,ha nyilazok odajonnek es szetszednek ha kardozok korbevesznek ha varazsolok meg megintcsak lassu.
  • magus
    #556
    en most akarok! komolyan elvonasi tuneteim vannak. bar a demo alapjan nincs olyan jo hangulata a varosnak mint az 1-ben barmelyiknek is de azert jol jonne...
  • Hunnenkoenig
    #555
    Januarban allitolag kijön!
    Jo, ha az ember ket idegen nyelvet tud :-)))
  • Hunnenkoenig
    #554
    A jatek töltese elvböl sokaig tart!!!

    Varjatok egy par percet. Amig nem csak fekete kepernyö van, addig van remeny :-)))

    A buborekjaim a CD hasznalataval eltüntek, de lehet, hogy csak a jatek ujrainditasa miatt...meg majd le kell tesztelni.
  • magus
    #553
    angol verziot akarok!!!!!!!!!!
  • Xboxman
    #552
    Én is kaphatok?
  • Faki
    #551
    Estleg én is kaphatok egy linket? Naon örülnék neki ám... :)