21229
  • Hunnenkoenig
    #672
    Ja, meg annyi, hogy a varban ugyanugy beszelgetned kell es kapsz uj questeket. Utana egyedül kirohanhatsz ujra :-)

    En visszateleportaltam magam a kolonia bejaratahoz es megprobalok erösödni Khorinis környeken, mert az orkokhoz tul gyenge vagyok.

    Figyelj arra, hogy megtalald a ket teleport runat! Teleport a varba es teleport a pass-hoz.
  • Hunnenkoenig
    #671
    fucko: a jobbra vezetö ut a gyikemberekkel nehez! Menj balra, de van több lehetöseg. Az egyik haverom egyszerüen atszaladt a tömegen, en atvaltoztam olyan bazi nagy bogarra es ugy mentem be feltünes nelkül. Vigyazz mert visszavaltozaskor egy bug miatt a sajat bajtarsaid nem ismernek meg es esetleg elkezdenek rad löni. Ugyhogy mar a vararokban valtozz vissza, ha megtalaltad a bevezetö utat.

    Az angol hangokat mar novemberben elkezdtek felvenni ugy olvastam. Elvileg mar reg kesz lehetne. Nem tudom mit tökölnek...

    Randal: Töltsd le te is es akkor mar te is beszelhetsz :-)

    Mas:
    En bealltam a milizhez, de megis be tudok alni a tolvajok Guildjebe. Szerintem lehet duplan csinalni. Bar en nem maradok bent azt hiszem.
  • Randal
    #670
    Valami ilyesmit írnak a srácok:
    Release:
    Germany:
    29.11.2002

    England:
    Q1 2003

    Szóval nem lettünk okosabbak. Hacsak nem azt vesszük, hogy kb 1 hónap a fordítás, szinkron ilyesmi, ha mondjuk már a kiadás előtt elkezdték akkor jobb esetben január végén jelenik meg. Szal a neten talán már január elején fennt lesz. reméljük addig nem találnak ki új védelmet.

    Másik:
    Aki a Gothic 2-vel játszik az mondja már meg hogy mivel lehet utazni, mivel azt írják, hogy 3x nagyobb a világ. Szóval mi van? ló, teleport, csónak vagy mi?


  • Edge
    #669
    beszarás: 50 aranyért mehetsz kuplerájba nyomulni egyet a kikötőnél (tartozik hozzá egy video is)
  • Kulinpapa
    #668
    Ha Angolul megjelent volna akkor mar 20-szor ennyien dumalnank rola.En is arra varok.
  • Randal
    #667
    tök jó, hogy max 4 ember beszél a Gothic 2-ről:)))
  • fucko
    #666
    Es ha bejutok a varba mi lesz?Ki kell majd rontani a tobbiekkel vagy mi?Az rohadt jo lenne :))
  • fucko
    #665
    Na en neztem a balra vezeto utat de arra lehetetlenseg menni mer fullon van orkokkal.Viszont ha jobbra megyek van egy mocsaros resz barlanggal es szunyogokkal meg 2 asszem eschemannal(ilyen kigyofejesek vagy mi)azokat meg talan ki is tudom csinalni.Szal csak nemtom merre.
  • Hunnenkoenig
    #664
    ja en eppen vegeztem, a varral. Most kell ujra kimennem es a questeket elinteznem :-)
  • fucko
    #663
    oks thx
  • Hunnenkoenig
    #662
    a paladin a negy ladaval az mar a var mellett van. Csavard kicsit feljebb a latotavolsagot! Fontos!

    Ha a pala mellett levö haztol balra levö uton mesz, eljutsz a varhoz, de azt is sok ork örzi! Probald öket kicselezni.
  • fucko
    #661
    En mar nagyon messzire elmentem de nem lattam varat,voltam egy palanal is aki orzi a vassal teli 4 ladat.Akkor csakis a folyoban usszak amig varat nem talalok egy bejarattal ahol nincsenek orkok?Te hol jarsz mar?
  • Hunnenkoenig
    #660
    marmint az orkokat kerülted ki
  • Hunnenkoenig
    #659
    miutan atmentel a kapun a Minental-ba es kikerülted az öröket es beszeltel az elsö fickoval, az megmondja, hogy a folyon uszva kerüld meg a varat es hatulrol probalj bejutni.
  • fucko
    #658
    Hkoenig:Merre kell menni itt a ork camp kornyeken?
  • Randal
    #657
    brühühűűűű
  • Hunnenkoenig
    #656
    A JooWood hivatalos oldalan 2003 elsö negyedeve van megadva az angolnyelvü verzio megjelenesenek.
  • Randal
    #655
    de most akko mondjon má valaki vmit, hogy december vagy jan közepe. mer ugye vizsgaidőszak meg minden és még az 1-et is végig kell nyomnom. Hmm. lehet hogy avrázslóval is nekiesekm, mert most egy morcossal megyek:)))
  • fucko
    #654
    Termeszetesen elobb a neten aztan ra par hetre talan a boltokban,az en fajtam nagy örömere :)
  • Randal
    #653
    Amúgy volt róla szó, hogy januárban jön ki az angol verzió. Namármost akkor már a boltokban lesz vagy fennt a neten???:))))))))
  • fucko
    #652
    Most hogy mondod tenyleg elegge whiskis feje volt
  • Randal
    #651
    DE AKKOR IS!!!!!
    Attilát NEM LEHET megölni!!!!:))))
    (nem vagyok hungarista meg ilyesmi)
    Akkor csak a Whiskeys lehet az:)))
  • fucko
    #650
    Azer legalabb realis mert qrva kemenyre megcsinaltak,mert en vagy 20xor nekimentem mire legyaktam ;)
  • Randal
    #649
    Attila?
    A Hun nem lehet, mert azt nem lehet csatában legyőzni:)))
    Akkor esetleg az Ambrus(Whiskeys)?
    Ezek a németek....
    A magyarban csak a rablóbandát látják. Anno megszivattuk őket, ezt úgy látszik képtelenek elfelejteni:)))
  • fucko
    #648
    Nem irtal hujeseget hkoenig:)
    Lement a sarkanyos video is meg volt 2 ut az egyiken 1bol jon 2 ork a masikon meg lefele lehet menni.Ha jol erzem nem csak nekem okoz nagy problemat egy ork legyilkolasa.
  • Hunnenkoenig
    #647
    Mail ment.
    Kb. 4MB a nagysaga.

    Jabba, ha ezt megkerdezted volna, azonnal meg tudtam volna mondani :-)))
  • jeejee
    #646
    a nevem alatt van a másik emil címem,de nem hiszem, hogy ennyit át tudsz küldeni. azért érdekelne az a frissebb verziójú blindwrite (jó ha van:))köszi még1x a segítséget
  • J.a.b.b.a
    #645
    Aki mágus szeretne lenni: ne álljon be a Miliz-be, mert utána már nem lehet váltani! (most csinálhatom elöröl :(
  • J.a.b.b.a
    #644
    Ez jó hír! Copy Protection SUXX!
  • jeejee
    #643
    http://gamesweb.com/pc/tipps_tricks/gothic2/

    nézd meg a leírást,itt vannak térképek is, hátha segít
  • Hunnenkoenig
    #642
    Akkor mar ott vagy!

    Mikor atmentel a kapun, akkor jön nehany farkas es goblin. Utana at kell menni egy tárnán es akkor jön az uj LOADING felirat. Ha utana ki tudsz jönni a tarnabol, akkor nincs vedelem es utana jön a barlang ahol ki tudod kerülni az orkokat.
  • fucko
    #641
    Nem hiszem.En elmentem a Gefangene kolonie iranyaba at egy kiskapun ahol volt 2 or de nem lattam tablat minenkolonie felirattal.
  • Hunnenkoenig
    #640
    Ja, a hangokkal csak az a baj, hogy sok NPC-nek ugyanaz a hangja es neha bizony eleg randa nemet tajszolasban beszelnek :-)

    A hatterhangokkal kapcsolatban: Ajanlom, hogy ne kapcsoljatok be annak is a feliratozasat (pedig lehetseges) Mert az agyatokra megy! :-)
  • fucko
    #639

    Csak igy fejbol vagod?:DD
  • Hunnenkoenig
    #638
    fucko: Ha jol ertem a Minental-ban vagy. Az orkokat ugy kerülheted ki, hogy nem az uton mesz, hanem az ut mellett keresel egy barlangot.

    Ez sok helyen fellelhetö a jatekban! Kalandozzatok az erdöben sokat!!!!!!

    Ha fucko eljutott az orkokig, akkor nincs vedelem! Vedelemmel meg csak szembe sem talalna magat velük! :-)))

    En ma egesz nap nyomtam, most pihizek egy kicsit. Naggggyon jo ez a jatek!

    Mindenkinek jo szorakozast! :-)
  • J.a.b.b.a
    #637
    Bocs az elsőnél az útelágazásnál JOBBRA fölfele.
  • J.a.b.b.a
    #636
    Nem tudom pontosan. A keleti kapu körül a dombokon van 2 hulla is, ahol gyűrűt lehet találni. Az egyikhez balra a világító torony felé kell indulni, de utána az útelágazásnál balra fölfele egészen a tetőig és ott lesz. A másikhoz jobbra kell menni a kaputól, az Akim vagy Anuk vagy kiafene farmjáig (a lépcsőknél balra fel). A lépcső tetején viszont megint baljra kell fordulni és a szika szélén végigmenni. A fal mellett bal oldalon lesz egy vékony párkány, ahol tovább lehet menni és ennek a végében van a másik hulla.
  • fucko
    #635
    Jo de honnan szerezted?:)
  • J.a.b.b.a
    #634
    a páncél volt 40 és a gyűrű 5, így összesen volt 45 az AC
  • fucko
    #633
    Olyan +45 accos gyurut honnan szereztel?