21229
  • Broafka
    #15624
    néha még szeretek mással járni vécére, különösen a nagyival, mert neki olyan jól remeg a keze
  • Esrohnoil
    #15623
    Csináltál már életedben bármit is önállóan, v. a WC-re sem egyedül jársz? :)
  • Broafka
    #15622
    es mit javasolsz melyik legyek?
    a paladin az nem olyan rossz, de en inkabb zsoldos szeretek lenni, ahoz meg a 2 kezes fegyver jo igazan, de mar elkezdtem megtanulni az 1 kezest, varázsló meg gyönge, bár kiváncsi vagyok az új varikra
    szal nem is tudom :-/
  • Hasse
    #15621
    42-hoz tényleg dolgozni kell, mondjuk az én pályáimon a fejezet végén leforgathatnák az "Orktalanság" c. filmet is, úgyhogy nem gond.
  • Hasse
    #15620
    Az elejen talalkozol Cavalornnal, megcsinalod amit mond es beindul egy tortenetszal, amit kovetve a Chapter 2-ben at tudsz menni az uj teruletre. Barmikor vissza is lehet jonni egyebkent. Vizmagus meg nem lehetsz (a kek rucit nem hordhatod), maradt az alapjatek harom frakcioja, ha tuzmagus vagy, akkor hasznalhatsz uj vizes varazslatokat is.
  • Broafka
    #15619
    hogy lehetek víz mágus pl?
  • Broafka
    #15618
    hol lehet átmenni az addon pályára?
  • Ottto
    #15617
    Mielőtt átmész is lehet, Myxy megtanít. Sőt mikor visszajön, még akkor is tanít ha még akkor sem tudnád, bár én akkora már vágtam mindhárom nyelvet.

    Sárkányvadászat with lvl42? Lvl30ason mentem neki a tűz-sárkánynak, Híjá!
  • Hasse
    #15616
    Amikor átmész az addon területére, kb. akkortól lehet nyelvet tanulni az egyik vízmágustól.
    És tényleg nehezebb, szép combos védelmeket kaptak a dögök, meg a tulajdonságok tápolása több pontba kerül, ha az már magas (ld. fölül a linket). Kb. 50-es szintű tudsz lenni a végén, mondjuk legkésőbb 42-es szint körül fogod ritkítani a sárkánypopulációt, úgy számold ki a fejlődést.
  • Esrohnoil
    #15615
    Oké, 2 hónap múlva küldöm a vége előtti mentést.
    De addig pszt! :D
  • Broafka
    #15614
    megtennéd?
  • Esrohnoil
    #15613
    Vazze... végig ne vigyük helyetted? 101
  • Broafka
    #15612
    hogy jó egyálltalán játszani?
    tartalékolni a LP-ot?
    melyik a legjobb karakterosztály?
    1 vagy 2 kezes fegyverrel menjek?
    egy kicsi helpet pls
  • Broafka
    #15611
    mindenki észre vette vagy csak én, hogy ez sokkal nehezebb mint a sima gothic2?
  • Broafka
    #15610
    hol lehet nyelveket tanulni?
    és egyáltaslán milyen új karakterosztály van még?
  • Hasse
    #15609
    Patch. A nemhivatalosban van valami javítás Myxnirhez:http://forum.jowood.de/showthread.php?p=1112853#post1112853
  • musclE
    #15608
    Német verzio. De ő nem tudja a priest nyelvet csak a warriort.
  • Hasse
    #15607
    El tudod olvasni velük a kőtáblákat, köztük a képzettséget növelőeket is (3 nyelv - 3 kőtáblaszint). 30 TP-ért tudod növelni 20-30 pont között a tulajdonságaidad és képzettségeidet, meg kapsz vagy 150 életet, úgyhogy határozottan hasznos.
  • Hasse
    #15606
    A remetével (hermit) tudsz még próbálkozni az Jharkendarban. Német, vagy Angol verzió?
  • reménytelen
    #15605
    Egyáltalán mire valók a nyelvek?
  • Broafka
    #15604
    megvan a kieg, juhééé
  • musclE
    #15603
    Hi! nem tudja vki hogy 4, fejezetben kitől tom megtanulni a legnehezebb (priest) építők nyelvét? Mer Myxirnél már nem lehet, más meg nem tanít priest nyelvet.
  • Szid
    #15602
    Nézd meg - "VÉGIGJÁTSZÁS, MAGYARÍTÁS ITT"
  • Broafka
    #15601
    ööö, megvan az üzlet, és meséljen valaki, miben más a G2 kieg? nagyon izgat
  • Broafka
    #15600
    hol találok egy CDGalaxis üzletet?
  • Esrohnoil
    #15599
    ld. #15497
  • Broafka
    #15598
    honnan van eredeti kieg?
    egyre izgatottabb vagyok, ahogy visszafele olvasok a forumon, kieget akarok :)
  • Broafka
    #15597
    hali all!

    én még új vagyok ebben a fórumban, de imádom a Gothic2-t :)
    sajnos nekem csak a sima G2 van meg, nem tom honnan lehetne megszerezni az addont :(
    játszik valaki még a simával? vagy már mindenki az addont nyomja, na meg azt is hallottam hogy csak németül van meg az addon, az meg nekem nem szimpi :(
  • reménytelen
    #15596
    Nos, hogy feltegyem az i-re a pontot:
    Én a kiegészítőt két hete szereztem meg, tehát nemrég még csak sima G2-őm volt. Az alapjátékban a crossbow-hoz is ügyesség kell, ha fölrakod a kiegészítőt, utána már erő. Punk-tum.
  • tibor16
    #15595
    hmmm........., érdekes, teljesen másként emléxem.. -igaz 2003-ban jáccottam a sima G2-vel.
    témaváltás
  • Ottto
    #15594
    Alapban, a crossbow hasznmálat, ügyesség alapú!
    Addonban, a crossbow használat, erő alapú!
    Jajjmá D: témaváltás, thnx!

    "Amikor fejleszted a crosbow-t, bizonyos pontszám után fejlődik a sima nyíl tudásod is és fordítva is, -tehát nem kéri a játék, hanem adja..."

    Alapban nem így van. Alapban elkéri azt a +5 tpt ami mellékesen a crossbowra/bowra megy. De mint látom addonban 30%onként +5 tpt kér érte. Na szép, még ezért is...
  • tibor16
    #15593
    Az alap G2-ben is az erő a crosbow alapja (+ fegyverhasználat). Lehet vitatkozni, legfeljebb tapasztalatot nyersz egy idő után, bár pontot nem kapsz érte - :)). Amikor fejleszted a crosbow-t, bizonyos pontszám után fejlődik a sima nyíl tudásod is és fordítva is, -tehát nem kéri a játék, hanem adja... (ez szvsz életszerű)
  • Ottto
    #15592
    Megoldottam. annyi volt a trükkje hogy beszéd közbe kellett megnyomni az "o"t
  • Ottto
    #15591
    Talán várható volt hogy nem működik. Beírom a dolgokat, de mihelyt átdobom magam Laresbe:
    -Laressel nem tudok mozogni, csak a kamerát körülötte forgatni.
    -Belépni be tudok az inventoryba de nem tudok belőle eldobni semmit (space)
    -pontezért még a testembe sem tudok visszatérni, és ha kikapcsolnám a modot, akkor a következőt kérdezi: "what was the question?" aztán ha sokat piszkálom még le is fagy.
    Talán mert 2.7es verziót ír ki a játék?
    Még próbálkozom, de ettől függetlenül minden 5letre nyitott vagyok.
  • Ottto
    #15590
    Marvin mód? Hát ha nincs más megoldás akkor feladom az elveimet, csaljunk. Inkább ez, mint újrakezdeni a játékot :C
    Igen, 3. fejezetig nem szeretnék várni, mert ott már jönnek a feketék.
    Köszönöm a segítséget, megnézem működik-e...
  • Hasse
    #15589
    Nem szállította.
    Két oldallal korábban is előjött, van megoldás.
    A 3. fejezetben egyébként már oda kéne adnia az ornamentet (ha legalább 2.6 a verzió), de gondolom addig nem akarsz várni.
  • Ottto
    #15588
    Nem. Előbb elkísért Ohnar tanyájára, aztán akartam elvitetni magam a vízmágusokhoz, de már nem engedte. Gondolom leszállította az ornamentet maga.....
  • Hasse
    #15587
    Larest is vitted a vizesekhez?
  • Ottto
    #15586
    Bocs. az alábbi nem válasz az üzidre, az majd ez lesz :D
    Akkor már így értem, de akkor csak azt nem értem miért kér +1 tp-t crossbow skillhez, ha íjra gyúrok, hisz életemben nem fogom használni....
  • Ottto
    #15585
    Addon help:
    Szal, kis bugba ütköztem, bár remélem hogy inkább én néztem el valamit. Ott kezdődik a probléma hogy nem tudom Vatras levelét odaadni Saturasnak. Bejutok a vízmágusok körébe, aztán meg is kapom ezt a küldit. ok. Lemegyek, beszélek Saturassal de az rámmordul hogy mit keresek én itt, meghogy hogy merem idetolni a képem. Hát amit csináltam a bányavölgyben, meg is értem. De ez mind1. Aztán elküld Riordianért, őt is odaküldöm, aztán már csak a mágiatanítást kérhetem tőle. Vatras csak a kőtábláit akarja, a levéllel semmi dolga. ok. Mind1 vadásszunk az ornamentekre, aztán ha már átjutottam akkor tökmind1. 2 kőkörből kiszedtem az ornamenteket, bár nem kérte senki. Megvan mind a kettő, de továbbra is semmi, mert nemtom behelyezni a zárba. Nefarus se mond róla semmit. Lares és Vatras sem.
    Szal help!