21229
  • Broafka
    #16704
    az addonban minden többe kerül
    figyelmedbe ajánlok egy növényes térkép (addon verzió figyelj rá) beszerzését, és tanuld meg valakitől az erő ital készítését, és ne lepődj meg de nem 5-öt kapsz majd egy italért hanem csak 3 erőt :(
    de érdemes összegyűjteni őket, mert rengeteg LP pontot spórólhatsz meg vele!
    és még valami, előszőr jussál be az addon pályára, aztán menj csak a várba (lvl 17 körül menjél csak a várba kb) addig szigorúan az addon pályán menjél!
  • SASboy
    #16703
    szóval akkor mit csináljak, hogy jó legyen a magyarítás? előre is köszi
  • Cassell
    #16702
    Most csak én játszottam régen vagy ez a gold verzió nehezebb? 10 Lp 5 strenght bejutottam a várba oké adnak fegyót a questhez a bányákhoz csak épp 75 strenght kell neki nekem meg 35 ha ráosztom akkor is csak 50 lesz tehát még 5(!) szint kellen hogy tudjam használni?!Nekem volt rég amikor kiakasztottam a simát vagy ebben többe kerül a tanulás?
  • vizoo
    #16701
    szerintem félreértettél :)

    Ha kicsit visszaolvasol láthatod, hogy a magyarosításról beszéltünk. Az nem műxik a kieggel és az alapjátékkal sem,c sak az 1.31-es verzióval. :)
  • Broafka
    #16700
    ADDON:
    tudom fogni a Dragon Bow-t :D kirááály
    6-7 nyíllövés egy sárkány :P
    2 egy ork
    nagyon kira az ijjas pala
  • Broafka
    #16699
    igen tudom, megtaláltam, de már mindjárt az 5-dik fejezetben vagyok de nincs ott senki!
    se xardas, se myxir, se pedro, se Gorn, se senki :-/
    de az ork falas dolog az nagyon lol :D
  • hen-tes
    #16698
    többféle irányitás is van..
  • steweee
    #16697
    a gold verzióhoz is van már peccs, simán rá kell másolni és megy kieggel együtt. de egyébként most hogy lázba jöttem és letöltöttem újra, gondolván biztosan nagyon jó játék lehet ha ennyit írtak róla, és csak én emléxem rosszul hogy se a grafikája, de főleg az irányítása nem volt egy nagy szám biztosan csak a régi gépem volt gyenge neki...de sajnos az emlékeim nem csaltak. az irányítás nehézkes, a harc meg egyszerűen szörnyű, percekbe telt mire rájöttem hogy a balegérgombbal csak kijelöli és nyilakat kell hozzá nyomkodni hogy csináljon is valamit. elsőre a young wolf harapott szét amit aztán már ledobtam egy fireballal, de a rablók elleni nyomorék harc után elég is volt és uninstall. a sztori pedig jó lenne, és sok benne a hangos párbeszéd, de az irányítás elront mindent
  • Takanohana
    #16696
    Hi!

    Elvileg akkor rak a játék a barlangba valakit, ha az elment a történet szerint Khorinisról. (Vagy Jarkhendarról?). De ez nem mindig jön be, pl. Pedro már a 3. fejezetben eltűnik, a zsoldosok egy része is átmegy sárkányt vadászni, a barlangban meg végig nem bukkannak fel. Én csak Gornt, Xardast és Myxirt találtam meg eddig ott, de sosem egyszerre, hanem minden végigjátszásban mást. A barlang egyébként az, amelyik akkor kerül útba, amikor a Napkörtől elindul az ember a világítótorony felé. Le kell menni valami lépcsőn, és ott van.
  • SASboy
    #16695
    sajnos igazad van :( most próbáltam, hogy a video-s filet nem rakom át csak a másik, de így is hibát dob ki. magyaritasok.hu-n az van, hogy fordítják, de semmi info hány %-nál tart a srác :(
  • vizoo
    #16694
    kiegészítővel egyáltalán nem műxik. Nélküle pedig az 1.31-es verzióval megy a patch
  • Broafka
    #16693
    LOL, mega lol :)
    átjutottam az ork falon túlra, és üdvözölt egy kézzel rajzolt béna smile-s kis üzenet, valami különleges törp írta hogy:
    jó mi, bevetted a történetet hogy a fal mögött hatalmas orkseregek vannak, nem kell minden szóbeszédet elhinni, nos ez a játék vége, jól nézz körül
    vagy valami ilyesmit írt, és megtaláltam azt a barlangot is valóban ott feküdt a kovács
    de megnéztem khorinos barlangját is amit mondtál, de ott bizony nem volt senki, pedig act 4-ben járok!
    nem lehet hogy az egy másik barlangban van?
  • Barty007
    #16692
    hát pacheld annyira ahanyas kell a magyarositasnak :D és már kész is
  • SASboy
    #16691
    Azért volt igen. Leszedtem és úgy jó lett. Nekem viszont nagyon kéne magyarítás :S
    És ha csak ezt raknám át G2_hun_en.vdf és a videosat nem szted úgy működne?

    Barty007: már próbáltam. El is indult checkolta a virtual disk memory-t és utána fent volt a kép, hogy please wait...loadin de vagy 5 perc után sem indult el, csak a kép volt ott :(
  • vizoo
    #16690
    Én gyanítom, hogy a magyarosítás miatt van a hibád (esetleg a magyarosított videók miatt). Ugyanis nekem is akkor fordult csak elő, ha azt felraktam. Gondolom azért, mert nem kompatibilis a játék verziója a magyarosítással. Szerintem... :D
  • Broafka
    #16689
    jesszusom hogy lehet erre a helyre eljutni? :D
    úgy értem az ork falon túlra én még sosem jutottam!
    komolyan, néha csupa meglepetés ez a játék :D
  • Barty007
    #16688
    amugy 1000% hogy sokkal könyebb simán végignyomni igy kieggel meg neha nekem is tud meglepit okozni pedig én már simán végigvittem vagy 10 szer
  • Barty007
    #16687
    köszi szépen megkeresem
  • Barty007
    #16686
    akkor tudod mit tölts le csak gothic2 cracket mert ezek szerinte a gold edition crack az az addonnal 1 üt jo
  • SASboy
    #16685
    köszi,de úgy tudok játszani ha az addon fent van.Úgy nem tudok, ha csak felrakom az 1. 3cd-t tehát a sima gothic 2-t és crackelem.:( azt mondták, hogy sokkal könnyebb addon nélkül végigtolni.
  • Takanohana
    #16684
    Hi!

    Át kell jutni a Bányavölgyben az ork falon túlra. Meg kell keresni azt a barlangot, ami az első részben a kolostorrom alatt volt. Ha játszottad a Gothic1-et, itt kellett Gorn segítségével megszerezni egy fókuszkövet, de előtte Gorn levezetett téged egy barlangba, na ez az. Itt van pár hulla, sőt a játék ide teszi azokat a karikat, akik elhagyják a Bányavölgyet. Pl. ha 2. részben mész, még nincs ott a bányavölgyi kovács, mert még dolgozik a várban. A 4. részben viszont már ott fekszik a barlangban.
    Khorinison meg a Napkör alatti barlangba teszi a játék azt, aki elhagyja a szigetet, megtaláltam itt már Xardas, Gorn és Mixir hulláját.
  • Broafka
    #16683
    jah első, hát nem tudom hogy te ezt hogy olvasod ki: 1 ső
    no mind1, lehet hogy már megtaláltam :D
    most nem kattan be a hely, túl késő van :)
    majd holnap
  • Barty007
    #16682
    az jo az első részes alatt azt értem hogy az első részből az emberek akik a 2 be már nem szerepelnek azok 1 barlangba megtalálhatok tele cucokkal:)
  • Broafka
    #16681
    hát ha megvan az addon, akkor az addon pályán van, ha végigviszed az addonpályát akkor alapból megkapod, a kard extra villámlás sebzéseket okoz, elég könnyen lehet vele írtani!!!
  • Broafka
    #16680
    mi az hogy 1 ső részes? mi az a ső? :D
    nem tom, sok jó hely van, de inkább khorinisban
  • Barty007
    #16679
    amugy te találtál már olyan barlangot a bányavölgybe ahol 1 ső részes hullák vannak mert ujságba olvastam hogy van és sok jo dolgot lehet összeszedni de én nemtaláltam olyat ha találtál létsz mond meg hol
  • Barty007
    #16678
    :D és ezt a fegyvert honnan lehet megszerezni ?
  • Broafka
    #16677
    jah, de ha megvan a Claw of Beliar azzal gyakorlatilag verhetetlen vagy, na és ha már masteren van az ijjad és van elég dexed... huhúúú, nekem most nagyon bejön ez a bowos pala
    140 Dexem van kiegben :)
    megszereztem az összes gobblin berriest, meg az összes king sorrelt, és kutyolgattam, így most már csak diego tud tanítani, jah és zsebmetszek mint állat, eddig vagy 15000 aranyat biztos összelopkodtam :)
  • Barty007
    #16676
    http://www.gameburnworld.com/dl/dl.php?file=Gothic2GoldEditionv1.0NoCDFixedexeEng.rar tessék parancsolj ezt a linket ird be és indul a letöltés ja és rakd fel mind a 4 cd t és aztán crackeld nemkell még cd se :P
  • Barty007
    #16675
    jaja nemtudom de mar kurva drága a kiegbe a szörnyek is joval erősebbek :) tanulni is nehezebb meg minden
  • Barty007
    #16674
    nekem megvan de nincs vele semmi baj
  • Broafka
    #16673
    ok, megtaláltam, diego jóval 130 DEX felett tanít, végre tudok tanulni dexet :D
    bár baromi drága :(
  • Broafka
    #16672
    ahogy így olvasgattam, asszem Tibor vagy ki szenvedett a gold editionnel, nem tom hogy neki is PONT ilyen problemája volt, de már sokan szenvedtek vele
    én bezzeg nem, mert én megvettem mind2-t :)
    így nincs vele gondom
    de valaki segíthetne nekem is!
    melyik az a tanár a játékban aki a legtöbb dexet tudja tanítani nekem? és az számszerint mennyi?
  • SASboy
    #16671
    nem veszem meg, de ezek szerinte már másnak is volt ilyen?
  • Broafka
    #16670
    én úgy tudom hogy még senki se tud rá ellenszérumot :)
    vedd meg boltban :P
    szerintem megéri, nem tom mióta van meg ez a játék de eddig minden évben egyszer tuti játszottam vele!!!
  • SASboy
    #16669

    nem tudja valaki, hogy tudom ezt megoldani?
  • Zsolo007
    #16668
    Van olyan aki leszedte a reloaded féle goldot teljesen? Ha van ilyen emberke valahogy el tudná nekem küldeni a cracket mai az első Cdn van? Mert nem megy mini image-el... :(
  • Szid
    #16667
    www.gothicz.net - cseh oldal, de a mody-alatt találsz jópár modot :o)
  • hen-tes
    #16666
    vannak a játékhoz modok?
    mert én sehol nemtaláltam eddig :S
  • hen-tes
    #16665
    ???