624
ami a legjobb
  • MuERTe
    #148
    Ha csak egyet lehet választani akkor a Revenge of School. :))
  • Dynamic
    #146
    Szerintem nem lehetetlen egy játékot írni.Csak esetleg nehéz.Bár az én esetembe nem volt az.Azt mindenesetre nem hiszem el, hogy valaki aki felsorol 10 játékot annak mind a 10 ugyanannyira tetszett.Ez hülyeség.
    És itt most nem az dominál, hogy valami ami 5 éve hüdekurvajó volt, az ma már nem az.Persze, mai szemmel már biztos igaz.A lényeg, hogy mi fogott meg valamikor is a legjobban.
    Én pl. ma már nem igazán veszem elö a Half-Lifeot, de annak idején legalább ötször végignyomtam, amit más játékkal nem tettem, pedig sok kedvencem van még.Ez alapján nekem ez volt mindenidök legjobb játéka.
  • Yossi
    #145
    Panzer General sorozat
    Civilization sorozat, CTP2
    NFS Porsche
    Grand Prix sorozat
    Transport Tycoon
    Elite :))
    MOHAA
    Tachyon
    Es a legkedvesebb jatek a Windows :))
  • PyRex
    #144
    Mondjuk engem a sima Unreal is földhöz vágott, FPS-ben mégis az Undying tetszett leginkább, sztem kurva jó kis game volt!

    PyRex
  • PyRex
    #143
    Amenyiben ez a Transport Tycoon Deluxe, akkor csatlakozom! :)

    PyRex
  • rolika
    #142
    minek is bele az akció???
    mért nem lehet "sima" point&click kalandjáték???
  • Laza
    #141
    ahhh, mukszik faszan.. :) holnap meloban ezt fogom nyomni... :)
  • MuERTe
    #140
    "A LucasArts kedd délután bejelentette, hogy már dolgoznak a Sam & Max című legendás kalandjátékuk folytatásán. Hasonlóan a Full Throttle II-höz, a kalandelemeken kívül itt is nagyobb hangsúlyt fektetnek az akcióra. A második részt szintén Michael Stemmle fogja rendezni, mivel az előddel már bizonyította tehetségét. A Sam & Max 2 2004 elején fog megjelenni. "

    Hurrá:))
  • Laza
    #139
    koszi a Dynat Borg...
    most szedem le, remelem nem valami virus... :)
  • Hmuda
    #138
    Ok, el fogom küldeni. Viszont valszeg az is közrejátszott abban, hogy a 2 nem tettszett annyira, hogy rengetegszer fagyott. : )))
  • Laza
    #137
    persze... az elsot semmisem mulhatta felul... :)

    hu, ha kezed koze kerul (marmint a Dina, v. Dyna:) dobd el melben... :)
  • Hmuda
    #136
    A 2 már nem volt olyan nagyon jo. A Dynablasterrel is rengeteget nyomultam. Megnéztem egy oldgames oldalon de nincs fent. : (
  • Laza
    #135
    raizgultam...
  • Laza
    #134
    megvan valakinek meg a Dina?
    elkuldhetne mailban... :)
  • Laza
    #133
    a 2. resze is kircsi volt...

    es a Dina Blaster? meg az a tankos jatek (hu, mar nem emlekszem a cimere, de egymas ellen kelett lovoldozni:)? nagyon babak... :)
  • Hmuda
    #132
    Prehistoric rula! Legalább 50X végigvittem, olyan jó volt. : )))
  • Laza
    #131
    old school: PreHistoric a king :)
    vagy egy kis Supaplex... :)

    uhhh, es a Commander KEEN 4-6ra emlekeztek?! hu de felidegesitett neha... :)
  • Borg
    #130
    Stratégia/szim: TTDLX,Heroes II-III-IV,Red Alert,SimCity2000

    Űrszim: TIE Fighter, ST:Bridge Commander, X-WING Alliance

    FPS: Half-Life/CS, SOF

    Autós: GTA3,NFS1-2SE,STUNTS,TD3

    Űrstratégia: IG1 & ST:Armada 1

    harci.szim: Comanche,ArmoredFist,Jane's ATF, meg volt valami ambrams vagy mi, vektorgrafikás tankszimu, baze mennyit nyomtuk azt 386os korszakban:)

    kaland: TNG: Final Unity, Monkey Island, LOOM

    GagyiGame: BubbleShooter V3 :)

    Manapság ritka nehéz _jó_ gamét csinálni már... szerntem ez egyedül a GTA3nak sikerült újabban..
  • Hmuda
    #129
    stratégia: Civilization 1

    úrszim: Elite2: The Frontier

    fps: Half-Life

    kaland: Sam&Max (pláne, hogy jön a 2 : ))) )

    gazd. szim.: Transport Tycoon Deluxe

    rpg: Morrowind

    verseny: Motoracer 1 : )

    űrstratégia: IG2

    Ezekben a kategóriákban nekem ezek viszik a pálmát.
  • KennyG
    #128
    Ja és da best of Old School : Prince of Persia :D
  • KennyG
    #127
    Na az se 1 szar progi
  • KennyG
    #126
    kis nosztalgiának, nesztek: Body blows, Caveman ninja, X-wing - tie fighter, Comanche 1, Street Rod(!), Police Quest(!) a kvesztek közé : ), Fields of Glory, Aladin(ugrabugra), 7 guest (az első CDs progi!), Maddog mcree (és egyéb interaktív stuffok) stb...
  • Mike at home
    #124
    Igaz, mostanaban megneztem a Stunt-ot ujra, az teteszett. igaz a tajat ugyanugy rajzolja mint 286-oson. De legalabb tettek bele idozitott, igy nem 100000000-rel fut
  • fertam
    #123
    ja még a diabloval is sokat nyomtam
  • fertam
    #122
    nah nekem is lesz egy szép listám..
    stratégia: Defender of the Crown (kb 30szor csináltam végig), Caesar II, Centurion, North&South (jó régi, mi?) és az über stratégia, amivel a mai napig jáccom: Civilization
    rpg: Wizardry 8, Neverwinter, Falloutok (a 3 nem)
    autóverseny: F1GP (az első) a microprose-tól
    fps: RTCW, DOOM, Wolfenstein
    aztán még vannak olyanok, hogy Pirates Gold, Railroad Tycoon I, Stunts, SimCity 2000, Elite III:First Encounters,
    platfrom: Commander Keen sorozat...
    és még van egy göngyszem: Dune I (!!!), hát az valami álomszép is volt szerintem.
  • qczi
    #121
    nem tom itt ki hallott mar a Startropics nevu gamerol nes-re jelent meg csak meg
    volt belole 2 is egyike az uccso nes cuccoknak

    na mind1 az elso erosen ajanlott azoknak akik telleg kihivast keresnek egy gameben es nem egy gf4 tesztprogramot :))

    pc-re egyebkent szeritnem magasan a dott a beszt :))
  • skorpio7
    #120
    HALF-LIFE ... ezt nálam semmi nem előzi meg .
    GTA3 is a topon van .
  • Gabo
    #119
    Ha csak egy gamet lehet mondani, akkor Unreal Tournament.
    Persze ezen kívül még jópár játék benne van a kedvencekben...
  • Rozsomák
    #118
    ja és a GTA 3
  • Krinyo
    #117
    Half-life (+ Dod)
    Starcraft
    Hitman
    R6
    OFP
    IG2

  • Rozsomák
    #116
    Kaland : Grim Fundango, Day Of The Tenticle
    FPS : CS
    RTS : Warcraft 3
    Szim. : NFS 5 , [Sims]
  • spR
    #114
    Köszi szépen, de valszeg igazad van. Ma már csak illúzióromboló lenne a dolog, meg amúgy is van egy csomó game amivel játszani kéne, csak nincs rá idő :((((
  • Mike
    #113
    nahát nem mindenki ilyen elvadult

    ilyen alapon pl. a Diablo2-vel sokat játszottam
    vagy a Jagged Alliance2-vel

    én nem vagyok olyan megszállott mint Te, ezek szerint, vagy csak több minden tetszik.
  • Mike
    #112
    ja és olyan jó moszgatást azóta sem láttam játékban
  • Mike
    #111
    a filmek mai szemmel biztos ocskák, interlacelt, iszónyúan csíkos, de akkor überfrankó volt

    de ha akarod, lecopyzom nekd
  • Mike
    #110
    kurvajó sztori volt, filmrészletekkel. A második rész (kiegészítő?) is szuper volt. Ezzel együtt nem tudom, érdemes-e megnézni (vagy szabad-e) mai szemmel ezek a játékok borzalmasak.
    Emlékeimben csodaprogramként élt a testdrive3 amig meg nem néztem 486-oson? 5-6 évvel késöbb. elborzadtam :))
  • Blasta
    #109
    Én tisztán emléxem, hogy a legtöbbet CS-vel játszottam a haverokkal. Egyszerüen majd' másfél évig semmi mással nem nyomtuk ha összeültünk lan-ozni! Semmi más játékkal nem játszottam ennyit!
    És még most is szivesen előveszem, ha a többiek is belemennek!
  • Blasta
    #108
    Sajnos nekem is RIP-em volt mindkettőből, de nem emléxem melyik-melyik volt! Csak a pirosruhás csákóra meg a robotokra meg, hogy marha jó volt!
  • yellowcab
    #107
    BG2,MORROWIND
  • Balagabi
    #106
    NFS4