76
GeFORCE 3 Ti200 tuning
  • I.C.ram
    #76
    Ti 4200-esnek melyik a leggyorsabb driver? Letöltési linket is légyszi.
  • Stann
    #75
    Most én is 45.23-ast használok, nekem is jó. De az új 5x.xx-esekkel meg nagyon belassul.
    Akkor lehet, hogy maradok én is ennél.
    Köszi!
  • Pill
    #74
    Nekem 44.03 van. Esetleg 45.23. Ezekkel tökéletes. Egy játéknál se szarakodik.
  • Stann
    #73
    Ti ehhez a kártyához melyik drivert használjátok? Mert a legújabb lassítja, a régebbiek viszont nem mind jók. Melyik az optimális?
  • HITMorpheus
    #72
    THX Bro!
  • [Walaki]D`Lair
    #71
    Powerstrip vagy rivatuner
  • M@TriX
    #70
    A lenti képhez annyit, hogy a borda "hideg" csak addig lett húzva, gondolom nem akarja megsütni a gazdája. ;)
  • HITMorpheus
    #69
    Tök jó adatok. Csak nekem még nem sikerült rájönnöm mind a 68 hozzászólásból, hogyan kell tuningolni a karit. Én nem értek hozzá, sőt semmihez sem értek, ugyhogy plííííz help. Egyáltalán hogy kezdjem el?
  • [Walaki]D`Lair
    #68
    ráadásul halk is...
  • [Walaki]D`Lair
    #67
    de....:P nekem gyári borda-ezüstzsír-PII venti kombóval megy 265/490-et....:)
  • stone
    #66
    Nekem is volt a ramon hűtés. A Chrome-ban mikor 8-an voltak és szembefordultam velük leesett 8fps köré persze ha háttal álltam akkor nem szaggatott. Jó kis kari volt az csak már lejárt az ideje, egyébként az egyik legjobban húzható az Asus gyártása volt.
  • Pill
    #65
    Télleg nincs a RAMon hűtés. Nekem van. De az is igaz hogy nincs két egyforma kártya. Az egyik többet a másik kevesebbet bír.

    Ja és minden új játékot kipróbáltam már rajta. Jelenjeg a FC-t tolom. Medium garikán tökéletesen megy. Painkiller-t HIGH-ra nyomtam, amig nem jött egy ellen addig 60fps volt de amit jött leesett 20-ra. A Painkiller nem is szaggat hanem egyenletesen lassul. Mint a Bullet-time. Igy még jól is föl lehet fogni a kis kártyatelejítményt.
    A Chrome a régi procimmal igen csak döcögött de most simán megy. És mondom. Minden játék nagyon is élvezhető grafikán megy rajta. Bár 2-3 hónap múlva majd lecsrélem. Valszeg egy 9800pro-ra :)
  • Gabesz amd64
    #64
    Nem rosz kis kép!Hogy a fenébe van ez felfogatva?
  • stone
    #63
    Vagy nem fexik fel jól a minimum p3-as hűtő.
  • Narancs
    #62
    Én is a GPU-ra gondoltam, de rosszul emlékeztem, azt hittem 250, de látom csak 220 ez ritka gáz!
    Sztem vmit elbaszott a srác és rosszul rögzítette!
  • stone
    #61
    NEM!! A gpu 220! Én azt keveslem. A ram az 500-on megy és nincs is rajta hűtés, az már elfogadható de a gpu-n van bazi nagy hűtés.
  • Narancs
    #60
    Valószínű hogy fesz emelés nélkül 250 Mhz ami maximálisan kihozható a kareszból, mert ekkora hűtéssel 300az ki kellett volna préselni vhogy az FIX...
  • stone
    #59
    Akkor nem használsz valami erős játékokat mert még egy dx8.1 es újabb játék is megszaggatja azt a kártyát pl. Silent Hill 3, Chrome, Age of titans. És ezek még nem is a legnevesebb/keményebb játékok. A 10000 pont pedig nagyon jó eredmény, bár nagy része tuti hogy a procidnak tudható be mert nekem nem érte el a 9000-et se a geforce3-am és szaggatott is rendesen az újabb gamek-nél úgyhogy lecseréltem.
  • stone
    #58
    Csakhogy Matrix a memória valódi órajelét (250Mhz)írta nem az effektívet(500Mhz) mint te (490Mhz), úgyhogy nem olyan rossz eredmény ez egy geforce3 ti200-tól. Az mondjuk nemértem hogy miért nem tudja feljebb vinni a Gpu órajelét ekkora hűtéssel.
  • Pill
    #57
    Ja és én egy 2.6c-vel és 512ddr-el kerek 10000 pontot értem el vele 01-ben. És minden elmegy rajta ahogy kell. ugyhogy tökéletes kis kártya.
  • Pill
    #56
    ha jól látom ez egy INNO kárty. nekem is ilyenem van. Jelenleg is.
    És azt kell hogy mondjam hogy: ROSSZ. Ugyanis én az eredeti hűtéssel értem el a 250/490(ddr) mag/memó fekvenciát.
    Ugyhogy ez nem egy olcsó és jó tuning.. már bocs.
  • M@TriX
    #55
    Egy olcsóbb Gef3ti200 tuning:

    A kártya eredetileg 175/200 (GPU/Memória) Mhz-es frekvencián működött. A végére 220/250 (GPU /Memória) Mhz –es órajelet sikerült elérni. A videokártya nem mutatott jelentő melegedést. ;)
    Nem rossz mi?
  • Gabesz amd64
    #54
    Na azért nem szólóm le!Jó vétel volt!Amennyi volt az kártya böven megérte!
    az 5200 rotyi!
  • Gabesz amd64
    #53
    kell a halálnak!!!Te szakadár!
  • efter
    #52
    faterom csinálta,ugyhogy ingyenvolt!!!!hehe
  • [Walaki]D`Lair
    #51
    GF3 4EVA!
  • Narancs
    #50
    Plussz a vízhűtés ami többet ér mint maga kártya...
    Vetted vagy magad barkácsoltad?
  • efter
    #49
    ezzel a tuningal bőven beelözöm a haverom ASUS 5200FX -jét 3 dmark2001se ben!!
    sőt a farcry is megy mint nyil,igaz csak mediumon!
    az FX el meg szaggat a havernak!
    ja és pár ezer forintos karesz!
  • efter
    #48
    énis igencsak meglepödtem hogy hiába emelgetem a a megaherceket nem képes szemetelni a kép,meg lefagyni se akart! aztán elkeztem egy kicsit nagyobb lépcsökben feljebb rángatni a hertzeket,oszt eljutottam egyszercsak 275 hejett400 mhz ig és akkor széthulllot a kép! érdekes hogy 400mhz en szétesik,de 395 mhz meg megy mint állat! ezek szerint ez a felső határ,bár eléggé felforrósitotta a blokkot(vizhütés) ami a gpu-n volt! hihetetlen,szerintem még menne feljebb is ha még jobb hütése lenne!
    a rammok meg már alapba is forroak szoktak lenni defaulton,de dobtam rá passziv hütést egykis hütőzsirral,és máris elment 580mhz ig is! de volt már 600mhz is de akkor már szemetel a cuccos!
  • CoolStuff
    #47
    Az télleg nagyon húzható!:D
  • stone
    #46
    Elég keményen húzható az biztos
  • efter
    #45
    nem adom az mx 440 emet! :))
  • efter
    #44
    ja,de ám viz van rajta!
  • ollie
    #43
    szép kis tuning :)
    bazz elcserélem a 9800-amat egy mx440-re :))
  • efter
    #42
    amugy default orajele az
    275MHz GPU
    405MHz ram (Hynix rammocskák vannak rajt)
    és eddig a max tuning az
    395MHz GPU
    580MHz ram
    ekkor még nem szemetel a kép!
  • efter
    #41
    van mikor két különbözö driver között akár 1000pont külömbség is előfordult!
    a gyári driverrel általában sokkal többet csinál,mint a legujabb nvidia driverekkel(detonator)
  • efter
    #40
    arra vagy kiváncsi hogy mennyit nyom az mx440 alapba?
    default állapotban 3d mark 2001se ben
    1024x768 32bit 5500pont (drivertól függ)
  • ollie
    #39
    jó, nem szóltam
  • stone
    #38
    Egy alaperedményt írjál már 2k1-ben.
  • stone
    #37
    Így van, és húzás nélkül.