37
Nem fojtathatjuk a környezet rombolását!
  • Jrex
    #37
    Aláírásgyűjtés
  • Jrex
    #36
    újabb lehetőség
  • Jrex
    #35
    tehetsz vmit
  • Ritschie
    #34
    Sziasztok!Mélységes felháborodásomban írok ide, hátha itt nem zöldnek álcázott degenerált állatokba botlok hanem értelmes környezetvédőkbe:

    Kérlek olvassátok el, és adjatok HASZNOS jó ötletet!

    KOMOLYAN KIÁBRÁNDÍTÓ H ENNYI SZÁNALMAS BAROM ÁLLATOT MINT AMI A "KÖRNYEZETVÉDŐK" KÖZT TALÁLTAM MÉG SEHOL NEM ÉSZLELTEM!!!!


    Egyre szarabb minden.Telünk már nincsen szinte, a nyarak már-már az elviselhetetlen kánikuláról szólnak nem a jóidőről, és tényleg létezik a sokak által badarságnak tartott globális felmelegedés.Engem nem érdekelt, és igazat megvalva azért annyira rohadtul nagyon most sem érdekel a környezet védelem, de igenis úgy vagyok vele, hogy tenni kéne valamit!

    No de mit?????

    Gyerekek!Semmi de semmi hasznos nincsen!

    Engem személy szerint a közlekedésem környezetbarátabbá varázsolása érdekel első sorban.De tényleg eggyetlen építő jellegű ötletet nem találtam a sok reklámkampányban felfuttatott ám annál haszontalanabb élhetőkörnyezet pont húú oldalon...

    Gondoltam én naív, hogy hátha adnak egy fülest, a bioethanol üzemanyagra való átalakítás részleteíről, más megoldásokról melyek a károsanyagot csökkentik stb.Hát elkeserítő, hogy azt kellett látnom, mint sok más környezetvédő csoportosulásnál, hogy pofázni, figyelmetfelkelteni, és az eszüket játszani tudják, de hasznos informáci csumi.Ilyen lehetőségekre bukkantam:
    "telekocsi" (már a neve is röhelyes) hadjak fel a saját kocsim használatával, és üljek be más mellé.PERSZE!!!Azért vettem nem?Meg ügye majd aki legalább nagyjából arra megy mint én, majd kerül egy nagyot a kedvemért...
    Ne üljek egyedül a kocsiban.PERSZE!!Majd viszem a 100tagu cigányzenekart magammal, mert átmegyek egy barátomhoz...
    Meg menjek busszal...Persze.A munkahelyemre beérek 20 perc alatt kocsival, és én majd inkább a 4-5 átszállásos 1 órautazásos, álvaközlekedős fagyoskodós nyomorgós utazást választom nem?

    Szóval ilyen és ehez hasonló CSUPA CSUPA LÓSZARRA BUKKANTAM.

    Az okostojáska, kiszámolt ott mindent!Érted?A csepp vizet hektoliterre, a tized barral kisebb keréknyomást, deciliterre, arról gramra, azt meg évi tonna károsanyagra meg keresztbe kasul osztanak szoroznak meghökkentő statisztikákat magyaráznak, meg mittomén.De NINCS SEMMI HASZNÁLHATÓ!Mindenhol gyakorlatilag akkor vagyok környezet tudatos, ha mindent megvonok magamtól a jó kád fürdőt, a villanyt, a kocsit, a nejlonszatyrot meg a búbánat tudja mit.
    Amikor pedig gondoltam előrukkolok egy jó ötlettel, hogy gyárakat kéne komoly környezettudatosságra bírni, a szennyező útsózás helyet a nyugaton használt gránitozást alkalmazni, a 30éves IKARUS-okat leváltani, a 4es metró helyett a teljes BKV parkot korszerüsíteni, E85 BIO ETHANOL elterjedése mint swédben stb stb.Nem is értik, és kezdik előröl a bugyuta biciklizős, villanykapcsolgatós, buszozgatós idióta baromságaikat.Ezzel nem csak engem és a többi hozzám hasonlót bőszítik fel és haragítják magukra, de komolytalanná teszik a környezetvédelmet, és érdemi változásra esély nincs.Pedig ide mielöbb kéne egy életképes KOMOLY megoldás ami hatásos, mert szar beismerni, de a helyzet évről évre rosszabb...
  • Mihaii-san
    #33
    de ha vki tesz érte vmit akkor lesz!
  • Manta
    #32
    Minek vennél hidrogénautót, amikor nincs is kút hozzá?
  • TheZsenyka
    #31
    Télleg kéne már enni valamit...
  • Ron Ragm
    #30
    Amíg az usának van olaja addig nem lesz itt semmiféle hidrogén-hajtás...
  • Mihaii-san
    #28
    ok megnézem ezt a lejátszót
  • Mihaii-san
    #27
    ez faszság sátán nem létezik, csak lények(mint mi is) akik vagy a jó fele vagy a rossz fele hajlunk!
  • corleone
    #26
    Tehát menj el egy Concorde brókerirodába, ott mondd meg, hogy Ballard részvényt vennél, ami a Nasdaq-on forog, de tudomásom szerint a Frankfurti tőzsdéről is beszerezhető, és ott olcsóbb is a járulékos költség. A Concorde majd eligazít.
    A Realplayer 8.0 egy halom szemetet is feltelepít a gépedre, ezért javaslom, hogy a G2-t tedd fel a gépedre. Kevesebb mint 3 MB, ugyanabba a könyvtárba tettem, mint a videot.
    A témával kapcsolatban még érdemes elnézni ide: www.ballard.com
  • Disno
    #25
    RealPlayer

    letoltes.prim.hu
    és ott mp3 lejáccóknál van a 8.0
    csak fölteszi a JukeBoxot is meg Download Managert. Le is szedtem őket :-D
  • Coine
    #24
    Ahogy az Ördög Üdvédjében John Milton mondja :
    "Kevin eljött az én időm, hát nem látod, h. az egész huszadik század az enyém volt !"

    Gy.k : John Milton = sátánbácsi
    Kevin = a máyer ügyvéd
  • Ams
    #23
    jaja
  • Coine
    #22
    úgyis eljön az apokalipszis és mind bevégezzük, HAHA !
  • Ams
    #21
    környezet barát lejátszóval:DDDDD
  • Mihaii-san
    #20
    de mivel jáccam le a videót? .rm file?
  • Mihaii-san
    #19
    ja, de sajnos csak gyárból lehet megrendelni ilyen kocsikat, és kúrva drágás, de ha pár évig gyűjtökt talán össze tudnék annyi zsét hozni! utánna nézek ennek a cégnek! nagy on köszönöm
  • Mihaii-san
    #18
    akarok venni ilyen részvényt, de hogyan?
  • corleone
    #17
    pontosítok: ftp://www.sg.hu/upload/Ballard
    itt van már a videoanyag
  • corleone
    #16
    Így tehetsz érte te is: vegyél Ballard részvényt. Ők az USA elég sok nagyvárosába szállítottak hidrogén üzemű buszokat, aminek nagyon pozitív volt a visszajelzése. A részvényei a Nasdaq-on forognak, de itthon is megvehetők a Concorde brókercégen keresztül. Ha csak pár db. részvényt veszel, már tettél az ügy érdekében.
    A www.sg.hu ftp.-jére mindjárt feltöltök egy kis méretű rövidfilmet a Chicagoi buszokról. A Ballard könyvtárban lesz.
    Egyébként már nekem is elegem van a benzingőzből + a kipuffogófüstből. Ha választanom kellene, vásárlás esetén még kicsit drágábban is a hidrogénüzemű autó mellet döntenék.
  • Mihaii-san
    #15
    Na csak van vki akit ez érdekel!
  • TIBI
    #14
    a Karneválok Mo. lógásról szól.írjatok már bele
  • Mihaii-san
    #13
    nekem ezek tecceneének!
    gondoljatok bele! ezek a járművek vízgőzt pöfögnének ki!
    ha vkit éredek a téma látogasson el ide:
    http://www.diebrennstoffzelle.de
  • Mihaii-san
    #12
  • Mihaii-san
    #11
  • Mihaii-san
    #10
    ja, köszi
  • Mihaii-san
    #9
  • Efreet
    #8
    próbáld meg a < és > körül kiírtani a space-eket
  • Mihaii-san
    #7
    < img src=http://www.diebrennstoffzelle.de/h2projekte/fahrzeuge/images/citaro.jpg >
  • Mihaii-san
    #6
    Én ültettem fáket!
    És fogok is ültetni!
    És minnél több ember kéne ehhez!
  • Mihaii-san
    #5
    hogy kell képet belinkelni?
  • Mihaii-san
    #4
    http://www.diebrennstoffzelle.de/h2projekte/fahrzeuge/images/citaro.jpg
  • Mihaii-san
    #3
    < img src="http://www.diebrennstoffzelle.de/h2projekte/fahrzeuge/images/man.jpg" >
  • Mike at home
    #2
    Nzed vegig Te mit tehetsz szemley szerint ennek erdekeben, es mit tettel eddig.
  • Mihaii-san
    #1
    Már legalább három éve léteznek hivatalosan hidrogén meghajtású autók, de mégis alig-alig kerül belőlük 1-2 forgalomba!