8
Egy nagyon régi űrstratégia.
  • Hmuda
    #8
    Koszi, lejott. Egesz este hajnali 4ig ezt nyomattam. Hihetetlen jo volt nosztalgiazni. Amint lelepek a netrol, rogton inditom is megint. : )))

    Amugy jo kis oldal, ez az elso, ahhol megleltem a Sam&Maxet meg meg kismillio gamet, amiket mar evek ota keresek. Koszi. : )))

    Antijedi: sajna itt senki nem tud linket. Otthon megvan az ISO CD-n. Asszem a rebellion topicban adtak linket spanyolhoz. : )
  • antijedi
    #7
    ha már ilyen jol beindult ez a topic nem tudjátok honét lehetne leszendi a rebellion (? remélem jól irom) nevű sw ürstratégiát?
  • CS@
    #6
    Sikerült leszednem ha kell itt van (10Mb).
  • Hmuda
    #5
    Koszi, megnezem. Azert mar ez is valami. Legalabb van cimem. : )
  • CS@
    #4
    Állítólag itt fent van.
    Mondjuk én reggeltem és megpróbáltam leszedni de nem megy ,folyton azt mondja túl sokan vannak próbáljam később ,de ha van kedved akkor próbálkozz. Máshol nem nagyon találkoztam vele én sem.
  • Hmuda
    #3
    lecci ne kelljen mar megegy evet varnom. Kerestem mar kismillion abandonwarez oldalon, de gondoltam tobb emebr hamarabb megtalalna...
  • Hmuda
    #2
    Hu de regen varom mar a valaszt. : DDD

    "Emlékszik még vki erre a király kis űrstratégiára? Most eszembe jutott, hogy jó lenne ezzel megint nyomulni és nagyon örülnék, ha vki adna egy letöltési helyet. Előre is kösz. : )))"
  • Hmuda
    #1
    Emlékszik még vki erre a király kis űrstratégiára? Most eszembe jutott, hogy jó lenne ezzel megint nyomulni és nagyon örülnék, ha vki adna egy letöltési helyet. Előre is kösz. : )))