1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • grizzly21
    #1241
    most mi a legminosegibb valasztas mp3 lejatszok teren? egy A szerias sony walkman? nem is veszes az aruk azt neztem..30-40 bol mar kijon, egy jo fulessel ami 10est er kb. mostmar sonicstage-et is kiszedtek vegre belole..
    nekem egyebkent mpio one-om van, ami egeszen jo, lehet h nem is veszek ujat..:) de egy fules mindenkepp kell, tehat vagy uj sony vagy csak egy sennheizer cx 300
  • Easy Rider
    #1240
    Akkor állítsd át hogy ne legyen írásvédett. Mondjuk ne legyen a HOLD bekapcsolva....és CapsOFF :@
  • alexander034
    #1239
    NEM TUDOK ZENÉT MÓSOLNI AZ MP3-RA.MERT AZT ÍRJA KI HOGY A LEMEZ ÍRÁSVÉDETT.VALALI SEGÍTSEN
  • Brainwashed
    #1238
    Üdv!

    Van valakinek tapasztalata a PTI termékeiről?
  • Seithennin
    #1237
    Sziasztok! Tanácsot kérnék:) Melyiket ajánljátok az alábbiak közül és miért? MPIO FY 800, MPIO MG 100, Philips SA3125! Más is szóbajöhet kb 25.000 HUF-ig! Előre is köszike a segítséget:P Bye
  • Loki Ferrais
    #1236
    Helló mindenkinek egy nagy kérdésem lenne szándékozom venni egy NEO Trinity 1000 1 Gb-os mp4 lejátszót és 1.kérdésem az lenne h mennyire jó 2.kérdésem pedig hogy egy akkumulátor feltöltéssel mennyi ideig bírja egy körülbelüli idöt jólenne ha tudnátok mondani köszy pusszyka mindenkinek
  • Mark007
    #1235
    Meizu E3.
    1GB 18000 FT volt meg nyaron. Szerintem meg most is annyi. Hangzasa nagyon jo, mely hangokat jol ki lehet emelni vele.
    X3-at ne vegyel, mert szvsz rondabb is, meg tobbszor is olvastam, hogy gyenge a haza (eltorik). Mondjuk a ketto belseje eggyezik, az E3-ban van szamologep meg vmi kigyos vack, de szerintem felesleges.
  • z0l33k4
    #1234
    ja igen hallottam már ehhez a meizu-hoz képest sokkal drágább lejátszókat samsung és társai de mind gyengébb volt szerintem, egyszerűen halkabbak és nincs mélyük. ezt szeretném elkerülni

    köszi
  • z0l33k4
    #1233
    sega

    a véleményetekre lennék kíváncsi, melyik az a lejátszó amire szükségem van... lényeg, hogy csak egy dolgot kell tudnia nagyon és a hangzás. Mem akarok rajta mpg-t nézni meg fotokat, nem fontos, hogy 65e szinu kijelzője legyen animált menükkel se semmi extra, rádió diktafon ilyesmi, de az érdekelne hogy max 30e pénzig melyikre voksoltok?

    Nem sokat tudtam még kipróbálni, de az eddigi legjobb egy Meizu X3 volt, leginkább az 5 sávos eq, mélykiemelés miatt igen dinamikus mélyeket szép magasakat adott.

    szal ennyi

    help plz!!
    z
  • moon21
    #1232
    köszi a válaszokat!
    Maxtreme: elolvastam a leírásod, és nekem is egyre jobban tetszik a lejátszó :)
    úgy gondolom, hogy videot meg ugyse néznék rajta, ugyhogy a K3 tökéletes lenne :)
  • Easy Rider
    #1231
    z5ös is hasít rendesen :) azon meg mintha notiból menesztett touchpad lenne, nagyon király amikor képre zoomolsz, és azzal tudod mozgatni a képet... mellette kurvajól szól, én egy sima 5k-s Sony fülhallgatóval hallgatom, és bőven jó hangja van, sokkal jobb mint a volt sandisknek
  • Maxtreme
    #1230
    Samsung! Én a napokban vettem és baromi jó. Pláne ennyiért 4 gigásat.
    Ha érdekel ide írtam egykis elemzést róla.
  • Easy Rider
    #1229
    szvsz Samsung
  • moon21
    #1228
    hello!
    kinéztem néhány MP3/MP4 lejátszót, és nem tudom eldönteni, hogy melyik érné meg leginkább. Igazából 4-et néztem ki, de 3-nak a márkáját nem ismertem, és attól tartok, hogy rossz minőségű lesz. Video lejátszásra nem használnám olyan gyakran, ezért a Samsung K3 is számításba jöhet.
    Tehát szerintetek melyik lenne jobb a 4 közül?
    Samsung K3
    PTI 886C
    AVS CineMax
    Headmusic 890

    Előre is köszi a válaszokat!
  • scorpeeon
    #1227
    Samsungok hangminőségéről se jót, se rosszat nem hallottam. iPod-ok hangminősége maximum közepesnek nevezhető, és ahhoz képest nem olcsók. Nem nagyon érik meg az árukat. Ez a 3 közül egyértelműen Sony, ha más is szóbajöhet, akkor van még jó az iRiver és az iAudio. Nekem Sennheiser CX300-am van a Sony lejátszóm mellé, és egy ilyen páros hangja nagyon büntet, elhiheted :) Most fog amúgy új széria jönni a Sony-kból: A810 néven, ezekhez már nem kell külön szoftver sem (SonicStage), simán lehet zenét nyomni rá, a hangminősége meg az egyik legjobb a piacon.
  • Easy Rider
    #1226
    Én ezt ajánlom, valamelyiket a kettő közül, mind1 h melyiket, mindkettő elfogadható áron van, nekem a Z5FQ van, nagyon király, ipoddal szemeztem régebben, de csak a clickwheel miatt nem fogok kiadni többet, sony meg jó lenne, ha nemcsak a saját hülye programjával lehetne rá másolni számokat (ami mellesleg egyáltalán nem teszi lkehetővé, hogy az mp3RÓL másolj számokat a gépre)

    Szóval én vettem Samsung mobilt, és vettem Samsung mp3 lejátszót, és egyiket sem bántam meg.
  • Callme
    #1225
    ja, és max 30k-ig gondoltam
  • Callme
    #1224
    Sziasztok! Elnézegettem itt a hozzászólásokat, és van aki a Smsungra, van aki az ipodra, na meg van aki a sonyra teszi a voksot. Az lenne a kérdésem, hogy egy Sony mdr-ex082-es füleshez melyik lenne a legjobb? Úgy értem ez nem vmi bóvli füles, és szeretném, ha ki tudnám használni, szóval a 3 márka közül melyik a legnagyobb/legjobb hangerejű/hangminőségű?
    Ha valaki tud, mondjon véleményt, THX
  • cicai
    #1223
    visszamentem a boltba délután és kicseréltékXXD
  • MaSzKa
    #1222
    partition magic 8.01-al töröld le
    lejátszon default setting és all data delete/format

    windowsba formázd le lassu val
  • cicai
    #1221
    nah, átállítottam 100mb-ra 300mb-ra azzal a programmal. Ez eddig jó is volt de mikor 512mb-ra akarom tenni akkor csak 512-ből mostmár csak 18mb-ot ismer fel:S Mit csináljak?
  • SaGa
    #1220
    Nem kapcsoltad be a Magánterület módot véletlenül? Az pont erre való: Elrejti a tárkapacitás egy részét az illetéktelenek elöl. Csak a mellékelt rdiscdecrypt programmal tudod olvasni azt a területe. Nem is látszik addig...
    A linkedről letölthető a magyar kézikönyv, ott van a 20-21. oldalán...
  • cicai
    #1219
    Sziasztok!
    Van egy DM-/10512-6 Mp3 lejátszóm. Az a baja h 512mb-ból csak 112mb szabad amikor nincs rajta semmi. Vagyis a számítógép felismeri h 512mb, de 112-nek kezeli le. Amikor megvettem nem csinálta ezt. Ez miért van? Lehet vmit csinálni vele, vagy vigyem a szervizbe?
    Köszönöm!
  • Easy Rider
    #1218
    ipod nano-val szemezgettem, de csak a clickwheel miatt nem fogok kiadni érte 35-öt, azért thx
  • SaGa
    #1217
    Ha már Samsung, akkor érdemes szétnézni a Dimarsonok között is. gyakorlatilag Samsung, csak a korábbi szériák.
  • MaSzKa
    #1216
    thomson em2601 kb 12eft oled szines kijelzős és radio+diktafon+wmv player+jpeg
  • MaSzKa
    #1215
    gyári weboldalon keresgélj
  • MaSzKa
    #1214
    ez megérte nagyon
  • MaSzKa
    #1213
    samsung vagy apple ipod én csak ezt a 2-őt ajánlom
    azt argep.hu
    nézmeg melyik tipus tetszik neked
  • Easy Rider
    #1212
    Sziasztok!

    30k-ért milyen lejátszót ajánlotok?

    köszi
  • Ice Cortez
    #1211


    Eladó egy használt, jó állapotú, 1GB-os fekete színű Stormblue AV700-as Audio/Video Player minden gyári tartozékával dobozban, frissített szoftverrel!

    Ha valakit érdekel akkor: itt megnézheti és érdeklődhet!
  • zerosdfd
    #1210
    Na, az 3d1g1t4lt azér' nem reklámoznám akkor már inkább itt nézegess
    MPIO pl
  • scorpeeon
    #1209
    Most vettem 15ezerért egy Sony NW-A608-at.
    -2GB tárhely
    -ID3, ékezetek (még az arab betüket is kezeli :))
    -aksis-asszem ez 50 óra lejátszási idővel "megbocsátható" :)
    -1 év gari

    Eddig egyébként 50k-ba került ez a lejátszó, aztán hirtelen levitték 15k-ra. Itt láttam amúgy: link
    De sztem már biztosan elkapkodták, amikor én vettem 2 hete, akkor is már csak 1 boltnak volt, annak is 3 darab összesen.
  • HyperGames
    #1208
    itt nézz körül
  • Chappy
    #1207
    Ilyen MP3 lejátszót keresek:

    -Legalább 1 GB tárhely
    -ID3 UTF-16 felismerése, ékezetek kezelése
    -NEM AKKUMULÁTOROS, VAGY AZ AKSI BÍR 8 ÓRÁT
    -max. 20e Ft
    -legyen legalább 1 év garancia

    Ötletek? MOst telstar ufm 102-m van, minden baja van, házilag javított. Venni kéne bele egy új mp3 decoder chipet, de hát az annyi, mint 1 új lejátszó :D
  • xxdani
    #1206
    Na szuper....most bejött mégegy gond. ez a rohadt SonicStage nem ismeri fel az mp3-amat valamiért. Nem lehet küldeni rá zenét. Valakinek van ötlete?
  • xxdani
    #1205
    Helló! A minap vettem egy egy sony nw-s202f típusú mp3 lejátszót, minden szuper csak az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet rajta firmware-t frissíteni? köszi
  • RelakS
    #1204
    Ismertek olyan mp3 lejátszót, ami kezeli az m3u playlist-et? (Winamp playlist)
  • MaSzKa
    #1203
  • MaSzKa
    #1202