1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • Breki33
    #81


    állat

    de én mint MPIO tulaj elfogult vagyok
  • TomCat18
    #80
    Hi! Nekem is lenne egy kérdésem erről a lejátszóról kinek mi a véleménye, bár sztem nem annyira elterjedt. De hátha ismeri vki:
    MPIO FG-100 (Boom Almighty) - ilyet szeretnék most venni, de szinte egyik bolt sem árulja.
  • Lammer at Work
    #79
    Erről mi a véleményetek?
    A-DATA MYJOY 128Mb beépített+SD/MMC kártyával bővíthető FM rádiós, bár az engem nem érint...

    Szerintetek?
  • KeKKSZike
    #78
    Sziasztok!

    Én most szeretnék venni egy Mp3 lejátszót, olyan 40.000 Ft értékben! Segítsetek please, hogy milyet vegyek! ;) Előre is köszönöm!
  • sziju1
    #76
    depo.hu,infopatika.hu, v keress ra a neten:)
    Ramore, az infopatikan van olyan kutyu amit keresel, de nem tul alacsony aron
  • ollie
    #74
    ne írd be ugyanazt több helyre
  • Ramore
    #73
    Szeretnék venni egy discman-t. Két fontos kritériumom van, meg egy kérdésem:
    1. Mp3, Cd-R, CD-RW lejátszása
    2. Rádió legyen benne.
    +1. Hogyan lehetne megoldani, hogy az autóba beszerelt hangfalakon is tudjam használni? Utazás közben is ezt szeretném használni.

    Tudna valaki tanácsot adni, illetve valami márkát ajánlani?

    amelyiTudna valaki tanácsot adni?
  • Crazyn
    #72
    Akinek van Creative MuVo-ja, az kipróbálta az új firmware-t? http://www.americas.creative.com/support/
  • OPM
    #71
    http://www.infopatika.hu/mt200/mt200.html

    vélemények? nekem nagyon tetszik!
  • WiZZaRD
    #69
    hat most nincs a media marktban a keravillban meg a kiallitott peldanyt akartak ramsozni...tiszta balkan van itt...sehol nem lehet kapni semmit, ohne kinalat, vagy vmi. amazonon neztem, amikkel itt mi szuttyogunk mar reg elavult tipusok, nem is gyartjak meg stb....rohej
  • CybearBoy
    #68
    MediaMarkt-ban nemrég még lehetett kapni.
  • WiZZaRD
    #64
    :-))) ha az arakat nem is tudod, de ha esetleg tudnal tippet, hogy hol lehet philips expanium 511-est kapni...en mar feladtam a keresest...
  • Pheel
    #63
    Ám legyen, újabban nem láttam az árakat. Azt viszont el kell ismerni, hogy a CD-t nem cipelésre találták ki. :)
  • WiZZaRD
    #62
    ez igy nem igaz...md-t alig hasznal valaki, cd-t meg ki az aki nem?! mellesleg most a beka segge alatt van az md arban sony md hordozhato ir es olvas szuper csicsa 45eHUF...egy jobb cd-s discman is van ennyi...
  • Pheel
    #61
    Nem népszerűségban, hanem árban. Jóval drágább, így akinek nincs pénze, az inkább a kevesbé alkalmas CD-s kiszerelést választja...
  • WiZZaRD
    #60
    a 211 es a 311 expanium kozott mi a kulonbseg? mert a philips honlapjan nem igazan derul ki
  • WiZZaRD
    #59
    nepszerusegben meg fenyevekkel le van maradva, az md zsakutca volt...
  • Pheel
    #58
    A minidisc a kis CD-s megoldásnál is fényévekkel előrébb jár mind méretben, mind fogyasztásban, mind kapacitásban.
  • bb
    #56
    egy kérdés: ha lehet memória kártyát beletenni a gépbe akkor a belső mem-et + a kártyát tudja egyszerre kezelni? Vagyis a két "tár" összeadódik?
  • Pheel
    #54
    Amibe tehetsz flashkártyát, abból lehet nagyobbat csinálni. Ár/teljesítményt vizsgálva pedig a teljesítmény nem csupán a magaddal vihető zene mennyisége, hanem például a méret, a súly, az elemek száma... Soroljam? :)

    Ha sok zenét akarok vinni, akkor inkább MD, mert az jóval kisebb és sokkal kevésbé érzékeny. A CD egyszerűen túl nagy! :)
  • WiZZaRD
    #53
    de azert az ar/teljesitmeny viszonyt vizsgalva sokkal jobb egy cd-s mp3 lejatszo, mert akarhogy nezem memoriasbol nem lattam 128megasnal nagyobbat, az meg finoman szolva keveske...es egy kisebb vagyon...
  • Torry
    #51
    A Panasonic DYM-3000-rről mit gondoltok?
    29900HUF-ért megéri?Vagy jobbat is lehet ennyiért kapni?

    Előre is köszi!
  • oneal1
    #50
    főleg 32 ezerért érte meg:)))
  • Crazyn
    #49
    Mondtam én, hogy megéri.
    És még azt is kijelzi, hogy le van-e merülve az elem (nemcsak a LED-del, hanem akkor már hibát is produkál, ha nagyon le van merülve).
  • oneal1
    #48
    na!
    ma kaptam meg a muvo-t!!!
    kurvajó kis izé:))
    mundjuk tényleg szar a mit adnak fülhallgatót hozzád de nem léyneg mer van másik:)
  • Pheel
    #47
    Így van. Sosem volt és sosem lesz. Szerintem a discman egy halálra itélt próbálkozás volt már a legelején. Nagy, nehéz, érzékeny, zabálja az energiát és alig kapsz érte valamit...

    Jelenleg nincs is semmilyen hordozható lejátszóm, ilyenkor a telefonomban levő FM tunert hallgatom és bizony az sem éppen utolsó. Ja és 84 grammos és ebben bizony egy elég jó telefon is benne van. :-P (N6510)
  • oneal1
    #45
    pontosan!!
    nekem megy bőven elég az a 4 óra zene!!
    acreative muvo esetében!
    egyébként holnap veszem meg!
  • Pheel
    #44
    Izlések és pofonok. Kinek a kis méret és súly, kinek a kapacitás. Én pl sosem mászkálnék egy pörgő CD-vel a derekamon :)
  • Pheel
    #42
    Naja! De mekkora helyen? :)
  • oneal1
    #40
    én is egyetértek!
  • Crazyn
    #39
    Ja! Semmi értelme a kijelzőnek 128Mb-nál, mert az ember nem azért hordozgat magánál ilyen kicsi lejátszót, mert egésznap a 20*5-ös, háttérvilágításos kijelzőt akarja bámulni, hanem mert zenét akar hallgatni.
    Ha megnézni valaki élőben, akkor látja hogy tényleg akkora mint egy öngyújtó, és ha valakinek csak a memó kell belőle, mert pl bemegy kocsival a munkahelyre vmi adatért, akkor a memó része pedig sokkal kisseb, mint bármelyik eddig megjelent USB memória. Alig nagyobb, mint egy AAA-s cerkaelem.
  • Pheel
    #38
    Szerintem kifejezetten jó cucc a MuVo, de csak 128-as változatban. Személy szerint örülnék egy 256-osnak is, de sajnos Creative-ék még ilyet nem csinálnak. Az ára sem rossz, a méretei pedig hibátlanok. Akinek nem tetszik, az ha lehet ne fikázza, hanem írja oda, hogy neki nagy csillivilli színes kijelző meg 30 GB hely kellene rá. Csak éppen az olyan cuccok 3x-4x ennyibe kerülnek és 10x-15x nehezebbek. Márpedig sokaknak ez a szempont, nem a kijelző.
  • oneal1
    #36
    na én nekem egy hét mulva meglesz!
  • Crazyn
    #35
    Érdemes, mert nem kell külön kábel ahhoz, hogy a gépre kösd, úgy müxik mint egy USB memória, WMA formátumban (CD quality) akár 4 óra is ráfér, a hangminőség is jó (ha van hozzá egy jó fülesed) és az elem is elég sokáig bírja (pláne ha ujratölthető aksit veszel bele).
    Amúgy kijelző nincs rajta, csak egy led, de 30-40 számnál az ember még viszonylag fejben tudja tartani a sorrendet.
  • OPM
    #31
    Nem tudtok valami olyan itthon is kapható mp3 lejátszót, amivel lehet fényképezni és hangot felvenni is?
  • Crazyn
    #30
    A kiálló rész a Sony-nál tényleg kénelmetlen, de a Philips SBCHE555-nél teljesen kényelmes, és ennek még a hangja is tökéletes.
  • CybearBoy
    #29
    Öcsémnek is hasonló van, csak Philips, szvsz full kényelmetlen a 'kiálló' rész miatt.
  • CybearBoy
    #28
    Nem muszály a szivacsot rárakni, Úgy használod, ahogy tetszik. Hangzásra meg nem találsz jobbat.
  • oneal1
    #27
    http://www.sony.hu/main.php?sub=50&tid=417
    én ezt néztem ki
  • Crazyn
    #26
    Nemszeretem az olyan fülhallgatókat, amin kis szivacs van.
    Akkor már inkább egy Sony MDR-J10 vagy egy Panasonic RP-HS50.