1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • Breki33
    #241
  • Breki33
    #240
    PP
  • kismaros
    #239
    Egy Mp3 lejátszót akarok venni 100 Euró körül,ti mit javasoltokinkább:
    Creative Labs MuVo V200 512 MB vagy Creative Labs MuVo TX FM 512 MB
    itt vanna
    Remélem passzol a link
    vagy felejtsem el ezeket, és vegyek valamiteljesen mást...
    Különben a lejátszó adathordozóján egészen más adatok is tárolhatók ugye?
    Előre is kösz a véleményeket...
    Petya
  • Trepanner
    #238
    Nos holnap megérkezik az MPIO FG-100asom. Kösz a tippeket és tanácsokat, elsősorban brekknek (így simán) és a többieknek is.

  • oneal1
    #237
    hát azt a 256 ost 12 ér ne akard már egy kategóriába sorolni a creative okkal!:)
  • Breki33
    #236
    Amúgy meg ha ez egyetem általában meg lehet kérni a prof-ot, hogy szeretnéd felvenni az előadását (itt nyalsz) és kirakni az előadő asztalára
  • Breki33
    #235
    jó cucnál hallható

    de ezek nem elsősorban erre vannak szval zajszűrést és ilyesmit ne várj

    arra vannak direkt erre a célra készült kütyü-k


    Szval ha ilyet használsz lehetőleg igyekezz nem megmozdulni és nem matatni a felvevő környékén :-)
  • Banyapapa
    #234
    Röhej.............
  • Robbb
    #233
    Sziasztok! most fontolgatom egy ilyen mp3 lejátszó vételét. elsősorban zenék hallgatására és diktafonként kellene, másodsorban adatok szállítására. Egy ilyen kütyünek mekkora távolság kell, hogy hallható legyen a beszéd? Szóval ha a tanár hangját akarom rögzíteni, aki kábé 8 méterre van tőlem, az még hallható lesz-e? Vagy felejtsem el az ilyen távolságokat? Elsőre iRIVER-re vagy DCUBE-ra gondoltam.
  • bodesz
    #232
    de 256 kevés... 256 ost tudok venni 12ért is...
  • oneal1
    #231
    háát 26 ér már leeht minőségi cuccot kapni!
    szerintem vegyél creative muvo tx fm et!!!
    nekem 256 os van és 25 volt szállítással együtt!
  • bodesz
    #230
    vagy egy ilyen csak vmi más színben !!!ilyen!!!
  • jarpi
    #229
    Hi, segítsetek!
    Van egy Vmax V360 -as (Pixelview) mp3 lejátszóm, aminek a filmware-jét frissítettem, azóta a 256 Mb belső memóriának csak a felét látja. Hiába tettem vissza a gyári cd filmware-ét is, de maradt a 128 Mb ram. Ha ért hozzá valaki, légyszi segítsen.
    Köszi!
  • bodesz
    #228
    akkor sztem ilyen lesz a vége :)
  • bodesz
    #227
    1.van aksis elemem és az elég sokat bír.
    2.sztem műanyag de jó
  • Breki33
    #226
    már ajánlottam múlt héten

    ezen a héten is azt ajánlom P
  • Punker
    #225
    1. nem aksis
    2. fém?
  • bodesz
    #224
    és akkor milyen egy EZ-AV EMP200 512MB ez legalább szép is :)
  • Punker
    #223
    a samsungok jók, bár azok inkább 40-50k körül vannak legalábbis az 1 gigások.
  • bodesz
    #222
    akkor ajánlj vmi 512mb ost vagy 1gb osat 25 körül de nemkell bővithetőnek lennie mert sztem bőven elég 512mb vagy 1gb
  • Punker
    #221
    gagyit meg Zalman 5.1-est hoztunk csak eddig, de azok mind nagy fülesek voltak.
  • mEkLaU
    #220
    Hát azért kérdeztem h te is kérdezd meg:)
  • Breki33
    #219
    Usb 1.1-es csak mp3-at játszik elég gagyi műanyag a képek alapján és ha jól értem nemis bővíthető
  • Breki33
    #218
    felvesz telefont

    felhív szám

    beszél
    erőteljesen vagy izgatottan kiabál
    elégedetten sóhajt
    letesz

    megkönyebbül

    ja és mindezt holnap
  • Trepanner
    #217
    Nos, minden Ok és mégsem. Két online boltot is találtam ahol megrendelhető, addel.hu, és az mp3center.hu oldalán is kapható.

    DE

    Amikor a kosárba teszem az istennek se akarja elfogadni a rendelésem, pedig van raktáron cucc.

    Ötlet, tapasztalat??
  • bodesz
    #216
    amúgy tudtok vmi profi fülest de azé olyat mint itt
  • bodesz
    #215
    azt kérdezném hogy szerintetek megéri az Aqua computernél 18500Ft ért a PanRam Music YOYO 512MB... itt van +info
  • Punker
    #214
    nem tom
  • mEkLaU
    #213
    Punker tudtok ti bárhonnan Bang & Olufsen A8 fülhallgatót rendelni????
  • Punker
    #212
    nagykertől kaptuk hírlevél
  • Breki33
    #211
    Breki simán P

    figyi az mp3center.hu-n nézted?

    vagy AT Comp

    Ha jól emléxem.

    Kicsit irigykedem, bár azt tudnod kell, hogy ez nem bővíthető !
  • Trepanner
    #210
    Hali!!

    Akinek van MPIO FG-100 asa, az legyen szíves irjon egy linket ahol megrendelhető, vagy egy bolt címét ahol megvehető!

    Előre is köszi: Jack

    brekk33: bocsi nem láttam az idézőjeleket
  • bodesz
    #209
    ez milyen oldal vagy miez???
  • Breki33
    #208
    Ez a szabvány

    a füled megoldása érdekében

    és simán 20-25-ön lehet hallgatni a 40-es skálán pont jó hangerővel
  • Punkerwork
    #207
  • chad02
    #206
    Halihó.

    Épp most hallgatok egy EZ-AV EMP-200-ast. Nagyon tisztán és szépen szól. A kinézete is nagyon szép. A gyári fülese elég gyenge, de egy Sony MDR-W08-assal nyomatom és brutális. Éppen tankcsapdával tesztelem, de a gitár pengetésénél érezhető a remegés. 2x20mW. Ez jobban tetszik, mint az FG-100-as 2x6mW-ja.
    Hallgattatok már ilyet? Egy tesztet megér!
    Hy...
  • chad02
    #205
    Köszi szépen a véleményeket!
    Akkor ez el van döntve!:) FG-100! Az 1 gigás már szimpi.
    Sziasztok...
  • Breki33
    #204
    "Az FG-100-ról én csak dicshimnuszokat tudok mondani.
    Külső: tetszetős, szép, elegáns, frappáns megoldásokkal. (pl. hangerőszabályzó)
    Belső: no ez az, amire nem számítotam! Rengeteg funkció és beállítási lehetőség! A legutolsó firmware-el már tud elméletileg karaokee fájlokat is olvasni (vagy mi a szösz). Nem tudom, még nem próbáltam.
    A diktafonja olyan, hogy ha előadáson ülök a 15. sorban, akkor is hallható amit a tanár mond (hangosítás nélkül.... oppá)

    Vétel: ATC*MP (mp3c€nt€r)
    Én náluk vettem az FG-100-at. Rendes cég, szimpatikus eladókkal. Van mostmár 512-es és talán 1 gigásuk is. "
  • Breki33
    #203
    "az MPIO-ról külön nem kell gondolom írni, régen én is azt hittem, az iriver az isten, de aztán szerencsére közelembe került néhány MPIO és rögtön megváltozott a véleményem.

    konkrétan az FG 100 az egyik jelenlegi csúcsmodell, Philips 3d sound, OLED színes kijelző ami fényérzékeny, tehát alkalmazkodik az éppen aktuális fényviszonyokhoz, mondjuk ennek ellenére az OLED hátrányai itt is megvannak (full napsütésben nem az igazi)

    rengeteg mindent tud, többek között optikai bemenet, direct encoding, rengeteg EQ amivel simán odaver az irever 7xx/8xx/5xx sorozatnak SZVSZ

    ráadásul jóval olcsóbb és 2 év garancia van rá....

    szóval nem egyértelmű az iriver helyzete :-)

    nem jársz rosszul az FG 100-al , mert egy nagyon masszív, extrákkal teli lejásztót kapsz 43 óra folyamatos lejátszással (1 db elemről)

    az egyetlen hátránya, hogy a gyári fülhallgatóval nekem kicsit halknak tűnt, bár a minősége kifogástalan (állítólag az MPIO a seinheisertől veszi a füleseket :-) de a másik fülessel amivel próbáltam rögtön más lett a helyzet... "


    gondolom ez sok mindent megválaszol
  • chad02
    #202
    Sziasztok...
    Érdekelne a véleményetek (ha van)az MPIO FG-100-asról és lenne kérdésem a CMTech Live CA-F300-asról: csak USB-ről tölthető-e és tényleg nem lehet hozzá csatlakoztatni közvetlen másik fülest csak a gyárit, mert nem szabvány mini jack aljzatot építettek bele?
    Milyen lejátszót ajánlanátok (1gigás, USB 2-es, azért min bírja az elem/aksi vele 10-12 órát)
    Előre is köszönöm.
    Sziasztok.