1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • Breki33
    #281
    Az jó ár

    De ennyiért kártyásat is vehettél volna

    jó a nicked :-)
  • oneal1
    #280
    nekem ilyen van csak 256 os
    a számváltást azt csak úgy lehet megoldani hogy lépteted de akkor átmegy a másik számra rögtön tehát addig nem szól a szám amig megtalálod...érted..
    nekem a sebességgel nemvolt problemám!
  • uzsidoboz
    #279
    csá üdv mindekinek!

    egy creative muvo tx fm 512mb boldog tulajdonosa lettem ma és akinek ilyen vam ahhoz intéznék egy pár kérdést!
    1ébként A pixmania oldalán még mindig kedvezményes áron van 27e+póstaköltség elérhető, én még 25e+pcs el tudtam csípni :)

    tehát a lejátszó nagyon jó, tökéletesen szól de: azt sajnálom hogy meg kell állítanom azt a számot amit hallgatok,ha egy másikat akarnék közbe kiválasztani!
    +a lejátszóban settings-cue/review menüpont mire való?! bekapcsoltam de semmi változás, lehet hogy az előző problémát kéne orvosolnia!

    a másik: ha totalcommnderrel másolok rá nagyon tetvész de ha a hozzá járó progival másolok sokkal gyorsabb! DE ha a lejátszóról másolok egyforma a sebesség mindkét esetben!

    köszi a segítséget!
  • Maxtreme
    #278
    Hogy sikerült a dolog?
  • Lapaj83
    #277
    Sziasztok!
    Az a problémám hogy az Acer MP3 lejátszóm elszállt a gépemmel eggyüt. A gépet sikerült helyre hozni de a lejátszót nem. Felismeri az XP hogy "új hardvare"-t dugtam be de azt írja h 0 kb a teljes lemezterület. Nem tudom formázni még az install cd-jével sem. Mit tegyek. Aki tud lécci segítsen. Előre is köszi.
    Lapaj
  • Breki33
    #276
    Viszont ez a sárga háttérszín
  • Breki33
    #275
    Ezis érdekes

  • Breki33
    #274


    FEATURE

    Aluminum Design
    MP3 & WMA Music Player
    USB 2.0 Flash Drive
    A-B Repeat Function
    Digital Voice Recording in WAV format
    Internal Memory: 128/256/512MB/1G (Optional)
    External Memory: SD/MMC files and internal memory auto combine
    Internal FM Radio: 87.5~108MHz (Auto Scan, 20 sets Memorized Tune), 76~91MHz (Japan Only)
    FM Radio Record: WAV Format
    Recording Time Index
    Language Education: A-B Repeat Function
    SD/MMC Card Reader
    ID3/ ID4 (Lyric Synchronous) TAG Graphic Multi-Language LCD Displayer (English/ Traditional & Simplified-Chinese/Japanese/Korean)
    Show Next Songs On LCD
    Repeat Play: Normal/Repeat 1/Repeat all/ Random/ Random All
    Digital Tempo Control at Voice Mode (Normal/Slow Speed)
    Equalizer (Normal, Rock, Jazz, Classical and Pop)
    Automatic Power-Off
    Digital Volume Control
    Utility Program (Format Program, Window 98 Driver Program)

  • Breki33
    #273
  • Breki33
    #272
  • Breki33
    #271
    17 640 Ft.-ért megéri, bár még nem hallottam, hogy szól
  • lang14
    #270
    tudna vki segíteni?
    Digitball Dbhfl 256mb-s kártyaolvasós lejátszóval volt vkinek problémája vagy egyéb észrevétele Crokin kívül? Mert nem tünik rossznak de még nem láttam ilyet sehol...lécci véleményt!
    Jellemzők:
    - Aluminium Design
    - MP3 és WMA Lejátszó
    - USB2.0 Flash Drive
    - A-B Ismétlési Funkció
    - Digitális hangrögzítés WAV formátumban
    - Saját memória: 256MB
    - Memóriabővítési lehetőség: SD/MMC kártyákkal 1GB-ig
    - Beépített FM Rádió: 87.5~108MHz (Auto Scan, 20 program hely)
    - FM Rádióból felvétel: WAV Formátumban
    - SD/MMC memória kártya olvasó
    - ID3/ ID4 (Lyric Synchronous) TAG grafikus LCD kijelző
    - Következő zeneszám megjelenítése a kijelzőn
    - Equalizer (Normal, Rock, Jazz, Classical and Pop)
    - Automatikus kikapcsolás
    - Digitális hangerő szabályzás
    - Hangfelvétel 128MB - 8.5 Hours @ 8Kbps
    - Súlya: 35g elem nélkül
    - Méretek: 91mm x38.5mm x 15.5mm No
    - Driver nem szükséges windows2000/SP3/ME/XP/Mac OS 10.1.2 Drive kell: Windows 98/98SE
  • bodesz
    #269
    mpio the best :)
  • Breki33
    #268
    na akkor te össze tudod hasonlítani
  • bodesz
    #267
    asszonnyák nemvolt másnál ilyen problem...de mind1 mpio fg-100 as ra kicserélik.hétfőn.csak nemleszek itthon jövőhéten . grrrrrr elegem van má :D
  • Breki33
    #266
    na most jól meghoztad a kedvünk P
  • Breki33
    #265
    sztem meg

    bár nem lehet növelni
  • bodesz
    #264
    45???? sztem 512mb ost vegyé 35 ért inkább :P.me azért 45 már nagy pénz...amúgy az ez-av emp-400 as is jó csak nekem 2.db is szoftverhibás :( mind1 most is visszaviszem hátha jó lesz :D
  • skristof
    #263
    hmm kicsit beleolvastam a topikba, és jól sejtem, hogy ha a teléjesítmény(tudás)/ár arányt vesszük akkor az abszolut győztes az MPIO FG100?? 1GBosat már 45ért lehet kapni... ez megéri, nem?

    |magyar site|
  • Maxtreme
    #262
    Tegnap előtt vettem 1 Samsung Yepp Yp-T5 V típusú 256mb-s mp3 lejátszót.
    Gondoltam írok róla 1kis ismertetőt/tapasztalatot, hátha valakinek segítek vele. (ha épp ilyet akar venni) :)

    Tulajdonságok:

    - Mp3/Wma/ASF/Wav lejátszás
    - 256mb memória (de van belőle 128/512 is. Nekem a 256 elég)
    - 3D térhatású hangzás (Beépített SRS WOW hardware chip)
    - Fm rádió
    - Mp3 kódolási funkció
    - 12 órányi lejátszási idő 1db AAA elemmel
    - 7 Változtataható háttérvilágítás a kijelzőn (na ezasztán baromi fontos :D)
    - Baromi kis méret. Akkora mint 1 ceruzaelem
    - 6 előre beállított equalizer + User. SRS, WOW, TruBass
    - Állítható hangzási környezet (Fejhalgató, fülhalgató, autó, hangszóró)
    - Slepp mode
    - Diktafon funkció
    - Felvétel rádióból
    - Programozható rádió
    - Usb 2.0

    Tartozékok:

    - Hordótáska
    - Fülhallgató
    - Usb Kábel
    - 1 db elem
    - Magyar nyelvű használati útmutató
    - Nyakszíj
    - Közvetlen csatlakozású USB csatlakozó
    - Csatlakozó vezeték
    - Telepítő CD
    - Nameg persze maga a lejátszó :)

    Tapasztalatok:
    Mint már említettem a készüléket tegnap vásároltam.
    Az ára 24.999ft volt.Mivel számítottam rá hogy a hozzáadott füles nem lesz 1 nagy szám, rögtön vásároltam 1 sony-t 5k-ért.
    Hazaértem, első dolog, gép bekapcs, lejátszó rádug.
    Xp kiszól hogy ő bizony ezt nem ismeri, legyek szíves hozzá adni neki drivert. (hurrá egy minusz pont)
    Bedobtam a telepítő cd-t, a driver gond nélkül felment. Ezután már látta a lejátszót. (sajna akkor pendrivenak nem nagyon lehet használni, mivel mindenhol telepíteni kéne hozzá a software-t)
    Most hogy a nehezén túlvagyok:) jöhetnek a zenék. Telemásoltam 160kbps-es wma-val. Aránylag egész gyorsan végzett a művelettel. (58 szám)
    Érdekesség hogy pl másolás közben kikapcsolja a lejátszót, és írja a kijelzőn hogy wait, és 1 csík jelzi a másolás jelenlegi állapotát. A végén 1 Ready üzenet fogad.
    Következő lépés, bekapcs lejátszó. Szép zöld színű kijelző, és kék háttérvilágítású gomb fogad. Nekem tetszik.
    Közli velem hogy System Loading, utánna a Yepp logo fogad, és a legvégén kiírja hogy free memory 2mb (hát ez nem sok:) )
    Na nézzük hogy szól a cucc. Először próba az eredti fülessel.
    Első benyomás:
    - Mi ez a szar? :o
    Füles félredob, kibont sony hangkeltő:)
    Na ezzel már 1 cseppet jobb a helyzet, de valami még nem ok. Mennyünk a beállításokhoz.
    Van itt 1 iylen hogy Sound. Ez kell nekem.
    Alapjáraton WOW effekt rákapcsolva, és max-ra húzva. Na ezt nem kéne :)
    Levettem felére, rögtön normális hangja lett a cuccnak. Nem azt mondom hogy egy 60e forintos mp3 playert megver, de szerintem teljesen rendben van.

    Értékelés:

    Ami tetszett:
    - Méret
    - Hangzás
    - SRS WoW effekt. Nagyon sokat dob rajta.

    Ami nem:
    - A gyári fülese elég gáz
    - Driver kell ahoz hogy működésre bírjuk

    Összeségében meg vagyok vele elégedve.
    Értékelésem 9/10

    Kép:

  • Breki33
    #261
    Ingyé persze, deha megveszed legkésőbb a második miez zsebrádió beszólásnál bánni fogod...
  • mEkLaU
    #260
    Nékem iPod U2 Edition vanik:)
  • oneal1
    #259
    azé szeretnék egy ilyen fost is:)
  • bodesz
    #258
    én nem hdd set veszek de azért még jó...ez-av emp-400 ast rendeltam pont ma :) .csak 36e ft.mondjuk cask 512mb de az elég
  • entos
    #257
    Oké. Most néztem utána az Mpio-nak. Tényleg frankónak tűnik. KÖsz mindekinek. Még elmolyolgatok rajta, úgysincs raktáron.
  • entos
    #256
    Nekem semmi bajom azzal ahogy kinéz, inkább arra lennék kiváncsi, hogy milyen a hangminőség, nem sz@rik-e be HDD vagy a szoftver... szóval ilyenkre...
  • Breki33
    #255
    Legalábbis a külseje
  • bodesz
    #254
    elég fos ez a creative :(
  • Breki33
    #253
    Most nézd meg




    Aztán ezt



    De biztos vinyósat akarsz?
  • entos
    #252
    Sziasztok! Lehet, hogy volt már erről szó , de nem volt kedvem/időm végigolvasni a fórumot. Szóval kinéztem egy ilyet: CREATIVE Zen Micro MP3 lejátszó 5Gb. Annyit tudok a Creative-ról, hogy hangkártyákban eléggé megbízható, de mi a helyzet ezel a kütyüvel? Megér 56.000 HuF-ot? Megbízható? Aki tud infóka adja át. Ezer kösz..

    http://www.pixmania.com/hu/hu/71012/art/creative/mp3-lejatszo-zen-micro-fe.html
  • Lammer
    #251
    kozbe megneztem, van Pixmania-n, az azert UltraLOL, hogy amcsiban szinte fele annyiert hozzadvagjak!!! :(
  • Breki33
    #250
    Az 512-es már 34 ezer nem?
  • Lammer at Work
    #249
    izeke bigyoka... itt a link: [URL=http://boston.com.com/4520-6450_7-5622801-1.html]CSAK egy tud igazi Lossless tomoritesu zenet, a tobbi sima wavot(najo az "is" lossless, de en olyanra gondoltam, tomoritett vesztesegmentes zene[/URL] Rio Karma egyaltalan van itthon ilyen?
  • Lammer at Work
    #248
    Pont morfondiroztam, hogy jo lenne Lossless-t tudo lejatszo! Flac,APe,LA stbstb... tud valaki olyan lejatszot ami tudja? (najo persze itt mar HDDs lejatszokrol beszelunk ugye, mert 400-500 megas album max ugye 2 ferne fol egy gigas lejatszora) de lehet, hogy an mar memory-s? eddig csak egy lejatszot talaltam(az is "csak" FLACot jatszik...
    tudtok meg tobbet???
  • ozen
    #247
    Sziasztok.
    25e korul tervezek venni mp3 lejátszót 256Mb fölött, lehetőleg a legkisebbet.
    Ezt néztem ki:


    Mpio FL300

    van jobb ötlet?
  • Breki33
    #246
    azt nem de a MPIO kicsit jobb vétel sztem
  • oneal1
    #245
    a creative al nem fog szopni!
  • Breki33
    #244
    leírtam

    mpio-t vegyél sztem

    lejebb megtalálod miért

    ne vegyél gagyibbakat hiába olcsóbb később megbánod
  • oneal1
    #243
    muvo tx fm!
    nekem ilyen van és tökéletes:)
    mindent lehet rátenni!
  • kismaros
    #242
    OK de ezzel nem sokra megyek...
    Mi a vélemény?