1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • 7539
    #321
    Hello mindenki !

    Nekem van egy Telstar Ufm 512 es mp3 lejátszóm és a diktafonról felvett anyagot nem tudom lejátszani a gépen. Légyszi segítsetek köszi
  • bodesz
    #320
    jobb ha logót nem baszogatod :D amúgy sztem sehogy
  • Tetsuo
    #319
    Engem az nem érint, LOL 192 alatt nem hallgatok mp3at..
    Viszont ha a füles recseg, akkor megnyugodtam köv fizunál lecserélem (pedig úgy írják h micsodi quality.. :)
    A LOGOt hogyan lehet lecserélni?? (Hiába írom át a kiterjesztést pl gifre, nem lesz általam olvasható. :(
  • bodesz
    #318
    nem az recseg.szar az alap fülhalgató.1szer leejtettem azóta recsegett még 1szer földhözbasztem erre jó lett :P...amúgy 1baja fan fg100 nak amelyik zene 96kbps vagy az alatt van azt nemtudja jól lejátszani bár ez a problem már nem 1 mp3 eljátszón jelentkezett.pl haver familyében 4db mp3 lejátszóvan és mind1ik ezt csinálja.bár nekem nem is van csak 2szám ami ilyen de átkonvertáltam azt ennyi. :P
  • Breki33
    #317
    MPO de másik fajta

    régebben irtam róla
  • Breki33
    #316
    recseg?

    az én MPIO-mnak semmi ilyen baja

    nem lehert hogy nem cseréltél fülest?
  • Tetsuo
    #315
    Pár napja vettem egy MPIO FG100 512MB-os lejátszót.
    A kinézete szarabb mint a képen amit mutogatnak róla, de amúgy egész jó.
    A menüjét meg kell szokni, a hangminősége hm- megfelelő, bár erősebb mélyeknél nagy hangerőn recseg. (Mintha digitálisan recsegne és nem a hangszóró, ezt majd megnézem.)
    A 2000es ceruza akksival egy napig is bírja, mindent tud amit írnak róla, szal ha van kérdés, válaszolok. :)
  • lpmaskmancick
    #314
    nekem Mercury iXA-520i lejátszóm van ami működik elemmel & van akkuja is az elem egy külön külső elemtartóban van amit le-és fel lehet "csavarozni" a lejátszóra.Bővíthető SD v. MMC kártyával,én épp tegnap vettem bele 512 megás mem.kártyát de az alap memória 128 mega
  • bodesz
    #313
    neked milyened van? :P
  • Breki33
    #312
    olcsónál lehet, de egy MPIO-nál nem hiszem P
  • Inquisitor
    #311
    Azért a CD-s MP3 lejátszó már lejárt dolog nem olyan egyértelmű. Egy márkás CD-s lejátszó (pl. iRiver) még mindíg fényévekkel jobban szól, mint bármilyen ólcsó flashes.
  • magus
    #310
    hat, nekem ezek nem tetszenek annyira. ha azt nezed ipod mennyire draga es mennyire nagy a kapacitasa es az amerikai ipodnak milyen irgalmatlan nagy hangereje van, es nem olyan nagy, en pl ovtaskaban tartom vagy zsebben, akkor szerintem az jobban megeri...
  • bodesz
    #309
    de akkor is 48 :P.és nem is olyan nehéz.
  • Tetsuo
    #308
    thx de AA elem - nehezebb :(
    (azért kérdezem mert NiMH aksi fesz= 1,27V; elem fesz= 1,5V és a leadott teljesítménye is kisebb az akksinak.. régebben volt egy Panasonic walkmanem ami nem működött aksival csak elemmel.) Remélem ennél ilyen probléma nincs. Pénteken v Hétfőn megrendelem :)
  • bodesz
    #307
    amibe belemegy elem azt már ua. akkora akuval lehet hasznáni :P . amúgy vegyé mpio t mert az mégis márkásabb és az fg100 AA elemmel megy ja és kb 48 órát bír :P
  • Tetsuo
    #306
    A #301-es kérdésem még mindig él. Vennék egy memós mp3at, ki is néztem a Digitball 512est (a Depo-n), de nem írják h akkuval is lehet használni. :((
    A kérdésem az, h annak ellenére lehet, megéri? V keressek más típust?
  • salazar
    #305
    nincs mit egy ipoddal tuti jól jársz csak drága
  • alias ffx
    #304
    nekem kevés a 256 mega szerintem inkább gyüjtök egy ipodra de azért kösz az ajánlatot.
  • salazar
    #303
    Amúgy ha érdekel van 1 eledó Aiptek 256 mb-as mp3 playerem csak rossz a fülhalgatója (megtört a vezeték)
  • salazar
    #302
    Gyűjtsél még a cd -s már a múlt.
  • Tetsuo
    #301
    DIGITBALL memóriás MP3 lejátszóval
    az a gáz, h AAA méretű (mikro-ceruza) elemmel 10 óra lejátszást bír! Vagyis akkuval mennyit? 3-4et?! Vagy azzal el sem megy??
  • alias ffx
    #300
    Sziasztok!
    Én is szeretnék mp3 lejátszót venni csak az a gond hogy nincs pénzem rá (nemrég vettem digitgépet). Kérdésem: Megéri venni olcsón egy mp3-as cd lejátszót vagy inkább gyüjtsek rendes mp3 lejátszóra?
    Bye.
  • Akos 001
    #299
    Ára?
  • JohnnySmith
    #298
    Hát jah nem olcsó, de mit kezdjek egy dvd lejátszóval????
  • Breki33
    #297
    az nagyon sok

    annyiért hordozható DVD-t is kapsz
  • JohnnySmith
    #296
    Tehát "nagggyon kicsi..."
  • JohnnySmith
    #295
    55k :D Photo Hall-ban :) Bazz Medimarktban nem volt Saturban 70k szal érted :D
  • [NST]Cifu
    #294
    Yepp... :)
    Mennyit kóstált?
  • JohnnySmith
    #293
    Most vettem még nem próbáltam de nagyon jó kis szerkezetnek tűnik így első pillantásra és persze az 1GB tárkapacítással :)
    "Nagggyon kicsi"
    Samsung YP-T7Z

  • uzsidoboz
    #292
    Köszi idő közben én is rájöttem + azt észrevettem h windows intéző gyorsabban másol mp3 lejátszóra mint a total commander.... hihetetlen de igaz.... 1 vmi amiben 1 windowsos program jobb.....
  • oneal1
    #291
    na hezt a cue/review et most próbáltam ki.
    tekerés közben is hallod a zenét ahogy tekeri!
    a sebességpróbléma nemtom mitől lehet sajna
  • Breki33
    #290
    nem értem miért használtok mostanában ilyen kötöszavakat

    amúgy félreérthetően írtad
  • bodesz
    #289
    bazz.meg se volt még mpiom te...mikor hazajöttem akkor kaptam meg.mondjuk vittem vólna ha van de ígyis vittem discmant
  • Breki33
    #288
    hát bulizni kell táborban
  • Maxtreme
    #287
    jjjáj
    Maxtor vinyó? :-D
  • Maxtreme
    #286
    Hogyhogy minek? :D
    Az lenne az első amit vinnék:)
  • Breki33
    #285
    egy táborba minek mp3 lejátszó?
  • bodesz
    #284
    na visszajöttem táborból és megvan mpio fg 100 asom.hát ez nagyon állat :P mondjuk 1 nap kellett míg megtaláltam a hangerő szabályzás módját :D kicsit parázok hogy hamar lefog kopni a festék a joyról meg az indítórol :( na mind1 nagyon jó sztem...ha van 35e ft ilyenre akkor vedd meg :D
  • uzsidoboz
    #283
    A settings-cue/review a lejátszóban mire lenne használatos?
    + a sebesség problémát hogyan tudnám megoldani?! (frissítsem a firmware-t?)

    Köszi
  • Lapaj83
    #282
    Be volt dugva a gépbe amikor a vinyó elkezdett kattogni :)
    Volt néhány reboot állítgattam a biost. Cserélgettem a kábelokat.
    A vinyó egy idő után megjavult de a pendrivot azóta se tudom megnyitni, másolni rá.