1521
Milyet érdemes venni szerintetek?
  • zerosdfd
    #1161
    Mpio
  • Gorhek
    #1160
    tcsátcsá
    Valami minőségibb mp3 lejátszót szeretnék vásárolni. Csak zenehalgatásra használnám így számomra lényegtelenek az ilyen-olyan extrák, sőtt még szines kijelző sem kell.
    Én kinéztem magamnak a samsung k3-ast és a sony NW-E015-öt , várok további ötleteket. Esetleg szerintetek érdemes ipodot(nano) venni ??
  • scorpeeon
    #1159
    Gondolom régi és noname és nem számíthatott túl jónak amikor megjelent sem. Az ilyen lejátszóknál örülni kell, hogy lejátszik egyáltalán valamit :)
  • HyperGames
    #1158
    Nem. Mivel nem láttam a készüléket, nem tudom biztosan. Csak tipp :)
  • 22Barna22
    #1157
    és ez biztos?
  • HyperGames
    #1156
    Bug. Vigye szervízbe/vegyen újat.
  • 22Barna22
    #1155
    jah és nekem is van egy nagy bajom

    ilyen fajta lejátszóm van... (típust nem tudok mondani mert régi :( bocsi )
    szal ez van és a következő a baj:
    -mostanában kezdte el azt csinálni hogy megy a szám, és mindig ugyanabban a másodpercben átvált egy másikra, de azt írja mintha még ugyanaz a szám menne... letöröltem minden számot, csak 2-t hagytam rajta h kipróbáljam... ugyanezt produkálja de az érdekesség hogy az a szám amire átvált magától, nincs is rajta a lejátszón... 1x rajta volt de letöröltem... nem tudom mitévő legyek... firmware lehet? ahoz nem értek.. ha az légyszi segítsetek! meg amúgy is :) KÖSZI!!!
  • 22Barna22
    #1154
    hi
    GYORS HELP KÉNE!
    Egy nagyon jó lány barátom MP3 Lejátszója a következőt produkálja:

    azt mondta nekem a lány, hogy volt rajta 105 db szám... hozzárakott még kb 30-at és 86 db szám maradt az mp3 lejátszón... 16.-án megy görögországba úgyhogy tényleg gyors help kéne...

    mp3 player típusa:Thomson tmp 1262sfm (a lány ezt mondta)

    mi lehet a baja? KÖSZI!
  • ferkooo
    #1153
    HELP ME!!
    Egy sima s1-es mp3 lejátszóm van.512Mb,,
    3.0.43-as firmware volt rajta, frissíteni akartam, de nem jött össze...
    Azt irta ki hogy a frissítés sikeres volt, de most semmi nem megy.Amikor megpróbálom bekapcsolni csak színek jönnek elö, váltakoznak egymás után...Visszaállítani is megpróbáltam de az sem segített, egy csomó más firmware-t is letöltöttem de egyik sem működik. Flash-ként sem tudom használni..
    KÉRLEK SEGíTSETEK
  • ferkooo
    #1152
    HELP ME!!
    Egy sima s1-es mp3 lejátszóm van.512Mb,,
    3.0.43-as firmware volt rajta, frissíteni akartam, de nem jött össze...
    Azt irta ki hogy a frissítés sikeres volt, de most semmi nem megy.Amikor megpróbálom bekapcsolni csak színek jönnek elö, váltakoznak egymás után...Visszaállítani is megpróbáltam de az sem segített, egy csomó más firmware-t is letöltöttem de egyik sem működik. Flash-ként sem tudom használni..
    KÉRLEK SEGíTSETEK
  • lpmaskmancick
    #1151
    és valahogy meg lehet-e ezt csinálni?már nem garanciás
  • lpmaskmancick
    #1150
    sziasztok!
    van egy Mercury iXa-520i Mp3 lejátszóm,aminek valszleg behalt at USB vezérlő áramköre,a zenét lejátssza,felvenni is tud,minden funkció müxik rajta,csak ha rádugom a gépre akkor nem jeleznek semmit egymással
  • Firerock
    #1149
    császtok
    van 1 E-ronix eMP-1010-es mp4 lejáccom de,valszeg ráültem a lejátszóra és betört a kijelző elég durván.
    bekapcsol meg minden jó csak be van törve a kijelző most mit tegyek?? és így élvezhetetlen a film meg a videó
  • ThugEdge
    #1148
    hali
    erről mi a vélemény?:samu
  • Rexor
    #1147
    Sony

    Még keresek...
  • ZiP90
    #1146
    értem, oks.
    Esetleg nem tudsz vmi helyet ahol nagy a választék és helyben kitom próbálni őket?
  • Rexor
    #1145
    Én Sony-t tudok csak ajánlani!
    Ennyi pénzért meg iPod fülest szerzek, tehát nem ajánlom!
  • ZiP90
    #1144
    Sziasztok, a kérdésem nem teljesen kapcsolódik a témához, de már volt szó róla. Szeretnék beruházni 1 új fülesre, és kinéztem magamnak egy Sennheiser MX 55VC-t. Sztetek megéri a ~6000 Ft-ot? Tényleg sokkal jobb a hangminősége, mint 1 "noname" márka fülesének?
  • Hegi90
    #1143
    Sziasztok!
    A Sony NW-E002F mp3 lejátszóhoz kérnék kritikákat. Nekem per pillanat ez jön be a legjobban a piacon. Sztetek milyen? Aki már hallgatott ilyet az feltétlen írjon. A médiában venném egybkt. 16 ezerért. Ha nem ilyet, akkor milyet vegyek? Légyszi ennél ne nagyon írjatok drágábbat.
    Köszi!
  • bcsirke
    #1142
    sziasztok, nincs véletlenül valakinek dana mp3 lejátszója? Vagy nincs tippe, mert most vettem egyet és tud lejátszani .amv videoformátumot, de az összes videónak iszonyú halk a hangja egnagyobb hangerőnél is. Lécci segítsen valaki!!
  • xrm
    #1141
    Itt tényleg nincs senki
  • xrm
    #1140
    Javítást nem találtam a második link EZ akart lenni
  • xrm
    #1139
    Nekem egy sima mp3 lejátszó kellene mp4 nélkül. Erről jókat olvastam :Meizu X3

    Találtam heti akcióban. X3/1GB 16900,E3/1GB 17900

    Az érdekelne az E3 annyiban más ugye,hogy van benne óra és játék ?

    Ha csak ennyi akkor a design dönt.

    Aki ismeri ezeket a lejátszókat segítsen
    ezt ?
    vagy
    esetleg ezt ?

    Meizu X3
  • monyesz
    #1138
    nincs senki?:(:(
  • monyesz
    #1137
    helló
    Nem ismeritek a thomson em2600 as mp3 as lejátszót?
    Mert egyik nap vettem és nincs leírva h meddig bírja az elem vagy aksi vagy mi van benne tehát nem tudja vki h meddig bírja 1 töltéssel?
    Meg a másik h amit rárakok képet az nem teljes képernyős de ami alapban rajta volt az teljes képernyős volt nem tudjátok h mi lehet a baj vagy hogyan kell rárakni h teljes képernyős legyen?
    Vélemyényeteket kösz előre is
  • Firerock
    #1136
    19000Ftom van rá:S
  • oneal1
    #1135
    vegyél ipod-ot!
    Persze attól függ hogy mennyi pénzt szánsz rá, én úgy voltam vele hogy inkább adok érte többet és legyen egy jó, hosszabb távra!

    nekem ipod nano 2 gb os van sennheiser px100 as fülessel, iszonyat jól szól!!
  • Firerock
    #1134
    akkor?
  • oneal1
    #1133
    nem akarok kötekedni de ha számít a hangminőség akkor egyik sem...
  • Firerock
    #1132
    na akkor a kérdésem hogy
    :
    ez
    ez
    vagy :ez
  • HyperGames
    #1131
    Ezt neked írom: #1129
  • HyperGames
    #1130
    Nekem ez tetszett a legjobban.
  • Firerock
    #1129
    császtok 15k körül szeretnék venni ilyen szines,videó lejáccoós 1-2GB közötti Mp4lejáccót lécci help
    Ui. Sürgős lenne
  • lampard99
    #1128
    vidd vissza és csináltasd meg a szervizben mert ezek gyári hiásak
  • gutty000
    #1127
    Sziaszok. Van egy Sony NW-003 lejatszom. A hozza mellekelt sony stageval van a gondom. Egy ideje ha leakarom indítani mindig azt a hibauzenete kapom hogy: Updating Sony stage database. sony stage will be restarted after the updating has completed. OK es semmi. Letöltöttem uj sony staget valami updatot sőt meg uj firmware-t is de semmi valtozas legyszi segitsetek!!!
  • lampard99
    #1126
    hello milyen game-et lehet rá nyomni az mp4-re?
  • cr3ativ3
    #1125
    Nekem csak a mikrofon helye van meg a lejátszómban. :P
  • ZiP90
    #1124
    Azóta én is iPod mellett döntöttem, bár engem a rövid készenléti idő zavart naon :S
  • zerosdfd
    #1123
    Ezért nem venném meg:

    "Felvételi formátum: WAV 8KHz"
  • rtl456
    #1122
    mukodik sikerult megcsinálnom