6
Winfast TV 2000
  • krysztasz
    #6
    segítségeteket
  • krysztasz
    #5
    Hello
    Lenne egy problémám kazettáról venném át a lagzit a gépre az rca dugón keresztül.A winfast pvr2 2.0.3.28. programmal avi formátumban de a felvétel 20gb-ot foglal a gépen pedig még csak 1h vettem fel.
    Ha dvd vagy mpeg2 kiterjesztésben veszem fel akkor meg az a problémám ,hogy nem találok egy magyar programot amivel könnyen megtudnám vágni a filmet 2darabba hogy ki tudjam írni dvd-re(dvd v. mpeg2 formátumban 9gb 4h).
    Nem akarnám konvertállni se.
    Abban kérném valaki segítségét hogy hol tudnám be állítani a programban (hogy kisebb legyen a formátumnak a mérete de aminőség ne romoljon)?
    Válaszotokat köszi előre is
  • akyyy
    #4
    próbáld ki ezt

    ez elvileg jó winfastal.

    sajnos az enyémet nem ismeri fel és nem lehet tanitani, nyomkodom rajta az összes gombot, csak mint egér, ugy reagál:S
  • akyyy
    #3
    én se értem miért lett zárva, topik cimébe semmi winfast nem volt, és engem is érdekelne valami ilyesmi program, csak nekem meg nem winfastom van:S
  • smv
    #2
    Hello!

    Mivel valami kurva okos megint lezárta a topicomat merthogy létezik ez a már megnyitott (igaz 2002-es) topic, így feteszem itt is a kérdésemet biztosan sokan fognak rá válaszolni...

    WinFast TV 2000 xp kártyához kapott táviráynítóval hogyan lehet irányítani mást is mint az alap progiját?
  • Lazarus
    #1
    Hi!

    Lenne egy asszem láma kérdésem. Hogyan lehet Kameráról átjátszani wincsire a filmet?? Leadtek WinFast TV 2000 tunerem van amit sikeresen felinstalláltam de a TV Tool 6.5 nem találja :(
    Tehát akkor most mit csináljak?