529
Final Fantasy 10
  • Rincewind
    #194
    Na végre kezd megfogni a hangulata. Tegnap már alig bírtam abbahagyni (másfél órát késtem este a megbeszélt találkáról miatta :).
    Csak kissé rohadt lassan indult be.
  • Sephi
    #193
    Hát szerintem olyat kérdezzé akinekmegvan PC-én :)
  • Sephi
    #191
    A FFVII van Pc-en.
    A FFVIII van Pc-en.
    A FFIX csak VGS 1.3 (FF pathcelt) emulatoral lehet tokeletesen jaccani.
    A FFX csakis Ps2-on letezik.
    A FFX-2 csakis Ps2-on jon ki hamarosan.
    A FFXI van mar Pc-en is meg Ps2-on is aszem de az on-line.
  • Sephi
    #190
    Nos a FFVII a legeslegjobb csak mindig is alitottam hogy a grafika nwem a legjobb. De ez nem kell elharitson tole.

    A FFVIII szep es mar jobb a grafika de sajnos nem az en stilusom volt :(

    FFIX erdekes mese volt szivesen jaccanam ujra de mar nincs meg. Az szep volt es erdekes is :)

    FFX a FFVII-en kivul mesze veri az oszeset. SOT! Valahol meg a FFVII-et is veri mert eszmeletlen egy meseje van es ugy van vege hogy meg kell orulni. az FFX az elso olyan JATEK ahol en konyeztem ugy megvoltam hatodva :)

    Most kell jojjon a FFX2 te jo eg :)

  • barret
    #189
    hát igen...venni kell egy ps2-t,ha ps2 gammákkal akarsz játszani.szerintem a ff sorrend: 7.8.9.nekem igy jöttek be.sajnos ffx-et nem ismerem...
  • barret
    #187
    emu létezik,de a játékok még nem futtathatók rajta!
  • Ramza
    #186
    Nem.
  • Sephi
    #185
    Tenyleg , letezik e egyaltalan olyan emu ami muxik is?
  • aabyssx
    #184
    Ne fáradj velük! /:|
  • Sephi
    #182
    Egyebkent csak szolok hogy a Dark Cloud 2 zeneje azaz a Rainbow Butterfly Forrest palyakon halhato zene pontosan 2 utemmel kulombozik a Final Fantasy X betet dalatol :))
  • Sephi
    #181
    ?10.0V FAKE

    );>
  • aabyssx
    #180
    EKAF V0.01?

    >;)


  • Sephi
    #178
    Szerintem az a zene meg rarak kett tonna meghatodast... maig dudolom akarhol lennek :)
  • d.t.f!
    #177
    A végén csak kifacsart belölem egy-két kőnycseppet !; )
    Dante.......
  • Sephi
    #176
    Jah en is meghatodtam ott bazz... eszmeletlenvolt!!!
  • mohus
    #175
    de ez így lesz:)
    legalább megtanulsz még jobban angolul...főleg, hogy a story egyre kuszább és fordulatosabbá válik egyben

    nekem Macalania Woods-ban még egy könnycsepp is kicsordult brühühü..
  • d.t.f!
    #174
    Tuttuk mekora balhé lessz inkább felszereltűk egyet !: )
    Dante........
  • Sephi
    #173
    Es mond ZAnarkandba van tuzolto csap ?:)))
  • d.t.f!
    #172
    Zanarkanban természetesen ! : )
    Dante.......
  • Sephi
    #171
    Miert en 255 oranal vagyok es megsem ertettem tisztan a tortenteket :(((
  • aabyssx
    #170
    Megéri folytatni. Ha a történet már 5 óra után tetszik (ahol még semmi sem tiszta), akkor később még jobban fog SZVSZ.
  • Sephi
    #169
    Ne oritse meg :))) Es hol voltal amikor a kep keszult?:)
  • Sephi
    #168
    Akkor te nehogy jacca The Bouncer jatekot mert megorusz :))

    Egyebkent sajna (marmint neked mert en elevezem igy) kb a jatek igy lesz vegig...
  • Rincewind
    #167
    Én eddig olyan 5 órát küldtem és eddig nekem elég uncsi. :)
    Igazából a történet elég jó, de ez a interaktív mozi-szerű játékmenet nem igazán jön be:
    5 perc videó -> beszélek valakivel -> 2 perc videó -> kinyírom a szörnyet -> 3 perc videó -> odafutok a megadott helyre -> kinyírom a szörnyet -> 4 perc videó -> megint elfutok a megadott helyre -> 1 perc videó -> és így tovább... :P
    Nyugtassatok meg, hogy ez nem lesz ilyen végig és majd játszani is lehet vele valamikor, nemcsak filmet nézni. :)
  • cenobite
    #166
    Nosza! Nem bánod meg (és nem csak az FFX miatt.)
  • magus
    #165
    megerne...
  • magus
    #164
    aaaahahhhhhh ezert a jatekert metgern venni egy ps2-t:(
  • d.t.f!
    #163
    Az ott én vagyok !: )
    Dante.......
  • Sephi
    #162
    Honnan szedted a Auron kepet ?:)))
  • d.t.f!
    #161

    Ez is fujjjjj ! : )
    Dante......
  • d.t.f!
    #160
    Én is utálom ! : )
    Dante.......
  • aabyssx
    #159
    Ezdeszar'! :)
  • d.t.f!
    #158

    Ja miért nem szoltok,hogy hentait akartok, akkor csdináltam volna egy olyan topikot a Gumiszobába !
    Bár még nemkéső !
    Dante.......
  • aabyssx
    #157
    A "+4"-es témát már én sem csináltam meg (inkább végigjátszottam a sztori részt még 2x ;). Amikhez erre lett volna szükség, azokat (sportszerűen) Yojimbo vágta ketté...

    ;)
  • Sephi
    #156
    Hihe ez honnan van? Egyebkent nekem volt anno egy hantai kepregenyem a FFVIII szereplokkel ;)
  • d.t.f!
    #155

    Hő hő !
    Dante.........
  • Unknow
    #154
    Na és még én mondtam magam fanatikusnak:)Azért ehhez már gyomor kell hallod:)Ha már egyszer mindenkit kitudok nyírni mi a ráknak folytassam?Sztem onnantól fölösleges.255óra az életedből az nem semmi:)
  • Ramza
    #153
    - a +4-es csomópontok kivételével az össze kitörlése
    - az így üresen maradt mezők feltöltése pontosan annyi +4-es cumóval, amivel kijön mindenkinek minden tulajdonsága 255-re (a luck kivételével)
    - ezek után végiglépkedni mindenkivel minden újonnan felépített mező (gyakorlatilag a mezők 80-90%-át)
  • Sephi
    #152
    Varjal mar... maxolas allat te mit ertesz? Nekem mar megvancsinalva az oszes emberrel a grid csak csomoval mar be kellet lepjek masoknak az utjaba. Ha' ha jol megnezem Lulu sima tamadasa 90000 korul forog :)))
  • Ramza
    #151
    És olvasgatva külföldi fórumokat, én is nagyon lassú voltam :)