529
Final Fantasy 10
  • Rincewind
    #22
    Lehet, hogy te is vernéd a segged a földhöz, ha olyanokkal játszhatnál, mint SWG, DAoC, BF1942, EQ2, Planetside, stb... ''Szal barátom azért most nagyon butaságot mondtál:)))''
  • Sir Quno Jedi
    #21
    Megbocsátok ! Tévedni PC-s dolog !
  • Ramza
    #20
    Mondjuk azzal azért nem értek egyet, hogy ha csak játékra kell valami, akkor elég a konzol. A szívem kettészakadna, ha kimaradt volna az életemből tucatnyi pc-s játék.
  • Ramza
    #19
    Hát nagyjából egyet kell értsek Unknow-val, rengeteg játékot hozhattál volna fel példaként, csak nem a Diablo-t... Amúgy pedig a "komolyság" szót a játékokkal kapcsolatban tényleg definiálhatná valaki, mert azt én is érzem, hogy a Márijó kurva messze van a komolyságtól, de hol is a határ?
    Tnex: szerintem te csak hobbiflémelsz :) Ha mégsem, akkor azért elárulom, hogy sem a pc-s, sem a konzolos piac nem halad a kihalás felé, hála istennek, sőt. Szükség van szépen mind a kettőre szvsz.
  • Unknow
    #18
    Hát ez azért hülyeség:)Inkább úgy mondanám a konzol mellé nem árt egy PC viszont ha CSAK játékra kell valami akkor elég egy konzol:) Azt ne mond már nekem,hogy egy Diablo komoly játék mert falra mászok:)Mész,ütsz,ölsz,győzöl:)Ennyiből áll...a Warcraftról annyit,hogy szerintem az első két rész után meghalt a sorozat mert a 3. rész nem épp a legjobb!Egyébként olyan,hogy komoly játék nem sok van mert az ami komoly már nem nagyon szórakoztatja az embert.Leszámítva pár agyamant nyomozósdit. Szerintem örülnél Te,ha olyan játékkal játszhatnál mint pl.: FFX,MGS2,RS2,Halo (ezzel még fogsz találkozni talán 1év múlva) stb... Szal barátom azért most nagyon butaságot mondtál:)))
  • TneX
    #17
    Na jó befejeztem:)))
  • TneX
    #16
    Jaaahahhaj nem kell véden a száksz konzolodat láma.Az én fajátm él,és virul míg a tied nemsokára kihal,te láma.:DDD
  • magus
    #15
    konzol csak a pc mellet érvényesülhet igazán, ha már rohadul meguntad a hajnalig valo diablozast warcraftozast es atobbi ugymond komolyabb jatekot...
  • Rincewind
    #14
    Sorry annyira azt hittem a PC-sekre gondolsz, természetesen visszaszívva!!!
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Hát ha te azonosságot vállalsz egy ilyen @Tnex félével, az jó neked ! Én az ő "fajtájáról" beszéltem, értsd. tajparaszt !
  • Rincewind
    #12
    Csakhogy soha nem fog kihalni, amíg Pc-re sokkal jobb játékok jönnek ki, mint a full Arcade, 10 éveseknek való konzolokra!!!
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Mert nincs PS2 emulátor ez ilyen egyszerű ! Az emu-k egy-két generációval régebbi konzolokra jönnek ki általában sajna, de akkor sem érdemes használni, ha a gép még beszerezhető !
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Miért, ez így nagyon jól mutat, igazi mementó a fajtádról, ha egyszer végleg kihal ?!
  • IMYke2.0.0.0
    #9
    Nekem van egy PS2 emulátorom :))
    Az az érdekessége, hogy NEM INDULNAK EL A GAME-K VELE :)))))
    Amúgy a gépem sokkal erősebb, mint egy P3. :))

    i2k
  • TneX
    #8
    Hülye buzi pöcs szájbabaszott geciláda konzolbuzeek!Kapjátok be!Akkor tud többet a PS2 1 Pc-nél amikor kiugrom a 10 edikről és közbe a faszomrahúzom az összes qrva szájbabaszott konzolost!!! (Bocsi fiúk szükségem van 1 kimoderált hozzászólásra:D )
  • Unknow
    #7
    Ezt mondtam én is csak kifejtve:))))
  • Laza
    #6
    kegyetlenek ezek a full PCs gondolkodasu egyenek... :)
    PS2 emu... es gondolom egy PIII.800Mhz GF2-n akarja futtatni... :DDDDD

    egy atlag PC arra nem kepes, hogy elerje a PS2 teljesitmenyet, nemhogy emulalja azt... :DDDD
  • Unknow
    #5
    Az FFX-et akkor tudod megszerezni ha veszel egy PS2-t sehogy máshogy! Amennyiben lenne PS2 emu se bírná el egyik PC se a játékot. Jelzem én ezt egy tökéletes PS2 emu esetében mondtam ami nem rendelkezik bugokkal és nem zabálja a procit csak annyira amennyire szükséges! Viszont ilyen nincs!Szal barátom vegyél PS2-t!
  • Sephi
    #4
    jahen ilyen jellegu cimeket nem kerek mert elbogom magam hogy en meg mindig nem tudtam jaccani szal keretik a temat atirni mondjuk szalona tiz

    ehh... nah most jot irtam...
  • Sephi
    #3
    marmint ps2 emu vagy ffx?
  • magus
    #2
    hát ps2 emu nincs. pc-s verzio sincs. majd lesz
  • PiciMaci
    #1
    Sziasztok!
    Nem tudja valaki, hogy esetleg hol tudnám megszerezni ezt a játékot? Tudom hogy PS2-re van, így érdekelne hozzá egy emulátor is. Meg egyébként minden információ amit PS2 emulálásról tudni kell. Nagyon köszöntem!