529
Final Fantasy 10
  • Sephi
    #69
    Jaj en tok kivagyok :((((

    Szal vegig vittem es a vegen a Credit Lista utan van egy jelenet meg amikor Tidus a vizben felebred! Na ott nekem lefagyott a jatek :(((((((((((((((

    Konyorgom valaki meseje el hogy ott mi tortenik mert nem fogom ujra vegig szivedni a vegen hogy lassam es lehet megint le fog fagyni :(((

    Meseje el valaki pls!!
  • mohus
    #68
    én Auront tuningoltam fel rendesen...órát inkább nem írok

    A Dragon Fangja 90000 körül sebez...majdnem maxon van tehát

    Anima brutális...főleg hogy meg vannak a titkos fegyverek

    nagyon megszerettam a gammát, főleg a story miatt

    A befejezés elképesztő. Ahogy Tidus "átesik" Yunán...szinte fáj.

    Most hogy már vége van....nyáron befejeztem, komolyan utána kell gondolni, hogy hogyan is kicsoda és miért ki mit csinált, annyira megtekerték nha a dolgokat.

    Ja és a folytatás dögösebbre van véve...hol vannak már a yevonita rend hívei:) az FFX-2 csajok
  • Sephi
    #67
    en most kaptam meg egy havertol egy olyan FFX savet amit mar 255 oraja jaccik :))))) Kicsit eros mindenki :))
  • aabyssx
    #66
    Jól van! /:)
    ...meg a Nibbles is ilyen, ugye? Ott is arra kanyarog az ember, amerre akar (nagyrészt). ;)
  • Neme.
    #65
    Tényleg... Arctic MUD-on nem akar véletlenül valaki történetet alakítani? :D
  • Neme.
    #64
    Ha pl. kedvenc játékomat, a Chrono Crosst nézzük... Ott ha az Arni village stégén üldögélő öreg halásszal beszélsz, megemlíti, hogy gyakran járt csónakkal a Water Islandra. A játék egy pontján pedig oda kéne eljutni...
  • Rincewind
    #63
    Star Wars Galaxies, Dark Age of Camelot pölö... ;)
  • Neme.
    #62
    Az még nem is lenne baj, hogy nem én alakítom a történetet, inkább az, hogy nagy piros betűkkel írják ki, hogy hova kéne menni, meg hogy mit kell csinálni (most túloztam, de majdnem így van).
  • aabyssx
    #61
    Mondj egy játékot, ahol tényleg Te döntöd el, hogy hogyan alakuljon a történet, vagy, hogy tényleg merre kanyarogsz!

    BTW én tudok egyet (WotS), de az egy kicsit más. ;)
  • Rincewind
    #60
    Mikor esedékes a megjelenése?
  • rolika
    #59
    az hogy nem én döntöm el, merre kanyargok :) vagy esetleg levágom a kanyart...
    mindegy, nekem ez nagyon nem tetszett és kész! :)
  • aabyssx
    #58
    A játék gyakorlatilag egy zarándoklásról szól egy délen lévő "A" pontból egy távol északon lévő "B" pontba. Az út így is elég "kanyargós". A fejlődést pedig az advanced grid-en eléggé tudod uralni. Egy idő után pedig már használhatod a hajót, hogy mindenféle bónusz hülyeséget csinálj, vagy csak szimplán tápolj a "végéhez".

    Mi olyan nagy katasztrófa ebben? /:|
  • rolika
    #57
    a ff12-ben nagyon bízom viszont, mivel már k.rva rég óta csinálják! remélem, lesz benne némi nemlinearitás is, mert a 10 egy katasztrófa ebből a szempontból
  • Davidus
    #56
    Én csak azért akarok PS2-t venni hogy tudjam nyomni a FFx-et meg majd a XII-t:) De megvárom amíg 30 ruppó lesz a gép:)
  • Rincewind
    #55
    Most rakattam magamnak félre Cheapboynál, jó kis kedvet csináltok hozzá... :)
  • rolika
    #54
    én se vittem végig: ráuntam
  • Sephi
    #53
    En meg mindig nem vittem vegig mert nem tudom megolni Jecht-et a vegen :(
  • Rincewind
    #52
    Bár azért főleg az ilyen "okosságokon" röhögök:

    "egy atlag PC arra nem kepes, hogy elerje a PS2 teljesitmenyet, nemhogy emulalja azt... "
  • Rincewind
    #51
    Ne buzerálj én is röhögök rajta... :D
  • rolika
    #50
    miket írkáltál itt egy éve :-)))
    mostmeg...
  • Sephi
    #49
    Igaz most mar nekem se :) Most vagyok a vegen.

  • barret
    #48
    és mire van másolva?
  • Sephi
    #46
    Masnak is csinalta azt hogy ha masolt DVD-rol nyomassa akkor neha neha egy ket helyen nem tolti be a helyszint es lefagy de a zene megy tovabb?

    Mert nekem azt csinalja es idegesit :(
  • CHEAPBOY
    #44
    huuuuha.... ..:PPPPPPPP


    vicccen kivul..:
    Azt aze nagyon irigylem..
  • aabyssx
    #43
    Talán még 3-4 is. ;)
  • rolika
    #42
    én szépen-nyugisan 49 óránál tartok, akkor még van 1-2 köröm hátra :)))
  • aabyssx
    #41
    Ha nyugisan, türelmesen játszol, akkor kb. 80.
    BTW nekem már lassan 200 óra lesz benne, de a karakterek annyira tunningoltak, hogy bármelyik végső boss-t egy-két csapással kivégzem. :)
  • rolika
    #40
    tegnap csatáztam seymour obscura-val a gagazet-hegyen... 4x szaladtam neki, mindig kinyírt a rohadt... ötödikre yuna-val nyitottam, megidéztem yojinbo-t, adtam neki 2000 gil-t, és EGY csapással kettévágta azt a szemetet... ilyen elégedett vigyort még nem láttatok! :DDD
  • Kou
    #38
    Félév?:))))))))
    másfél:)
  • Unknow
    #36
    Játszok is mindegyikkel:P ''Szal barátom azért most nagyon butaságot mondtál:)))''
  • Ramza
    #33
    Amúgy most veszem észre: végre valaki csinált egy topikot ennek a tömör gyönyörnek, erre egy szó sem esik benne a játékról :(
  • Ramza
    #32
    Én iszom rendesen és nekem is van :)
    Végülis, így hogy mondjátok, lehet, hogy azért nincs boxom meg gc-m, mert elsöröztem?! :)
    Egész jó elmélet :)
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Látod, van annak aki nem iszik ! Meg annak is aki visszaviszi az üvegeket ! ;-)))
  • Rincewind
    #30
    Mondjuk, hogy én a konzol árát elsöröztem... ;))
  • Sir Quno Jedi
    #29
    Látod, látod, mivel nekem mindkettő van, én semmiért sem kell, hogy a földhöz verjem a seggem ! Jó nekem ! ;-)))
  • Ramza
    #28
    Mintha ezt a másik oldal is csinálta volna a GTA3-al :)
  • Rincewind
    #27
    Majd, ha mi már szét játszottuk vele magunkat és más, jobb játékok felé nézünk akkor odavetjük konzolra is, hogy ''jóvan kisfiúk ti is kipróbálhatjátok''!
  • Ramza
    #25
    Visszatérve a topiknyitó kérdésre: nem azért nincs pc-n ps2 emulátor, mert egy mai közepesnél erősebb pc nem érné el az erejét, hanem azért, mert az eltérő jellegű hardver miatt egy konzol emulálása pc-n csak generációkkal később valósulhat meg (lásd 486-ost kérő c64 emu, p100-ast kérő snes emu, stb.) Ennyi.
  • Ramza
    #24
    Ezért kell mindkettőből tartani otthon, hogy ne tudja soha sarokba szorítani az embert a másik oldal
  • Ramza
    #23
    Izé...több tucatnyit akartam írni :)