563
Milyet érdemes?
  • CoolStuff
    #41
    Egyébként már van ilyen topik, szal zárás lesz!:P
  • CoolStuff
    #40
    Termaltake Shark!
    Kb 40e Ft!
  • skristof
    #39
    newmtom de gyönyörű
  • Gear
    #38
    Valaki infót hogy ez a szépség hol kapható és mennyiért?

  • dikki*yysw
    #37
    Vedd (bár már megvetted :) )
  • [Walaki]D`Lair
    #33
    NEm is tudom mi lesz ha majd átállok P4-re :DDDDDDD
  • TheZsenyka
    #32
    Itt nézzél házat Balko

    http://www.overclock.hu/overclock/
  • Manta
    #31
    Hehe, amíg nem izzítottuk be a fűtést, én is csak itt a gépes szobában tudtam ellenni :)
  • [Walaki]D`Lair
    #29
    Röhögni fogsz. Én tényleg az AMD-mmel fűtöm a szobámat!!! Most szerelik a fűtést nálunk és ezenkívül semmi hőtermelő nincsen :DDDDDDDD
  • Borg
    #28
    ja, de én nem fűteni veszek gépet:)
  • Pharaoh
    #26
    Aopen H600A-as házat hol kapni? Már egy ideje keresem, de egyik cég árlistájában sem látom.
  • [Walaki]D`Lair
    #25
    Ne is mond voltam már úgy tavaly november végén úgy LAN Party-n hogy nem volt fűtés... A végén már a székhuzatot húztuk magunkra... De azért kurv@ jó volt :DDDD
  • Borg
    #24
    erre elég lenne egy AMD proci is..
  • Zozo76
    #23
    Ilyenkor hagyni kell had egjen, mert ugye a gepnek mar ugyis mindegy de ilyen hideg ejszakakon legalabb megemeli a szoba homersekletet. :)
  • Zozo76
    #22
    Kepzeld hogy nagyban nyomod mondjuk az UT-t haveri korben halozatban, oszt egyszer csak kigyulad a geped, oszt 2-3 meteres langok csapnak ki belole...
  • [Walaki]D`Lair
    #21
    Én is most vettem FEEL-V-t de nem magamnek. Szürkét. (Zöld a legszebb)
    Én egy Codegen-t használok és nagyon nem szeretem. Olyan tipikus gagyi. Az oldallap hajlékony, a táp beszart (pont guru tábor 1. napján... ment is az isten*****-ás)

    Szóval amint lesz rá zsé-m veszek magamnak is egy FEEL-V-t persze zöldet. IMMMMÁDOM AZT A HÁZAT!!!!!!!!!

    Codegen:
    FEEL-V:
  • Borg
    #20
    használhatod persze, amig le nem égeti az egészet...
  • tnc
    #19
    1 hónapja használok egy Acorp Feel-IV házat, és az a problémám, hogy nem mindig kapcsol ki a tápegység rendesen, ha bezárom a windowst. A ventilátor lekapcsol, de a táp búgó hangot ad addig, amig ki nem kapcsolom a tápegységet a ház hátulján. Érdekes módon ez a probléma a géplekapcsolások kb. felénél véletlenszerűen fordul elő. Tapasztaltatok-e már hasonlót? Használhatom-e úgy a gépemet, hogy rendszeresen kikapcsolom a tápegységet is?
  • Caspian
    #17
    Azona rulez. Ár-teljesitmény győztes.
  • l3alF1aKe
    #16
    Hát bameg.. feel sorozat ház dobozának oldalán feltüntetett felirat tanusága szerint az acorp felé tángál...remélem csak ráírták-)
    Á nem .. semmi gond a házzal, ez melett a dtk m viszont pihekönnyű-)
    DTK házat minden magát valamire tartó, és házakkal foglalkozó szgépboltban találsz. elég elterjedt.
  • Borg
    #15
    Na ez jó kérdés...
  • Balko
    #14
    És hol lehet kapni ilyen házakat?
  • Borg
    #13
    DTK 230W normál ATX házam van már vagy 3-4 éve, az elsö ATX gépetm óta ugyanaz az egész.

    Soha semmi baja nem volt, se táp probléma, se anyagelfáradás meg ilyesmi. Tökéletesen szerelhető, nem tördelős, és jól ki van találva benne minden. Nem zörög, rezeg, és + 8centis ventiknek is van hely alul felül ahol kell..

    A cégnél minden gép DTK házban megy, az AT-töl az ATXesig, semmi gond. + itthon ami 3 gép van, mind DTKban van, 1 AT-s forint előtti azóta is megy, + 2 ATXes normál midi...

    Szal én csak ajálani tudom..
  • l3alF1aKe
    #12
    Mondjuk üresen is van vagy 10 kiló (persze tulzok)-) de elég nehéz.
  • l3alF1aKe
    #11
    Hát ha feel5 acorp akor már csörögnie kellene-)
    Karácsinykor vettem még tavaly... azóta ment benne egy fop38 félévet...most cseréltem le egy halkabb lasabb hűtőre. És nem csörög...akkor lehet hog nem acorp?-)
  • Anee
    #10
    Csak hogy néznek ki a codegenek....szerintem nem egy szép a külsejük, túl dizájntalanok
    Azona házak is acorp kategóriába vannak....
  • Balko
    #9
    DTK házak milyenek és hol lehet kapni őket? Még ajánlottak nekem AZONA házat is. Valaki hallott már roluk valamit?
  • Laalee
    #8
    codegent lehet kapni egesz emberi aron, es eleg jo minosegu, mind a haz mind a tap.

    az acorpokkal egy baj van hiaba csereled ki a tapot, egy magasabb fordulatu proci huto szetrazza fel even belul az illeszteseknel es elkezd zorogni...
  • l3alF1aKe
    #7
    Hát nekem feel5 van de havernak meg feel 4 ...aszonnya nincs vele gond scak serélj tápot.-)
    egyébiránt nem vagyok biztos benne hogy acorp.
  • atee
    #6
    DTK
  • Borg
    #5
    ezt a kettöt nem igazán lehet egy mondatban emliteni itthon sajnos:) megfizethető+minöségi..
  • Balko
    #4
    és melyik házat ajánlod ami megfizethető és jo minőség?
  • Anee
    #3
    Hát az az acorp feel szerintem dizájnosabb mint a codegen házak...túl csicsásak....
    Nem kell mellőzni csak tápot kell cseréltetni benne
  • Borg
    #2
    A feel házak nem ACORPok? nekem erősen ez az érzésem...
    ebben az esetben meg kinézetre akármilyen is, mellőzd:)

    codegen,DTK, chieftec, enermax...
  • Balko
    #1
    Milyen házat érdemes venni egy 2,4-es p4-hez? Én ezt néztem ki Huntkey FEEL V! Probalta már valaki?