51
Megamix készitő progit keresek
  • szabo laszlo
    #51
    A D-Vinyl LE- ről lenne szó.
  • szabo laszlo
    #50
    Hellóka!
    Sikerült letöltenem de van benne egy húszperces korlát, nincs crack hozzá?
    Full prg. érdekel.
    Köszike!
  • VinylToy #48
    Ennek pedig Final Scratch, amint azt leírták itt: #27 :))
  • VinylToy #47
    A szept. 6-i lehet letölteni innét:

    http://www.hitsquad.com/smm/

    "...D-Vinyl LE néven fut! :D"
  • VinylToy #44
    Letölthető:

    http://www.hitsquad.com/smm/

    Innen asszem a dj és remixing programok között D-Vinyl LE néven fut! :D
  • Frank99
    #42
    thx
  • Zotyoo
    #41
    Már fölraktam sg-re upload/dqh
  • Frank99
    #40
    :-)
    télleg....
  • Frank99
    #39
    62.112.218.211
    tigris/tigris

    jöhet
  • Zotyoo
    #38
    Megnéztem az effektet is, ez az fx automation nagyon jó, pont valami ilyenre gondoltam, hogy ez hiányzik még nagyon, de kár hogy csak néhány effektre megy, a time stretchen is javítottak, ugyhogy eddig elég pozitív.
  • Alien!
    #37
    Én most raktamföl az Acid 4-et,szerintem k*rvajó...Az effekteket nagyon kiomolyan lehet kezelni...
  • VinylToy #33
    Mennyivel tud többet mint a 3 Pro???
  • VinylToy #32
    Letölteni nem lehet csak megvásárolni van hozzá szoftver is meg hardver is és Dvinyl 2002 vagy mi a neve, de a kép tulajdonságban ott van a cím ott keresegélj!

    :))

  • Alien!
    #30
    Traktor 2?

    Jó???

    Hol lelem...?
  • VinylToy #28
    Ehhez ki mit szól?????




    wow!
  • Alien!
    #27
    Final Scratch....Ez kellemes,ezt én is elfogadnám...Állítólag elég sokan használják...
  • VinylToy #26
    Valahogy így:



    Yeaaaaaah!
  • VinylToy #25
    Én ezzel szeretnék dolgozni! Ha lehet :o)))

  • RTZs
    #24
    Hi! Traktor Dj Studio v2.0-t tud vki. elvileg mar kinnt kellene lennie, kosz.
  • Roland
    #23
    bodyshine én a hivatalos honlapról szedtem le, de nincs hozzá crack...

    http://www.mixmeister.com/pro4trial.htm
  • Roland
    #21
    Nah megtudtam, hogy a Nagyember a Soundscape nevű programot használja, amit a hasonló nevű PCI káryája mellé adtak cca. 180000 Ft-ért :)))
  • damega
    #20
    Zotyoo:
    Thx, de mar vagy 7 eve bakelitezem (raadasul nem eri meg nekem tovabbi nehany 100000-et kiadni rackbovitesre). Az mp3 csak szorakozas.
  • damega
    #18
    Hat nemtom ki hogy van vele, de epp most probaltam ki a mixmeister 4 pro-t, es abszolut negativ a tapasztalatom. Gagyi az egesz... Szerintem (leven, hogy a szamitogepes mixelest csak azert uzom, mert mp3-bol lehet mixelni :o) egyebkent Technics Mark2 Lp-vel & Pioneer keverovel nyomulok hetvegente) a legjobb a Cooledit pro, Traktor DjStudio -bar iszonyu pontatlan a bpm szamlaloja- paros (esetleg az Atomix).

    Telleg, Nem tudtok valamit a traktor2-rol, mert a honlapon aguszusrol van szo, de meg nem talalkoztam vele.
  • Kaszi46
    #17
    mindenképpen TRractor dj mixer------> a legjobb
  • Roland
    #16
    Mila-> Tudod a 90-es évek elején divatos dance mixek, amik inkább a technikai megvalósitásokról voltak hiresek (Bolero mix, Unity mixsorozat, stb) Manapság inkább a live mixek fogalma terjedt el, de a kettő között az a különbség, hogy mig az egyik real time-ban gyakorlatilag 60-70 perc alatt készül el, addig egy 10-20 perces megamixen akár több hétig is szuttyoghatsz :)
  • Roland
    #14
    Nana a Dark Blue mögött azér ott van egy Bárány Attila meg jó pár év tapasztalat!!! És az Turntable mix, ha jól tudom, de ezt képtelenség hasolonló módon live-ban mp3 keverővel megcsinálni. De próbálozz!
    Magyarán:
    Ha real-time akarsz Dark Blue x mixet csinálni, akkor Atomixmp3, Traktor, PCDJ vagy VTT
    ha precizen, pontosan akarod trackelni, akkor Cool Edit, de inkább Mixmeister
  • Roland
    #12
    Ja egyébként, ha nektek is van már hasonló mixetek, vagy remixetek, akkor meg is oszthatjátok másokkal itt: http://lpcollection.freeweb.hu
    Már rengetegen pakoltak fel mixeket az oldalra és szavazni is lehet rájuk.

    Nah üdv: Roland
  • VinylToy #11
    Csocsó te nem értesz hozzá amit te mondtál azzal nem lehet megamixet csinálni illetve az real-time mixelésre van, legyél már tisztába azzal hogy itt nem egyszerű mp3 kevergetésről van szó!

  • CSOCSO
    #10
    ha ügyes vagy VTT ha nem akkor AtomixMp3 ez a legjobb szvsz
    lehet real time ba scretchelni..loopolni.. stb
  • Roland
    #9
    Kösz az ötleteket! Én eddig a következőket használtam: Cool Edit Pro, Soundforge, Reason, RB338 (ez utóbbi kettő csak alapokhoz) és a Mixmeister-t
    Az igazság az, hogy olyasmire gondoltam, mint amivel Kovács 'Nagyember' László dolgozik, de sajnos nemtom mi a neve és csak egy screenshot-ot láttam róla...Több sávot kezel, sávonként effektezhető, loop-okat kezel, stb. Végülis a Cool Edit a Soundforge és a Mixmeister ötvözete lehet:))

    Amúgy tényleg kösz: Roland
  • hiba
    #7
    Keresek olyan progit (tk csak egy softwares kezelofelulet) amivel az SB live effektejit mint egy tobbsavos keveropulton kezelni lehet. Mert ugyebar kepes rengeteg effektet eloben generalni.
  • hiba
    #6
    Sonic Foundry Acid -
    Sztem a Vegas nem jo ilyen mixekhez
    (pofon egyszeru kezelni, viszont nem allithato menet kozben a sebesseg)
    (bar en tobb tucat mixet osszehoztam vegasszal, a minosegre nem lehet panasz profin meg lehet oldani, de sebesseget lejatszas kozbe nem lehet modositani) csak kulonbozo trukkokkel igy ha valaki megtanulja az acid-ot talan tobbre megy vele.
  • Alien!
    #5
    Hát akkor rajta! :)

    Javítottak az mp3 kezelésén? Mert amiatt szar használni!
  • Garfield™
    #4
    Hello!

    Én elég régóta használom a Native Instrumens-től a Traktor DJ studiot. Nekem nagyon bejött!!!

    És az effektezősök kedvéért a 2.0-ás CSÚCSSZUPER!!!!!!!

    Csak még egy warez site se rakta fel... :(((((((
  • Alien!
    #3
    Én speciel a Sonic Foundry Vegas-át használom,nagyon sok Dj evvel dolgozik.
  • VinylToy #2
    Mixmeister Pro, vagy az Acid Pro mind a kettő tud jó dolgokat ki lehet próbálni! A Kovács László mivel csinálta különben???
  • Roland
    #1
    Hello!

    Egy olyasmi progira gondolok, mint amivel a Juventusos Kovács László gyártja a mixeit és az első cd-jén volt is egy screenshoot a programról...
    Amit jelenleg használok az elég macerás és ezért gondoltam, hogy újat keresek.

    Előre is thanx: Roland