16062
  • LeoN
    #375
    És mikor fog megjelenni a játék? Van most internetes multi opció?
  • MuERTe
    #373
    Tévedsz, ez mindennél jobb :)))
  • GvD
    #372
    Na most nézzetek lámának ha akartok, de lenne egy kérdésem! Ez a game már végleges, vagy csak beta verzióban van meg mindenkinek? A képek csábítók, és a HP2 után már csak jobb lehet!
  • Rigley
    #371
    raytrace nincs a játékban, azért ott még nem tartunk , csak environment mapping, azt ki lehet kapcsolni a simple car/track bekapcsolásával. (azt hiszem)
  • Nyiri
    #369
    Hogy lehet kikapcsolni a raytrace-t a gamen
  • basic 69
    #368
    Hi. Tud valaki segíteni? 15-20 fps-t produkál verseny közben a gém! Config: p4, 256ram, gf2 mx
  • toMpEr
    #367
    Ja! Az is eleg szepnek tunik...arnyekok foleg
  • toMpEr
    #364
    ja, ilyen lfs fizika+lfs grafika+sl törés+sl koncepcio es vilag lejobb game :)
  • Nyiri
    #363
    ha ez a grafikai motor lenne a Street Legal alatt, nagyon kul lenne pedig ez meg csak 0.1 :D
  • toMpEr
    #362
    Szerintem a grafika pont olyan, amilyennek lennie kell! esetleg a kocsikat dolgozhattak volna ki picit jobban, pl kiraly lenne latni, ahogy az elotted levo kormanyoz, valt stb.
  • basic 69
    #361
    Sziasztok. Most találtam rá erre a topicra. Csak néhány szót: to wajk- szerintem mindenképpen force-os kormányt vegyél. hatalma pluszt ad, az egész értelmét. Én is dilemában voltam anno, mikor beszereztem egyet. Jól körülnéztem ez ügyben. Negykerben mesélték,h csomó Trushmastert vittek vissza potméter probléma miatt. Én mindenképpen Logitech-et ajánlok. jó a szoftver hozzá, csomó frissítése van... Szal szerintem tuti. Bocs, ha sokat írtam. Üdv
  • MuERTe
    #359
    Az nfs6 az ronda, ízléstelen tiritarka giccstömeg, valami hihetetken szar irányítással és null realitással. A lfs pont az ellentéte.
  • MuERTe
    #358
    Hát szerintem meg nem ronda.
  • hiba
    #356
    Te kepzvarban vagy. Ez a gem mar joideje kintvan mar - egy demo amit rendszeresen javitanak - es meg messze nincs kesz.
    Valamit beneztel s ha ez igy van kepzelem hogy vezethesz.

  • dashed_
    #355
    Pff.. gratulalok neked..
  • MuERTe
    #354
    Mutass már pc-re ennél jobb autós játékot, te nagyszájú :))
  • Alexease
    #351
    Ez legalabb faszan muxik!! ^%$&^%$&^%$*&^%$*SL
  • Alexease
    #350
    Kijott a 0.1G3 patch:))
  • toMpEr
    #349
    ezt szerintem a sl-ra irta...
  • MuERTe
    #348
    :)
    Akkor az nfs6-ot neked találták ki :))
  • [Walaki]D`Lair
    #347
    te meg: béna állat, aki még nem vezetett igazi autót...
  • [Walaki]D`Lair
    #345
    Nah eddigi legjobb:
    1:33.51 Még mindíg u.a. a gépen, de mostmár le van véve a grafika úgyhogy néha a 20fps-t is eléri. :DDD
  • petee
    #344
    oké,akko holnap kipróbálom....
  • petee
    #343
  • MuERTe
    #342
    Te nem vagy normális :)))
    Én próbáltam és majd magam alá pisiltem a gyönyörtől, annyira jól meg van csinálva :))
  • toMpEr
    #340
    hulye :)en azzak kelnek/fekudnek, ha lenne egy olyan csodam :)
  • petee
    #339
    dehogy eddig még lusta voltam kiprobálni:))
  • toMpEr
    #338
    most is azzal nyomtad?
  • petee
    #337
    nekem Logitech-em van.Force-os.Több kormányt nem próbáltam, de ennyiért FF-es kormányt nemigen kapni.Meg hát a logitech nem gyárt általában szarokat.
  • petee
    #335
    nem éri meg. a genius szar.
    Akkor inkább Logitech Fomula FF. bruttó 20 körül van,vagy kevesebb.
  • MuERTe
    #334
    Nem :)
  • MuERTe
    #333
    Milyen géped van neked? Ennél még nekem is jobban megy savage4-el :)
  • [Walaki]D`Lair
    #332
    Na sikerült egy normálisat mennem.

    1:39 Még mindíg max 17fps-el(!)
  • magus
    #329
    ööö

    vmi letoltesi linkt?
  • Alexease
    #324
    En a Thrustmaster-t ajallom.
    Igaz dragabb, de szerintem nagysagrenddel jobb, es jobban is hasznalhato.
    Van rendes, kezi valto (elore-hatra) kar jobb oldalt, a kormanyon ket gomb, ketto 8 iranyu "kisjoy", a kormany mogott 2 digital kar (jobb-ball), plussz ugyanugy hatul 2 analog, fek-gaznak is hasznalhato kar. Ja es persze a pedalok...
    info

  • MuERTe
    #323
    Ez bizony! Én egyébkén nem osztom a tesztelő véleményét, igaz a többi kormánnyal nem találkoztam még :)) Az én szivem vágya egy MOMO force :DD
  • hali
    #320
    Hihi, akkor gyakorolj sokat!
  • Alexease
    #319
    Az szerintem is fasza. Nekem 1:42 a csucs, pedig jolmegy, csak en vagyok a bena.
  • [Walaki]D`Lair
    #318
    1:45 (!) Ahhoz képest hogy a gépen 10-16fps-el "tépett" a játék ez egész tűrhető eredmény nem? :DDDDDD
  • MuERTe
    #317
    Logitech formula force gp - 18k!
    LFS alatt teszteltem, valami krqa jó! A legkisebb rezdülést is érzed.