386
Ide irjatok bugokat, commenteket (CSAK!) es majd egy csomagban szemelyesen az EAnak elkuldom oket ... hadd oruljenek ^.^
  • Hazzard
    #298
    show detailsnál.. GAYSPY SUXX
  • Hazzard
    #297
    (nem bf1942 bug=)) )
    nektek nem csinál olyat a gayspy hogy a nevek helyett ? jel lesz?
  • Hazzard
    #296
    kérdés: ha gyorsítasz a repcsivel (levegőben) magától emelkedik fel az orra vagy az én joystickom van szarul bekalibrálva?
  • Hazzard
    #295
    bug: hajó orra kicsit belemegy a sekély vízbe.. mozdíthatatlan.. (kicsit irreális)
  • Hazzard
    #294
    látod, látod átrázott téged aza Qrva tank=)
  • Hazzard
    #293
    nekem is axelero van és semmi gáz..
  • Hmuda
    #292
    Akkor tévedtem. : )))

    Úgy emlékezetem, hogy izombol belegázoltam a tankba és csak füstölt. Na mindegy. : )))
  • hiba
    #291
    Ejnye bejnye Hmuda! Isteni haragom ezennel lesujt read :)

    Kiprobaltam Usa oldalon:
    Tankba 1000rel oldalrol - Vege
    Tankba 1000rel hatulrol - Vege
    Tankba 1000rel elorol - Vege

    Az en modszeremmel mindig szetmegy a tank.
    Halali vagyok :)
  • Hmuda
    #290
    Komolyan modom. : )))
    Max akkor halhat meg, ha a seggét kapod telibe. Az a legsérülékenyebb.
  • hiba
    #289
    Na akkor ismet kiprobalom de ha bloffolsz! grrr isteni haragom lesujt read! :)
  • Hmuda
    #288
    De a legfelelő oldalrol is kell. Nemegyszer előfordult, hogy maximális sebességgel, lejtőröl lefelé gyorsulva belea tank közepébe és csak füstölésre tudtam késztetni vele. Pedig nem ugrottam ki, hanem végig kamikazéztam a dolgot.
  • hiba
    #287
    Nem igaz. Tank felrobban ha belengangolsz megfelelo sebesseggel egy sima jeep-el akkor is ha 100on volt a "hp"-ja.
  • KreeztalCODE
    #286
    Van nekunk jo nagy pingunk!
    (hehehe aztmondtam a gazdanknak mar van ...) (La vache .. hozzatok a la vache-t)
  • KreeztalCODE
    #285
    errol 2 vicc is eszembe jut. (egyiksem humoros szoval kerek mindenkit, hogy teljes fapofaval olvassa vegig)
    1.
    Szoke no megy a kocsiszerelohoz.
    -Kisse osszetortem a kocsimat.
    -Ertem ... es hogyan?
    -Hat picit nekimentem a falnak ...
    Szerelo ranez a kocsira majd igy fordul a holgyhoz:
    -Na es hanyszor?

    2.
    Szoke no parkolni keszul de belemeny az elotte levo kocsiba. Hat gyorsan tolatva probalja korrigalni, de igy meg a mogotte allo kocsinak utkozik. Kozelben allo rendor latvan a tortenteket oda is megy hozza es imigyen kerdezi:
    -Asszonyom ... dontse el, hogy parkolni ohajt vagy inkabb snookerezni.

    (Ide most bevagunk jo kis gepi rohogest ... valszonuleg azon a fokozaton ahol mar az a vinnyogva hahotazo no is hallatszik.)
  • Xboxman
    #284
    Nálam az Axelero-nál van a hiba!Tiszta ideg vagyok 100%packet loss és 200 feletti PING-ek!Axelero suxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Hmuda
    #283
    De most elvileg nincs magyar szerver. : (((
  • Hmuda
    #282
    A külföldi szerverek vagy nagyon jók (és akkor tele vannak, vagy nagyon rosszak. Amúgy magyar szerveren mindnkinek átlag 60-70 körül van.
  • Xboxman
    #281
    Nektek milyenek a PING-jeitek?Nekem állati szarok a legkissebb 170-a többi csak több!Ez normális?ADSL-em van!
  • Xboxman
    #280
    Csá all!
    Tud valaki magyar szervert?
  • Hmuda
    #279
    Gondolom a "kevésbépáncélozott" helyre gondolsz. : ) Ki fogom próbálni holnap, hogy ott mennyire sérül az ütközéstöl. : )
  • G. Joe
    #278
    NOs ha megfelelő helyen talál el a jeep, akkor kb 95%-os sérüéélst okoz a tanknak, vagyis ha már kaptál egy gránátot, akkor keresheted is a következő respawnm helyet!!!!!!!
  • Hmuda
    #276
    Csak a jeep robban fel, a tank még kiáll pár rohamot. Amúgy csak gratulálni tudok, hogy pár beírás alapján már elitéled a gamét. Csak így tovább.
  • Sith
    #275
    aszem mst ment el a kedve ma játéktól igaz még nem szedte mel de ez azért érdekes.. belerohanok a tankba a dzsipel és felrobban? na jó hagyjuk nem kötexem
  • Viking
    #274
    Jaja, akkor legszivesebben megfolytanám....nemtom kit...aki lehközelebb áll...nem, inkább nekiszállok dzsippel... áhh, mind1...
  • hiba
    #273
    Tipukusan idegolo tud lennei mikor el akarok kotni egy tankot es kitesz a toronyuba DISZMADARNAK :)
  • hiba
    #272
    Ok en is elnezest kerek a tulzott vehemenciam miatt :)
  • Viking
    #271
    Jóvan bocs senkit nem akartam megsérteni de elején én se tudtam...
  • Viking
    #270
    Igaz, nekem is volt olyan hogy még mielött kilőnének beszállok tankba, erre betesz tetőre... BANG! Egy csúnya rossz golyó vetett véget szegény kis claw életének...
  • hiba
    #269
    nem azt irtam hogy nem tudok valtani...ha mar ilyen nagyokos vagy, hogy ismered a szamokat.
    en csak 2-ig tudok szamolni de az a tankban eleg.
  • hiba
    #268
    lovegtornyos akarom mondani sofor.
  • hiba
    #267
    lovegtornyos akarom mondani sofor.
  • hiba
    #266
    Hol a geppityus leszel, hol lovegtornyos.

    Namost akkor kezdj el barkobazni hogy mit nyomjal.
    Ez igy szar.
  • hiba
    #265
    alj oda a tank melle es szalj be...
  • hiba
    #264
    JAJA TE BENA NE IDEGESITS MAR!
  • Rincewind
    #263
    Jó ezt tudni. Legközelebb már seggbe fogom lőni a tankot!
  • Viking
    #262
    Jajj nekem tinektek fogalmatok sincs mire valók a SZÁMOK? Tudjátok: 1,2,3,4,5,6... Helycsere a járműben vazz!
  • Pharaoh
    #261
    A tankba hátulról csak egy bazooka kell és el is van intézve, mivel ott a leggyengébb a páncélzata.
  • hiba
    #260
    A tank fara.
  • Rincewind
    #258
    Mi a megfelelő hely???
    Nekem általában 3 bazooka találat iktat ki egy tankot... :(
  • hiba
    #256
    Nem bug de nem is ertem :)
    Amikor egy jarmube beszallunk pl egy tank mellett allunk mitol fugg hogy hova fog ultetni??
    Mert nem jottem ra hogyha egy ures tank melett allok akkor miert kerulok a lovegtoronyba geppuskasnak. Ez random?
    Kene egy fontossagi sorrend.
    1. sofor
    2. tuzer
    3. utas