Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#32368
lehetne egy nagyon hülye kérdésem?! az r5 és az rp5 között van külömbség? mert nekem r5 van és a calibra nemjó
streeter
#32367
Ennyire suta nem lehetsz hogy nem tudod beállítnai a flash getet. Optionsba kicsit nézz szét Kapcsolódás és ott Egyidejû letöltés max és beállítod 1-re

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

12346
#32366
ja, még mindig nem mûxik. más lehetõséget nem tok sajna.

KraZ
#32365
Nem tudom letölteni.

MAN T.G.A.

KraZ
#32364
Ezt ismerem,de sajna nem mûxik. Azért köszi!

MAN T.G.A.

12346
#32363
sztem ez az.

12346
#32362
hogy érted, hogy milyen peccseket érdemes föltenni?😊) valszeg azért vannak a peccsek, mert mind1ik javít vmit. innentõl kezdve már nem kérdés, hogy "milyen" peccseket érdemes feltenni.
letõtteni én spec dc-rõl szedtem.

KraZ
#32361
Szevasztok! Tud valaki V8-ra metanol befecskendezõt?

MAN T.G.A.

#32360
jól van na, sajnálom, csak azt várom hogy töltse le.
egyébként nem emlékszem hogy hol válaszoltam volna a kérdéseimre...
Kérdeztem h az alábbi konfigon szerintetek hogy fut - nem válaszoltam rá, és nem is válaszoltak
kérdeztem h milyen patcheket érdemes felrakni - nem válaszoltam rá, és nem válaszoltak
kérdeztem mit jelent a redline - nem válaszoltam rá, és válaszoltak mások
kérdeztem h honnan lehet letölteni - nem válaszoltam rá, válaszoltak viszont mások (te is)

szóval hol válaszoltam magamnak?
lehet h valami elkerülte a figyelmemet.
és mondom azért irok ennyit, mert várom h végre lejöjjön, itt kell a gép mellett ülni é manuálisan kattintgatni, mert a Flashget egyszerre mindenképpen 3at akar tölteni 😞
streeter
#32359
Red_line nem ütöd te túl sokat a billentyûzetet???? Ez nem a chat.hu. Kérdezel valamit és a következõben már válaszolsz is a saját kérdésedre.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32358
basszameg kezdhetem elöre a letöltést, mert mindegyikben hibás a CRC...
mert ez a hülye flashget miért tölt egyszerre 3at amikor beállitom h egyet töltsön csak egyszerre???
#32357
hi! lenne egy kis problémám. A sima R5-ös patch kellene , de sem invitus, sem http://xi.dpx.nl/-n nem található a fájl(utóbbin semit sem tudtam letölteni). vki feltöltené vhova. elõrre is thx.
#32356
már csak 35 MB van hátra!
Juhééé!
milyen patcheket tegyek fel szerintetek?
#32355
a toyotát SL2-be készitették...
ha arrol lesz képem akkor felrakom, de a sl2-t épp most toltom. :/
még kb 300 mega van hátra, de lassan leállitom mert swgzni is kéne😞
M@TriX
#32354
áá, azt hittem az SL-be készítették a Toyotat...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#32353
Sajna azota már volt vagy 4-5 uninstall, és az NFSU-t kolcsonbe kaptam csak😞
bár most majd lehet h letoltom ha már regeltem a bouncera...
M@TriX
#32352
ha van benne kép akkor nyomd már fel, kiváncsi vagyok hogy sikerült..

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#32351
én inkább letoltom... sot ott a dodge neon is, ami az NFSU-ban az autom volt végig😊
M@TriX
#32350
kár, hogy a kép nem jön be, pedig megnézném...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#32349
uj cucmo:
http://xi.dpx.nl/page.php?id=668

😊
#32348
szar az RX8 haha nincs nyomaték több olajat eszik mint benzint......................pffffffffff

#32347
nagy a pangázs mostanság az sl körül. Jöhetne valami uj comó
#32346
😊 a redline az a terület az auto fordulatszám mérõjébe ahonnan jo ha gyorsan elváltasz ha nem szabályoz le elötte😄 ha nem akkor egyhamar - 1 motor😄
#32345
ja egyébként szerintetek hogy fog menni ezen a gépen?:

ASUS A7V8X (alaplap, hangkártya integrálva...)
AMD Athlon XP 2000+ 1.67 GHz
ASUS Geforce Ti4800 128MB (ugyanaz mint a Ti4200 nem tudok semmi kulonbséget😊)
512 RAM 333Mhz DDR
Windows XP Professional
Vinyó 80MB-os Maxtor, tobbet nem nagyon tudok rola, ja és kb 30 Giga van belole elhasználva eddig.
#32344
na rászántam azt az sms-t, és jon lefele a bouncerol
#32343
ja ezt a nevemet is a játék hatására vettem fel, bár gözöm sincs h mit jelent azon kivül h piros_vonal...
#32342
hu azt tudom h a patcheket ugy kell feltenni :
2.1.4
2.1.5
2.1.6
2.1.8
és akkor ide az r5?

és ha igen honnan lehet azt leszedni?
bocsi h ennyit kérdezek, csak emlékszem h régen annak ellenére h játszhatatlanula akadt (1 FPS-t irt folyamatosan a FRAPS, szinte sose ment a folé, namost ez a dia szerintem :/)
imádtam a játékot, és most h kijöttek a patchek, muszály jászanom.
fõleg ha azota ilyen sok ujdonság is van hozzá.

H tudjak mit csinálni SWG server down alatt😊)))
#32341
Nyami...
Mostanában nem szaggat a város. Pedig semmit nem csináltam a géppel, csak rábiggyesztettem egy service packet a W2k-ra.
Ja, lenne még egy kérdésem: milyen sorrendben kell felrakni a patcheket? (Már 20 hozzászólás óta nem kérdezte meg senki, borzasztó! :-) )

3Error
#32340
az "r5" a legutobbi nem hivatalos beta patch, de sok mindent javit es kell az uj kiegeszitokhoz is...
ingyenes servert nem tudok, de nem is ajanlanek, ill. 1 sms-t azert meger a game mindenkeppen...

r5 no-cd legkozelebb eroltesd meg keresessel magad, meg a topicbol sem kell kimenni...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

#32339
jáj de ezek fizetösek😞
#32338
köszönöm!
mi az az r5? 😊
progeny
#32337
r5 nocd valaki? Adjatok mán egyet plz!!!!

http://szefoo.uw.hu

streeter
#32336
Egyet súgj meg nekem basta te ugye csináltál már világítást kocsi alá persze a játékba. Ma most azt hogy? Az is a cars\races\baiern\meshies mappába a cfg fileba kell átírni valamit. a kocsiéba mondjuk hogy Baiern_Coupe_2.5 vagy mondjuk a L_sideskirt-be????
De ez nem csak bastának szól csak tudom hogy õ már csinált ilyet.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#32335

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

3Error
#32334
a bounce-rol le lehet szedni a jatekot.
a kepfeltolto pedig majdnem az amit matrix irt : http://slc.hsw.hu/picup

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

#32333
najo ez igy nem fog menni... szoval tudja valaki h honnan lehet letolteni?
vagy lehet még valamelyik boltban kapni?
#32332
felraktam adig h már cssak a zenék vannak hátra, ott leáll, mert a cd kissé karcos.
nem eredeti.
és felraktam az elsö patchet (2.1.4)
aztán a 2.1.5 ot akartam, de kiirta h nem jo a object.rpk file.
aztán felraktam a nocd-t, és most azt mondja inditásnál, h pls insert the Street Legal CD.
hogyan segithetnék ezen?
M@TriX
#32331
slc.hsw.hu

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#32330
mi alexease oldalának cime? hogy feltösem képeket?
#32329
szevasztok! nem tudtok egy linket ahonnan le lehet tölteni a játékot?
régen megvolt de szegény cd-m már nincs hasznûlhato állapotban, ugyh kéne ujra!

és örülnék ha elmondanátok h miket kell felrakni a alapjátékra h minél több lehetöségem legyen, és ne akadjon annyira, meg hogy honnan lehet sok auto és alkatrészt letölteni.
Köszi!

greedo
M@TriX
#32328
Ez is cuki lesz:

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#32327
alexease oldalán van egy képfeltöltõ...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#32326
😉 azt már nem is mondtam..

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

I-NoVa
#32325
Ráadásul BMP... Lehetne esetleg rögtön ISO image

Programming is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots.

#32324
nem megy ez nekem 😊

majd rendesen feltöltö ha lesz idöm... (jo képek)
#32323
ahhh jolvan látom ez nem megy igy... nah talán igy:




---

M@TriX
#32322
c:\ HaÁÁÁÁÁÁHHHH
Ha ezt Alexease meglátja lefordul a székrõl 😉

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#32321
V6 4 ever
#32320
Nincs semmi átirva csak az hogy felfelé nyiljon a tetö... de a motor nincs átirva és uj alkatrészek sincsenek benne.
#32319
Volt egy kis idö és olvasgatam forumot... mindenki verte a nyálát hogy 530 al megy a kocsija ugy hogy átirta a progit. Most mutatok kettö képet a kocsimrol hogy mindenféle motor és játék átirás nélkül lehet jo kocsit csinálni...



---