Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#32718
Ez állat! Nitrót bele! :-)
2 gondom van:
1. error #32683: link broken, nekem is elküldhetnéd...
2. Elfelejtettem...

#32717
Valaki.Az einvagen i4es motor filéivel is megdobhatnátok azt is el asztam :-(( Kösz
#32716
Hali.Valaki megdobna a duhen i4es motor filéival mert véletlenül felûlírtam :-((((([email protected] Kösz
3Error
#32715
AMD V8+ ? 😊 allat mod...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

#32714
Hali
SuperDuty 750-el megyek drag kerék váltó 1154Nm és 755hp 1825kg kicsit könnyítve.Többet nem tudok kihozni a v8-ból.Nektek mennyi a max??
streeter
#32713
Ezt lessétek meg

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32712
Köszi! A cuccost megkaptam! Amit küldtél az nem az eredeti, de jól néz ki! Azt hittem ettõl nem megy a gém, de kiderült, hogy egy berakott auto volt a ludas!!! Nektek megy minden auto ami utolag kerül be? Nekem se a Skyline se a Calibra és még ki tudja mi nem megy! 6mp alatt a negyed mérföld? Mivel??? Mondjuk én nagyon nem rég óta játszom vele, de kilenc alá sose jutottam!!!

A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....

#32711
HAli

Milyen idõt tudtok menni 1\4 milén mert én 6 alatt nem tudok menni akár mit csinálok.Ezd is az sd-vel tudtam elérni.Nálam is gondok vannak a v8 methanollal mert ha felteszem akkor csak szétszórt pontoból áll a teljesítmény és a nyomaték görbém.Tud valaki erre vmi orvosságot?
#32710
Hjajjj!!!! Véletlenül letöröltem a backup filejaim egy részét!!!!
Legyen ojan jó, és küldje el valaki az allábbi fileokat:
disc_brake_FL.scx
disc_brake_FR.scx
disc_brake_RL.scx
disc_brake_RR.scx
a [email protected] címre!
Elõre is köszönöm!!!

A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....

3Error
#32709
gatyámba szarnék, ha az én kocsimnak lenne ilyen hangja.. 😊

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

3Error
#32708
önarckép, vagy barátnõ? (tom, xi forum)

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

malter
#32707

Lol😊))))))))))
Ombika
#32706
Skyline mar be is van rakva reg !

Akkor kutakodok a xi-n!

malter
#32705
a skyline,és a metán nncs benne amugy minden azok meg az x-n vannak

streeter megjött emil thx😊
malter
#32704
ugylátom nekik viszont van böven szabadidejük😊)
I-NoVa
#32703

Programming is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots.

12346
#32702
ezzel a lethallal mizó? eddig vmi ratyi hang jött be, most meg per pill be se jön.

streeter
#32701
Ezek csak készülnek. A fórumon találtam õket.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32700
n+1:
Extreme Import
Lethal Modz
A minit nem találtam meg az Xi-n. Egy mini van, de az nem csak egy Cliora emlékeztetõ kasztni?

Morphin
#32699
Hi emberek má rég megvan ez a játék de nem játszottam még vele igazán.Tudtok mondani valami jó oldalt ahonnan lehet uj cuccokat (autok ...)szerezni?

,,sam sem,sam sem, nincs egy vasam sem...\"

Ombika
#32698
Ebbol mit tartalamz a furball patch vagy van amit kulon le kell szedni Xi-rol?

#32697
Tessék, két napig nem látogatom az ExtremeImportot, erre tesznek rá három új járgányt. Most megint tölthetem le, rakhatom be, és fuccs a szabadidõmnek :-)))
Élet ez így? :-)))))

streeter
#32696
Pár újdonság az XI-rõl

Elõször Mini Cooper



A többi itt .

És egy 525-ös BMW neonnal meg minden.


A többi itt .

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#32695
Elment a mail.

jah és ez jeeaahhh

bocsesz a képekért




\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

malter
#32694
malter
#32693
vegyél 1 skyline-t,tegyél rá furball féle hengerfejet,szedd le az emer gt2 intake maninfoldot,tegyél rá baiern 2.5set állitgasd be és ezzel már tuti 1000le fölé mész(természetesen a furball turbo is kell)
malter
#32692
az xi-n találsz metán-t letölhetö
malter
#32691
de hogyan sikerült?már vagy 50 napot lapozam de soha nem találtam gtr vspecII-t,küld már el plz mailba player car 0 filet😊
#32690
Jaja, nekem is sikerült megcsinálni, de ez nem sokat világít, ráadásúl ha kéket rakok fel akkor sárgát világít!
streeter
#32689
Nekem is sikerült megcsinálni de hát a neon annyit ér mint hóviharba az úszógatya.



Ez van most.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#32688
Nekem nem megy a link.
Elküldenéd mailba?

[email protected]

Kössz!
#32687
I6 methane? abban a patchban amit kiraktál nekem nem volt ilyen asszem!!!! Egyébként, még mindíg csira vagyok! I6-bol eddig 886LE asszem!!!

A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....

#32686
Ird csak le pontosan, hogy mibõl sikerült ezt kihoznod pontosan, mert engem f*szlámát, még mindíg levernek!!!!

A munkahelyemen én vagyok az Isten. Mindenki tudja, hogy létezem, de még senki se látott....

ALIENwoods
#32685
2,4 GHz fölötti proceszorral és min. 256 DDR RAMmal más simán fut a Redline az alap beállításokkal (!tapasztalat)

3Error
#32684

akinek nem megy a link, szoljon megy mailban...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

3Error
#32683
a tokom belevagom !
jo link : Skyline .cfg

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

3Error
#32682
bocs rosszul irtam, forditva lenne igaz, GTR V-Spec. asszem, de kijavitottam a scripteket. Skyline javitott .cfg

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

3Error
#32681
lehet kapni a piacon olyan sky-t is ami nem GTR. Na csak arra mennek fel a cuccok... kicsit marhasag...

I6-bol 1000 folott turboval, metannal, meg hasonlokkal lehet csak kihozni. 776 a max gyarilag.

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

malter
#32680
megnéztem 1160,nem 1360😊))
malter
#32679
kicsit kisérletezgetni kell a dugagyukkal ilyesmi,de ezek a fö dolgok ami kell hozzá
malter
#32678
emer block baiern 2.5 szivotorok,I6metán befecskendezés=1360LE
Ombika
#32677
Milyen blokkbol epitetted?
MErt most szarakodom es eddig 660 le 😞

streeter
#32676
nekem furball segítségével meg a metanolos fule rail-al 1000 valamennyi LE jött ki I6-osból

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#32675
Megtalaltam a leirast ott 776 Hp-t irnak!
DE leeht ott meg nem volt Furball fele patch! 😊

Bucser
#32674
Bocs tévedtem.. 804 nem 904😊 Sry😊 A nyomaték az ami 840..

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Ombika
#32673
Bairenbol ketlem!!!
Nem v8-rol beszelsz speciel?

Bucser
#32672
nekem 904 lóerõ a Furball féle patchben lévõ superchargerrel...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF

Ombika
#32671
Bairenbol mi a max loero ami kijon?

streeter
#32670
skyline módosításba én csak az underbody faszomat meg a neon-t nem tudom berakni amúgy minden más fullos.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Bucser
#32669
HA a superchargernél állítassz a nyomáson akkor lehet többet kihozni belõle.. és a fuel rail adagolásán is állíts...

"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF