Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#33169
Csak 2.1.8 ig tettem fel... ezért nem indul a game minden autóval?
Ombika
#33168
De ez meg nem a vegleges ugye?

streeter
#33167
Ezt javítja




v2.1.9r6 (2004.aug.30.)
*Fix: ghost car bug (car not rendered after changing clubs)
*Fix: memleak
*Fix: tyresmoke source location misaligned in some cases
*Add: latest version of Furballs patch
*Add: latest version of the Script Engine (less memory usage, more script speed)
!Dont forget to run post-install.bat after copying the files!

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33166
A nocd-nek másik linke van.
R6b Nocd
Amúgy meg szerintem egy rakat szar mert le kéne törölni az egész game-t felrakni 2.18 patchig aztán ez és semmi furbal combo patch meg semmi extra nem mehet bele mert nem ismer fel semmit és hibát jelez minden kocsinak a .rpk file-ra hivatkozva.
Most szopok vele mert másolgathatok össze vissza és nem haladok az Uazzal pedig kezd alakulni 😄

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#33165
mi az ujdonsag benne?

20TYA
#33164
Már rég letölthetnétek:
az új patch (r6b)
r6b nocd by ZoTyA

BLUE FLAMES --> RACE PRO

#33163
Hú, de súlyos! Kezd nagyon jól kinézni.

streeter
#33162
Hehe kicsit ténykedtem az elmúlt 20 percbe

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33161
Ok vettem az adást majd megpróbálok neki valamit csinálni.
A pótkereket nem ígérem hogy meglesz de a lökõket talán. Jah és azokból melyik??? Valami képpel illusztráld már lécci.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#33160
a 2.1.9r5 patchet ugye felraktad?

#33159
Az a baj, hogy újratelepítettem a játékot, nem volt semmilyen karrier még, és ahogy bemásolom a pl: UAZ_DATA és UAZ.rpk fájlokat a C:/progr.../actv.../street..../cars/racers mappába, a játék inditásakor már egy windowsos hibahang, meg az üzenet amit már alább is írtam. De nem mindegyiknél csinálja, pl a Ferrarikat, meg csomó más verdát bemásoltam abba a mappába, és indul velük

(ja és anélkül, hogy a c/../.../save/carrier mappába bármit is bemásolnék, mert ugye nem minden autóhoz van carrier save)

, meg meg is jelenik a játékban de pl az uaz, volga, meg még pár autóval el sem indul.

Úgyhogy nem vágom mi lehet a gond.
#33158
Nah ezután a játék még kiírja, hogy "Riding an Eclipse GS"... Szép lett, parkolni biztos könnyebb vele :-)

Az UAZban a hátsó ajtó még az, ami nem az igazi, mintha garázsajtó lenne, benyílik az autóba. Azt már nem kérem, hogy úgy nyíljon, mint az eredetin (alsó fele lefelé, felsõ fele fölfelé), de egy egyben oldalra nyitás jó lenne. Wrangler mintára egy pótkerék a farára? (Továbbá toronyóra lánccal, és valaki fõzzön nekem egy kávét...) A Wranglerrõl átvett lökõsök is jobban mutatnának rajta, mint ezek a spoilerek...

streeter
#33157
jah és ha valami észrevételetek van az uazzal vagy volgával kapcsolatba ami még hiba lehet akkor szóljatok megpróbálok ártani neki.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#33156
Nekem mindig új kariert kell kezdenem mert a régi nem indul el és az autókat sem dudom átenni az új karierbe mer azokkal sem indul el.Csak úgy müködin nálam hogy egy új tiszta kariert kezdek.Lehet hogy vmi nálam sem jó a gaméban.
3Error
#33155
Ezeket nezzetek meg, nagyon jok...

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

3Error
#33154
de ha pl. kiveszed akkor fordul a kocka...
a legjobb megoldas, ha az aktualis carrier mappajabol kiveszed az autokat (legalabbis szamomra ezek a fontosak)
atmasolod valahova, es uj karrier kezdeten visszapakolaszod. Ha meg mar a mindent megnyertel akkor ott a save-editor... 😊

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

streeter
#33153
Ez marhaság!!!! Én berakom és sose kezdek új carrer-t és mégis megjelenik az összes kocsi idõvel.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#33152
Doug
Azért nem indul el mert ha vmilyen új autót berax akkor új kariert kell kezdened és akkor megy mindent viszont így elbukod a már meglévõ kocsikat.Ez van
streeter
#33151
Feltöltöttem az oldalamra egy beta Uaz javítást 😄. Readme-t elfelejtettem írni de ide kell berakni a 3 file-t C:\Program Files\Activision Value\Street Legal Racing\cars\racers\UAZVS_data\scripts

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#33150
Ezt a hibát írja indításkor. (Einvagen cabrio bemásolása után) :



!name cannot be parsed at file "LEinvagen_VT;" at line 88
#33149
Hali!

Bemásoltam a cars/racers mappába a Volga meg az UAZ adatait, és nem indul velük a játék. Ha kitörlöm õket akkor igen.
Pedig vannak már betéve más autók is,amivel müxik.
Mi lehet a gond?
3Error
#33148
ombré az anyád, baz+ !

[ I'm in, everyone of machines... POWAAA ! ;) ] [ Steam/Origin : error.dtp (errordtp) ]

20TYA
#33147
Streeter csinálok nocd-t, hogyha feltölthetem a tárhelyedre(nincs hova feltöltenem). Szóval küldj emailt vagy privát üzenetet.

BLUE FLAMES --> RACE PRO

streeter
#33146
Jah kössz az Uaz mentést. nemtudom kiküldte mert nemismerem de köszke. Holnap nekilátok és megcsinálom.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33145
én letöltöttem a zip-be van egy readme de hát...... Elvileg le kell szedni a játékot, felraki újra, 3 a patchek 2.1.8-is aztán ez és utánna nem lehet berakni semmi mást meg scripteket stb. és még szar is mert el se indul, mert kéri a cd-t

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

malter
#33144
na hát ez????mit javit?nem is volt rolla info a sumákok😊
streeter
#33143
boccs R6b csak elírtam

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33142

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

20TYA
#33141
Ezen már elgondolkoztam, nem lenne gyenge egy egy motorbike egy csúcstuningolt i4-es motorral
200kg/900hp

BLUE FLAMES --> RACE PRO

12346
#33140
kira, cigány fém maffia színû😊)

hiba
#33139
ombrek, motorokat nem csinalnak ehhez?

20TYA
#33138
Jól megy a Max tanulása
egy kis bemutató:

Nem tudom, hogy mikor lesz kész, de tuning lesz bõven.

BLUE FLAMES --> RACE PRO

12346
#33137
ja. de ha nfs meg egyéb ilyenekhez lennél szokva, akkor nem biztos, hogy bejön😊

Duddits
#33136
Ez jó játék?

#33135
Bocs ha 1 kicsit nagy lett a kép.Király nagyon a lada mikor lesz kész tudja valaki?VFTS idomok nem lesznek hozzá?Azzal még ütõsebb lenne.
#33134
#33133
Hali.Nyomtam a városban 1et a eclipsel hát ez maradt belõle
<img src=http://iaro.srv.hu/kep/ati.JPG>
basta002
#33132
Gyorsan utána jártam, hogy van-e archiválásom, de nem sokminden. De közben rájöttem, hogy a game gyökerébõl asszem parts/engines/.. + a kocsi típ.

..::S::L::M::..

basta002
#33131
Az az igazság, hogy én már több mint 2 - 2,5 hónapja nem nyomom, csak úgy néha-néha nézek be ide is, de ha jól emlékszem, akkor kb. 1/2 vagy 3/4 (fele v. három negyede) 😊 és az rpk fájl pontos elérési címét írja. Nem emlékszem, de valami engines/ valami ilyesmi.

..::S::L::M::..

#33130
OK... sajna, legközelebb hétfõn leszek, sztem addigra végeznél is...

Otthon netezõ Street Legalosok: Valaki pls egy UAZ-mentést Streeternek!

streeter
#33129
csak akkor valaki küldjön egy Uaz mentést az az playercar akármit mert öcsém bealakított a mentésemnél is kitörölte faszán. [email protected]

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#33128
Köszi, így eléggé furcsa a hátsó "híd"... üveg nem is kell bele, csak a futómû lenne tuti!

streeter
#33127
Hátra fogok pakolni mindnet amit kell az üvem meg az ishimá-é úgyhogy annak én nemtudok mit csinálni.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#33126
Nincs ülés a Volgában :-(
Illetve van, de b...ik látszani.
Az UAZra meg az üvegek nem mennek rá, legalábbis rossz helyre. Tényleg,. az UAZ hátsó felfüggesztéseit nem lehetne kicsivel hátrébb pakolni?
A Moded Jetta nagyon cool!

20TYA
#33125
A helyzet a következõ:
ALIENwoods jó haver és segítettünk egymásnak amiben csak tudtunk, szóval a Lada is téma volt
Én most Max-ot tanulok, Õ pedig hasznosan elfoglalj magát valamivel
ennyi

BLUE FLAMES --> RACE PRO

malter
#33124
persze hogy alienwoods magyar hisz ide is irkál néha ha visszaolvasol😉)
streeter
#33123
Jah Basta te mint .rpk file átírómester 😄 Ha hexeditorba megnyitom az .rpk file-t akkor kb. melyik résézn van a motor? tehát fent középen lent vagy nemtom. Meg milyen néven?

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#33122
Kössz. A hibákat kijavítottam a gombokat felül összébvettem remélem jó.
Amúgy meg mozillával csináltam az oldalt szerintem jó, de ennél több nem is kell szerintem.
Jah és a napokban elkezdem javítani az Uaz-t is.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

M@TriX
#33121
😊

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#33120
Leesett! átnevezem htm-re, akkor bejön egy letöltés...