Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#34223
Nem is mondtam még, bár kicsit off, hogy lesz FnF. A Tuning &Stereoban olvastam, hogy Dom Torrento Tolioba látogat egy kis gyorsulgatásra, verekedésre, lövöldözésre...

M@TriX
#34222
ha a CRCbe tényleg lehet majd egybõl verdákat rakni, akkor ez a Lada nagyon beleillik majd 😊 Juhúúú

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#34221
jah köszi a képeket 😊

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

streeter
#34220
Ez csak ezen a képen néz ki jól. próbáld ki! Nagy szar.

Ez is elkerülte a figyelmed fogadjunk <#idiota><#idiota><#idiota>




Ez magyar alkotás, nem orosz.
Innen le is szedhetõ.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Ombika
#34219
Mar mindet lattuk es a bmw kurva gusztustalan lett! 😞

M@TriX
#34218
meg van egy m5-ös BMW is, de az alfa és nincs róla jó kép...

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

M@TriX
#34217
hopp ez elkerülte a figyelmem, ha esetleg még valakinek:



..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#34216
nagyon nyami... hol van? Megyek az xi-re megkeresni :-)

vki
#34215
Már alig várom. Mindegy milyen motor lesz benne, mert úgy is belerakok egy v10-est. Ha valaki tud angolul, és kell neki egy leírás, akkor szóljon, és elküldöm neki.
cím: [email protected]

ACER Aspire 5738ZG

basta002
#34214
Hát, nem rakok be képet, mert szegénykém nagyon rosszul érzi magát. Most még nem szeretne a nyilvánosság alõtt mutatkozni. De jó lesz, ezt megígérem.

..::S::L::M::..

basta002
#34213
A fenét holnap, még ma kipróbálom... Nem sokára képek...

..::S::L::M::..

basta002
#34212
Megkaptam az scx-et, holnap csinálom... VÉGRE!!

..::S::L::M::..

basta002
#34211
Hát egyenlõre elõször összeraknám az autót, aztán meglátjuk. Külön autót akarok, nem pedig egy másik helyére. Azt meg kibszott nehéz.

..::S::L::M::..

vki
#34210
csináld szélsebesen!
milyen motor lesz benne?
szerintem egy V10-est elviselne a wankel helyett, vagy ha van kedved, azt is csinálhatsz hozzá 😊

ACER Aspire 5738ZG

basta002
#34209
Meg sietek vele, nehogy engem is lealázzom valami gyökér orosz... <#duhos2><#duhos2>

..::S::L::M::..

basta002
#34208
Háááát... GTA 3 convert. Egyébként Streeternek köszönhetem. Õ mutatta nekem. De õ a Ladával van elfoglalva, úgyhogy rám jutott a "szomorú" feladat, hogy megcsináljam. Egyébként teljesen fel van darabolva, ha megkapom a fájlokat scx-ben (mert nekem nincs 3ds max-om), akkor hozzáfogok a programozáshoz. Csak az az egy probléma van, hogy még mindig nem szedtem le az r6c patchet, úgyhogy valszeg 5-öshoz csinálom. Remélem nem haragszatok meg érte. De ha még ma este lejön, akkor 6oshoz lesz. Még nem tudom.

..::S::L::M::..

Ombika
#34207
Barcsak uj 5,7-es bmw is megtettszene mar vkinek es lenne gameban! 😞

malter
#34206
nagyon zsir😊
vki
#34205
Ezt honnan szedted?

ACER Aspire 5738ZG

basta002
#34204
A legújabb!!!

..::S::L::M::..

Beniboy
#34203
miután bemásoltad a mappákat találsz a street legal mappába egy postinstall filet azt futtasd le
Ronaldo07
#34202
Milyen post installt kell futtatni,hogy jó legyen a patch???

#34201
valaki jutasa el nekem átirva a opel calibrát hogy bele menjen a v10 es motor
Slymaster
#34200
megvan...

Slymaster
#34199
Hello skacok tud valaki bedobni nekem egy 2.1.9r5 nocd-t?
Életbevágóan fontos lenne...

Ombika
#34198
En mar ezert nem valaszoltam neki,mert 1 regenyt irtam volna tele karomkodassal!!! <#wow1><#gonosz2>

#34197
valaki átirja nekem az Opel Calibrát ugy hogy bele menjen a v10 es motor?
Gyiik
#34196
nyugi streeter, az idegeskedes art a szepsegnek hehe

....................................................................................................

Beniboy
#34195
jó ja persze mégegyszer köszi
streeter
#34194
De szerintem az alap hogy ha valamit elkezdesz olvasni akkor azt végigolvasod.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

M@TriX
#34193
<#vigyor1>

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Beniboy
#34192
SIKERÜLT NAGYOM KÖSZI
Beniboy
#34191
Bocsánat ezt nem láttam nagyon köszi BOCS HOGY FELHÚZTALAK de szerintemmár ideges és fáradt voltam azért nem vettem észte!!!! bocs
streeter
#34190
Le kell futtatni a post-instal-t TE ÁLLAT!!!! De ezt leírtam neked!!!!! Csak el kellene olvasni!!!!!!!

#34171 üzenetem.

Idézem is hogy ne kelljen keresgélned!!!!

"A sorrend ugye hivatalos patchek utánna R6c post-instal-t ami a mappába van és utánna NoCDcrack. Ha ezt nem tudod megcsinálni akkor sajnálom. Jelentkezz majd valami alter suliba."

Azért az ilyen állatok felbasznak!!!!<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#mf3><#mf3><#mf3><#mf3><#boxer><#boxer><#boxer><#banplz><#banplz><#banplz><#banplz>

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Beniboy
#34189
Hát tudom magam se értem mit rontottam el felraktam sorrendben (2.1.4 2.1.5 2.1.6 2.1.8 eddig jó is volt aztán bemásoltam azokat a mappákat amik az 2.1.9r6c tömöritett mappába voltak aztán no cd crack aztán elindítom a játékot el is indul de mikor a garázsba be akarok lépni egy hibaüzenettel kilép! Nyugodtan szídjatok össze verjetek szét mert bombázlak titeket a hülye kérdéseimmel! de elegem van!!!!
Ombika
#34188
Brock B1 felni jol all alatta! <#vigyor3>

streeter
#34187
No comment


\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#34186
Streetertõl.

..::S::L::M::..

GyaxyBoy
#34185
az r6c-t honnan lehet leszedni? mert a magyar oldalon nem találom!
GyaxyBoy
#34184
rossz az oldal
GyaxyBoy
#34183
köszönöm
streeter
#34182
Itt vannak motorok. Egy kocsiba egy fajta motor megy.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

basta002
#34181
2.1.4
2.1.5
2.1.6
2.1.8
és legutolsónak az r5-öt, vagy az r6c-t, de inkább a 6osat

..::S::L::M::..

GyaxyBoy
#34180
a patch telepítés sorrendjét elmondanád? vagy elég ha a legutolsót felteszem?
légyszi
köszi
basta002
#34179
Juhhuhhhúúú. Ha alap gémmel játszol nem mentesz barátom. Sürgõsen patchelj!! Motort csak egyfajtát tudsz belerakni.

..::S::L::M::..

GyaxyBoy
#34178
ja!
és a nitróhoz mi kell?
alapbeállításnál az N gomb az?
GyaxyBoy
#34177
játékot hogyan lehet menteni?
Van egy gondom? Hogyan lehet a motort megjavítani? Vörös és nem megy az autósem!
Hogyan tudom tuningolni az autót? Mármint, hogyha a motort le akarom cserélni egy V típusúra, honnan tudom mik kellenek hozzá?
Magyarosítás nincsen? 😊
Most tettem fel ezt a gamét, de elég fúrcsán mozog az autó!!!
Patcholni hogyan kell? Milyen sorrendben? Köszi all
basta002
#34176
balfasz Hidd el, nem bántani akarlak, de ehhez már tényleg tehetség kell.

..::S::L::M::..

streeter
#34175
Akkor faszom. A nocd meg egyértelmû ha nem indul el a játék

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

Beniboy
#34174
lõjetek le külgyetek kisegítõ suliba de ez a szar nikor betölreném kilép tököm tele van vele hibaüzenetet ír ki!<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>