Street Legal - Az Invictus játéka

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

vki
#34523
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!

ACER Aspire 5738ZG

Glpetyus
#34522
😊))))))))

ALIENwoods
#34521
népszavazás:

Feltöltsem a Buggy-t ?

ALIENwoods
#34520
készül az 1. "ADD-ON" a Buggyhoz....

ALIENwoods
#34519
http://masda.uw.hu/chassis_texture_tut.htm
a texurázni vágyóknak, és nem fogom lefordítani magyarra

malter
#34518
persze mert az r5-höz valo,reinstall..

streeter keress más helyet,mert az atw 1 rakász sz** az összes warez ami atw-s furcsamod hibásan tölt,1 vagon file nem jön le,régen soha nem volt ilyen problemo 1ikel sem,majd szétbaszott az ideg mert 1 dolgot 10x kell ujra beállitgatni
vki
#34517
Az r6c-s pathbe lehet az oka annak, hogy nincs motor, mert elõtte feltelepítettem a Furballs combo path-et?

ACER Aspire 5738ZG

ALIENwoods
#34516
faxa<#eljen>

streeter
#34515
Újabb képek a Buggyról Egy kis script átírás után már eljesen jól néz ki.








És a kedvencem. A nitrospalackok helye.


\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

ALIENwoods
#34514

Éjszakai képek:




streeter
#34513
Kurva ATW-sek már megint törölték az SLR tárhelyet. Kurva szájukat.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#34512
petícióóót

malter
#34511
én multkor megérdeklödtem,és sajna nem lessz,mert az activision tulajdona a street legal sorozat,a csapat nem csinálhat folytatást,ha a kiado nem tart rá igényt,és eddig ugy néz ki hogy nem,mert az NFSU-t nyomják meg a street racing sindycate-t😞(
báttyó02
#34510
<#wow1>

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#34509
Télleg, a StreetLegalnak lesz folytatása? Lehet hogy már volt róla szó...

Ombika
#34508
Szar arcade! 😞

ALIENwoods
#34507
elõbb szeretnénk ADD-ON autónak megcsinálni.
szal' saját buggy.RPK és buggy_data mappát szeretnék csinálni neki.
csak utána lenne feltöltve.
Basta002, ügyködtél a buggyn, mert ha nem akkor én neki állok mepróbálni megcsinálni az .RPK-t

ALIENwoods
#34506
A Chevrolet festhetõségénben segítek, csak MSN-n keress meg

streeter
#34505
NFSU2-be ez a belsõtér nagyon odabasz. Fõleg a sofõr.



Ennyit a játékról <#shakehead><#shakehead><#shakehead><#shakehead>

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#34504
ahh, el is feledkeztem a resconvert-tol..

#34503
marmint a resdecode...

#34502
a devkit tudtommal csak kicsomagolni tudja az rpkt, es azt is bugosan...
ezt en keszitettem...

basta002
#34501
Ebbõl meg nem lesz semmi. Kár volt ideírni, bocs.

..::S::L::M::..

basta002
#34500
Külön kocsit akarok csinálni, de nem akar összejönni.
Mindig ezt a hibaüzit kapom. Ismerõs valakinek?

!Thread::evalName: null.methodcall() on <chassis> at file "java.game.Vehicle" at line 212

..::S::L::M::..

basta002
#34499
Emberek! Fiúk és lányok, kicsit és nagyok, diák és nyugdíjasok, állandó keresõk és eltartottak, okosak és kevésbé értelmesek, figyeljetek! Kb egy fél óra múlva lesz egy oldal, még nem tudom, hogy hol, de majd látogassa mindenki, olvasgassátok el, meg minden. Majd meglátjátok, tetszeni fog!!

..::S::L::M::..

vki
#34498
Az RX8-as hogy áll?

ACER Aspire 5738ZG

basta002
#34497
A Street Legal Devkitre gondolsz, ugye? Mert az megvan nekem is. Az slc.hsw-n van

..::S::L::M::..

vki
#34496
Alienwoods: ezt a jármûvet nem tudnád felrakni valahova?

ACER Aspire 5738ZG

streeter
#34495
SZerintem simán kell a tetõ. Az is adja a fílinget 😊 Szerintem jó meg kell az

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#34494
Csináltam rá egy tetõt, de levehetõ. Szerintetek rajta hagyam? Valaki leírná részletes hogyan kell festhetõ texturát csinálni?

#34493
valakit erdekel esetleg rpk coder-decoder kisebb hianyossagokkal?

streeter
#34492
Hé ember ez szép. Na ilyen tuti nincs még a gamebe 😊 A crx is jó még az nincsen.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

ALIENwoods
#34491
sszép<#nyes><#finom><#nyes>

#34490
Ezt csináltam, csinálom, még dolgozni kell rajta! De a texturázást még mindíg nem értem! Honda CRX van már a játékhoz, mert lehet hogy csinálok egyet! 😊


ALIENwoods
#34489
le lehetne szokni ezekrõl az arcade szaroktól,
az U2 egyáltalán nem nagy cucc<#szomoru2>.
Non-linerális játékmenet, +kocsik +szabadon bejárható város +egypár wxtrwmwbb tunning.

maradjunk Street Legalnál

streeter
#34488
Ezzel arra célzol hogy mi a faszért az NFSU2-rõl beszélünk ugye?? 😄

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

#34487
Bocs, eltévedtem... a Street Legal topicot keresem, nem tudjátok, merre lehet?

báttyó02
#34486
Egy hetes?? Nekem úgy három napig volt a vinyómon az elsõ.

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

streeter
#34485
http://slc.hsw.hu/picup/index.php ide töltsd fel és a kapott linket az img-kel másold be ide és kész.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

12346
#34484
engem meg pont a bejárható város érdekelne, de annyira azért nem, hogy nekiálljak gyorsan lekapni. 1. rész is kb egy hetes szórakozgatásra volt elég.

#34483
A texturázást nem igazán értem, az hogy mi tükrözõdjön az sikerült.
Egy régifajta kocsit csinálok, képet nem tudok feltölteni mert valami gond van a tar.hu-val.
streeter
#34482
Milyen kocsit csinálsz????

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

ALIENwoods
#34481
feshetõ textura.
a MIX a textura fajta, azon belül az egyik az adott textura pl.: F_bumper.dds a másik pedig 1 festék szín pl.: Default_cian.dds.
Maps-nál Reflection van 50-s értékkel (tükrözõdõ textúra a : general_env_map.dds)

remélem érted<#alien2>

báttyó02
#34480
Nem nagy cucc a low rider,hidd el,még a vice city-ben lévõ feka low riderest se közeliti meg

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

báttyó02
#34479
Jó jó,de a végén az összhatás odabasz,bár már egy fél nap után kezdem unni,me szerintem elszarták ezzel a szabadon bejárható várossal,me csk unatkozom miatta,hogyha kell motortuning,akkor megyek ide,ha kell festés megyek oda.na mindegy,undergroundtól nem vártam sokat.

Pierre Van Hooijdonk - Djibril Cissé - Go Gunners - F.F.F -

#34478
Hi!
Hogyan kell egy kocsit úgy megcsinálni hogy az festhetõ legyen a játékban? Nemsokára kész lesz a kocsi csak még egy kevés scriptelés van hátra.
streeter
#34477
Még alig adták ki de már van 1.1-es pacth appl:appl:appl:appl:

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

streeter
#34476
Ezt találtam az NFSU2 topic elsõ oldalán. 2. hozzászólás.

2004. ápr. 16. 23:09 | Privát | Galéria | Válasz | #2

!!! NFS UNDERGROUND 2 !!!

<2004-04-16 @ 12:02 - ZeroCool>

Az Electronic Arts producere egy chat beszélgetés folyamán elárulta, hogy a következõ Need for Speed játék a nagysikerû Underground folytatása lesz. Lássuk mi mindent fecsegett még el:

- a játékban lesz visszajátszhatóság
- >>>>>>>>>>>>>>>>sokkal realisztikusabb fizika <<<<<<<<<<<<<<<<
- jóval több autó
- jobb online rendszer (nem csak 4 játékos nyomulhat)
- >>>>>>>>>>>>>>>>törésmodell <<<<<<<<<<<<<<<<
- online cheat védelem

A hivatalos bejelentés és az elsõ képek igen hamar várhatóak 😊

Info: Gamestar


Na ezek hova lettek????? Idõközbe elvesztek????? Törés az annyi hogyh a beleszálsz egy kocsiba a lassításnál betörik az üveg és utánna megint jó. Ennyi Fizika az gatya össze vissza csúszkál a kocsi

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC

12346
#34475
mintha eddig az nfs-ek nem árkádok lettek volna..😊 egyedül a porsche-ban volt végre kúltúr fizika féle.

báttyó02: nem tom hol látsz tuningot. az elsõben se volt. ratyi ápgréd féle volt, de az messze nem tuning.

streeter
#34474
Ez az amit nem kellett volna. Tuning??? Mindegyik autóhoz ugyanazok a cuccok vanna. Semmi egyedi. Kéne cheat hogy ki lehessen próbálni a lowrider cuccot is.

\"Hungarikum jövője a föld alá elásva, 15millió szempár néz bambán egymásra,mindenki gyáva ennek nincsen sehol párja, ha egy jót akarsz röhögni gyere Magyararszágra!\" AnonimMC