46059
.
  • kemszi2
    #45527
    valahonnan volt 1 progim,amivelbármelyik kocsiba bármelyik motort be lhetett tenni tetszés szerint.áttúrtam már a főbb oldalakat de nem találom.nem tudjátok hol van feltéve?
  • DeathJr
    #45526
    no comment...
  • Ombika
    #45525
    Akkor meg eleve semmi keresni valod itt!!
  • DeathJr
    #45524
    jah és nekem nem a redline kell mert az nem jött be nekem hanem a sima első rész...
  • DeathJr
    #45523
    Visszatérve a seed-hez szerinted ki olyan hülye aki torrent-el még tölti fel egy ilyen ősvas játékot????
  • DeathJr
    #45522
    Hmmm ha talál is akkor 0 seed-er te láma...
  • Ombika
    #45521
    Volt FAQ abban volt link stb,de amekkora gyokerek jarnak ide le lett szedve,mert olvasni se tudnak!!
  • streeter
    #45520
    A kis takony részt inkább hagyjuk....
    Az meg hogy a googlebe nem tudja beírni, hogy Street Legal Torrent elég nagy lámaság. Beírtam az első 4link kapásból jó. Ennyi.... vita lezárva.
  • dzsiii
    #45519
    most biztos ugatni fogtok nekem is, de szegény segitségért jött ide, nem azért h lebuzizd. az ilyeneket utálom nagyon. kis taknyok de akkora szájuk van....
  • streeter
    #45518
    Buzi-e vagy?
    Amúgy nézel vmi torrent keresőt és beírod szépen ami kell.
  • bertino
    #45517
    FAIL
  • DeathJr
    #45516
    hali all!
    nem müxik a torrent linkje:S honnan tudnám letölteni? najon fontos lenne.
    és ugyi ez az 1. rész???
  • dtk1985
    #45515
    hello
    eloszedtem ujbol a jatekot, felpatcheltem a netes updaterrel 2.2.1 verziora majd felraktam a gom team oldalarol a 2.3.0 patchet. kezdtem uj karriert, vettem egy mitsubishi lancer szeruseget es elkezdtem szetszedni a motort. leveszek egy alkatreszt erre a kocsin tovabbra is ott van de kozben be is rakja lentre az alkatreszek koze. megprobaltam megegyszer levenni akkor mar el is tunt a kocsirol, a fel nem hasznalt alkatreszek kozott pedig 2x megjelent. normalis ez? vagy rakjam vissza a 2.2.1-et es oruljek hogy azzal megy a jatek?
  • Multitask
    #45514
    Üdv nektek! Kéne egy kis segítség. Beleraktam a kocsikat a 2.3.le-be. Beleraktam a mazda packot (3 kocsi+wankel motor). Na most az lenne a kérdésem, hogy hogy a fenébe lehet összerakni a 13B wankel motort? Azt írja az indításnál, hogy nincs meg az exhaust camshaft és már végignéztem az egész boltot, az összes almenüt, de sehol sem találom. Valaki tudna segíteni nekem, mert nagyon szeretném összerakni :(
    Előre is köszi.
  • kem001
    #45513
    Sziasztok

    Miért nem tudom felpatchelni a játékot 2.3.0-ás verzióval? 2.2.1-eset felteszi, 2.3.0-ásat viszont nem, hibát ír ki
  • ChuckyHUN
    #45512
    Gibor a nép már SIMSONt akarna!!!
  • Ombika
    #45511
    Hehe koszi,h tartotted igereted es levetted FAQ-t!!
  • burjanmate
    #45510
    A modoláshoz kell vmi plussz crack vagy ilyesmi? Csak mert ha rakok be vmi-t kidob a következő hibával: !vm_get_int_field: Ljava.lang.Thread;/0 is not an integer field.
  • landwir
    #45509
    hy todtok valamit a 2.31-es petchröl?
  • kucsi08
    #45508
    sziasztok!
    nem tudja valaki honnan lehetne szerezni valami jó mod-ot i6-os motorhoz az MP GT-n kivül?
  • streeter
    #45507
    Na ki letttaarítvaa topic. Megint voltak nagyon ételmes dolgok.

    Az új emerkéknek lenne egy jó tippem. HASZNÁLJÁTOK A "VÁLASZ ERRE" gmbot. Minden hozzászólás feécében megtalálható a jobb oldalon. Rákattintotok és már mindnki tuni fogja, hogy kiek megy a HSZ nem csak a nagy világba írogattok mindefélét mvalakinek csak senki nem tudja kinek, mert NINCS OTT. Eek után ha valamire válaszoltok és nem lesz ot, hogy kink az a HZ-t törlni fogom. ENNYI.

    Üdv mindenkinek.
  • Gibor
    #45506
    rossz a mód, a legegyszerübb orvoslás ha a root könyvtárba megnézed az error.txt-t a legalsó sorba bevan írva milyen fáljal van gond, aztán kitörlöd azta modot.
  • Pepsi Twist
    #45503
    GOM on kérdezősködj
  • Rezs
    #45502
    modolással, autókészítéssel foglalkozik még valaki? Volna hozzá egy pár kérdésem.
  • ChuckyHUN
    #45500
    invictus live...
  • kemszi2
    #45499
    na ezt nem tudtam.nekem még meg van mindegyik cd-n,és ha felrakom alról szoktam felrakni őket.
  • Pepsi Twist
    #45498
    lópéniszt... van 1 peccs ami egyből fel teszi a többi kissebb peccset elötte
  • kemszi2
    #45497
    nah 1 kicsit zavar keletkezett a térben
    a street legal 1.0 az az sl első része volt.arra nem is teheted fel a 2.3pacset
    a street legal redline a 2.rész. és nem lehet egyből a legutolsó peccset leszedni.sorba kell 2.1.4,2.1.5,2.1.6,2.1.8,2.2.1.2.3.0
  • odex
    #45496
    hali próbáltam letölteni az 1.0-ás street legált de mindig csak a 2.0.2-es verzió jön le és erre a 2.2-es se 2.3-as patchet nem bírom feltenni mi lehet a gond? FAQ-t is olvastam szedjem le azt az invictus patchelőt de azse működik
  • maggot666
    #45495
    Sziasztok lenne egy olyan problémám, hogy 10 perc játék után a gép újraindul és nem tudom miért van már a 2.3.0-ás patch-et is felraktam de semmi változás ott már akkor újraindul mikor beindítom a motort, de amikor a garázsba vagyok akkor ott nem indul újra csak ha kimegyek a városba
  • eagle161
    #45492
    ez gizda zene....mek gizdulok vele egy sort
  • MaSzKa kitiltva
    #45490
    Invictus stúdiólátogatás 3. Gamestar
  • ThodEE
    #45489
    http://data.hu/get/306602/Redline_mastered.rar

    NEcce, mp3ba van a raron belül.
    Saját UP!
    És a nénikédet puszilgast, Köszi:)
  • eagle161
    #45488
    De nekem sajna nincs fönn a játék mert most nincs windowsom, csak linux és nekem az a zene nagyon bejön! Hálás lennék ha valaki feltöltené vhova
  • MaSzKa
    #45487
    mp3-ba van bent alapból úgy tudom
  • eagle161
    #45486
    Hy!
    Megvan valakinek a Street Legal Racing Redline főmenü zenéje, ami az alap játékba van??? THX
  • No 15
    #45485
    Hello

    Nem lehet valahogy a kocsiknak a csillogását kikapcsolni?
    Mert így egy GeForce 2-essel gáz a játék :D
  • kucsi08
    #45484
    höh kiderült pár napja hogy kiadják PT-hez az uj patch-et és itt más meg is állt az élet.. há mivan má?!
  • MaSzKa
    #45483

  • MaSzKa
    #45482