480
Icewind Dale II
  • Evil
    #45
    Tud valaki lelohelyet ahonnan le lehet rantani a gamet?
  • Sir
    #44
    Nagyon szépen köszi !
  • Mike at home
    #43
    Kiraly, hogy milyen sokan valaszoltak! :(
  • Falabu #41
    Csáá!
    Én tovább mentem egészen pontosan most kezdtem el a Chapter I-t!! Miután legyilkoltad az összes goblint, vissza kell menni a városba Ulbreckhez!! Őt meg kell kérni, hogy hadd segítsetek neki aztán add pár küldetést, asszem. Utána felküld titeket Palisadeba itt beszélnetek kell Shawfordal(ahogy beléptek Palisadeba rögtön az első házban fogad). Ő is ad pár küldit azokat teljesíted. Utána lesz egy nagy harc a goblinokkal! És utoljára elküld titeket Ulbreckhez, hogy elmondjátok milyen jól teljesítettetek! Ő pedig megkér titeket, hogy segítsetek a Shaengarne Hídnál(be is jelöli a térképen). Utána vissza Palisadeba és onnan a Hídhoz!!! Innen kezdődik a Chapter I!! Ennyit tudtam segíteni!!
  • Sir
    #39
    Jo hogy ilyen segitökesz vagy ,egyebkent pontosan ez hianyzik flt-iwd1.018 :)
  • Mike
    #38
    ezt nem értem
    a01 az csak egy volume
    1 lemez elég, nem?
  • Mike
    #37
    Vki mondjon nekem vmi magyar! oldalt ahol le van irva az rpg szabályzata, különös tekintettel az ilyen 1d4 jellegü dolgokra.

    Technokrata rpg-t tud mondani vki? ez a középkori fantasy világ egyre kevésbé jön be, meg untat.

    Más: a csapatban hány taggal érdemes kezdeni? inkább magáyos hösködni kellen, vagy egyből hat fővel induljak?
  • TheZsenyka
    #36
    Erről jut eszembe, hogy volt egy arc vagy 10 évvel ezelőtt, aki áttolta hozzám az arcát és közölte, hogy valaki "átvette" neki az xy játékot és sajnos tönkre ment neki az "A01" (ugyebár multivolume ARJ). Mondom neki, hogy átveszem neki újra, csak hozzon lemezt... "De van nálam egy lemez... nekem csak az A01 kell!!!" :)

    Süsü emberek vannak...
  • M.A.D.
    #34
    ..ill. bemountolja..és jó....ha direkte csinálom. de installnál észre sem veszi.
  • M.A.D.
    #33
    Nektek megy? Én DC-ről szedtem le a 2CD+Bonus..de Daemonnal..az istennek sem akar installálni. A 2.cd-t nem ismeri fel. :(((
    Újra download. :((
  • KreeztalCODE
    #32
    En picit csalodtam ebben a jatekban... szinte semmi ujat nem nyujtott nekem mondjuk meg a BG-hez kepest sem.

    kar ... pedig nagyon kivancsi lettem volna ra.
  • Falabu #27
    CSá All!!
    Lenne egy kérdésem. Akkor most az Icewind Dale II
    melyik rendszerrel fog menni a D&D 3 kiadásúval v.
    a AD&D rendszerrel, mert ez nem mindegy. WEzt csak puszta kiváncsiságból kérdezem, mert egyik helyen azt láttam, hogy AD&D, most pedig D&D!!!
  • Jacky
    #25
    MattX, az oldaladrol csak egy 960 kb-os akarmi jon le, nem a bonuscd!
  • M.A.D.
    #23
    Én most viszem haza. Nem bugos?
  • TheZsenyka
    #20
    Hey... nekem most megvan a cuccadék (Jenő haver áttolta a winyámra) ez télleg 2CD? Valamit hallottam egy CD3-ról... mi a valóság emberek?
  • djcom
    #18
    Nem jött [email protected] küldted?
    Küld el mégegyszer.Lehet,megint szaraxik a freemail
  • djcom
    #16
    Ha mondtok 1 ftp-t átFXP-zem.
  • TneX
    #15
    Én is
  • Jacky
    #14
    3 db ujrairhato cd-t adnek egy jol felirt IWD2-ert!
  • TneX
    #12
    Na jó,aki elhozza nekem CD-n az IWD2-t az kap tőlem egy 1-et,jó lesz igy?:))))
  • djcom
    #11
    Hog:Mentek mailek,de csak holnap!
  • Disno
    #10
    nekem is köne meg az 1 is :-)
  • Disno
    #9
    :-)
  • TheZsenyka
    #7
    Arghhh!!!
  • M.A.D.
    #2
    Még nem....de már "mindenórás"! :)))
  • TheZsenyka
    #1
    "IRVINE, California, August 5, 2002 - Interplay Entertainment Corp. (NasdaqSC:IPLY), announced today that the highly anticipated Icewind Dale™ II has gone gold and will be available at retail in early September. "

    Valaki esetleg hallott letölthető ISO file-okról???