5322
Help!
  • slime001
    #3561
    Igen erről hallotam. De valószinűleg valami butított verzió. Csak érdekes hogy a butított 12-t a teljes pedig 1-et talált meg...
  • zvaragabor
    #3560
    ZoneAlarm IS-ben a Kaspersky antivírus modul van. Igaz a hatos verzió. Azt viszont nem tudom, hogy mit változtattak/butítottak (ha butítottak) rajta.
  • slime001
    #3559
    De ne felejtsd el a rendszervisszaállitás kikapcsolását. Haveromnál is ez volt a gond. Kikapcsoltunk és utánna nem jöttek vissza a kis szemetek:) Úgy tudod kikapcsolni hogy: Start > Sajátgépre jobb klikk > Tulajdonságok > A rendszer visszaállitása > A rendszer-visszaállitás kikapcsolása. Sok szerencsét. Amúgy ha a Kaspersky csak 1-et talált meg akkor érdemes megkeresni a fájlokat (pl Total Commander segítéségével) és feltölteni virustotalra. Szerintem a Kaspersky megbízhatóbb mint a Zone Alarm beépitett kezdetleges kis vírusirtója, ezt nem bántásból mondom.
  • avasika
    #3558
    Köszi,megprobálom csökkentett módba megkeresni és véglegesen kilőni ha lehet!Üdv!
  • avasika
    #3557
    Köszi de ha nem ismered akkor miért mondod hogy nem jó???Szerintem meg jó,ettől eltekintve.A Kasperskyt antivirust is letőltöttem de ő csak eggyet talált meg.Ez hogy lehet azt nem tudom.
  • Vardar
    #3556
    Köszönöm a bókokat.
  • pici
    #3555
    Köszi ;o)
  • slime001
    #3554
    Sose voltál! haha
  • kollektor
    #3553
    igen, a teljes tartalmát törölheted
  • pici
    #3552
    A Local settingsbe lévő Temp mappára gondolsz? Mindent ki lehet belőle törölni? Elég sokszor jelzi a vírusirtóm, hogy ebben a mappában talált vírust...
  • Dj Faustus #3551
    "a ZoneAlarm virusirtóm folyton talál 12db virust."
    A ZoneAlarm elsődlegesen tűzfal.
    Van antivírus változata is, bár én inkább az elterjedtebb vírusirtókra szavaznék (Eset Nod32, Avira, Kaspersky,...).

    Mindenképpen azt javaslom, hogy csökkentett módban, kikapcsolt rendszervisszaállítás mellett végezz víruskeresést (ez kisebb hatékonyságú, hisz már egy eleve fertőzött rendszeren próbálunk utólagosan vírust irtani), vagy a fertőzött adathordozót vírusmentes környezetben teszteld le (vagy egy másik, vírusmentes gépbe rakd át a vinyót, és abban ellenőrizd; vagy szerezz be egy Live Linuxos CD-t, oszd meg a meghajtót Samba-val, és a távoli gépen engedj a megosztott meghajtóra egy víruskeresést; vagy szerezz be olyan boot cd-t amin van vírusirtó).
  • Apocalipto
    #3550
    A kis EGOista
  • kollektor
    #3549
    és még szerény is :))

    esetleg próbáld meg: #3534
  • Vardar
    #3548
    1. ZA antivírusát nem ismerem.
    2. Nem jó szerintem.
    3. Töltsd fel a fájlokat virustotal.comra. Ott majd ami megtalálta ki is tudja írtani.
  • Vardar
    #3547
    Az volt eddig is.
  • Apocalipto
    #3546
    Vardar hirtelen nagy IT szakértő lett?
  • avasika
    #3545
    HI Vardar!Tudsz nekem segiteni?Az a helyzet hogy a ZoneAlarm virusirtóm folyton talál 12db virust.Ez persze nem baj,sőt!csak amikor berakja karanténba max 2napig marad benne.Törölni nem lehet,javitani nem lehet.Szóval mindig megtalálja tárolja két napig aztán újból automatikusan keres és megint megtalálja őket.Csak karantén van de az is két napig.Az lenne a kérdésem hogy mivel-hogyan tudom ezeket véglegesen törölni???Köszi!üdv!
  • Doomista
    #3544
    csak leesett :_D
  • Vardar
    #3543
    Kreatív ember írhatta.
  • Vardar
    #3542
    Jaaa.
  • Doomista
    #3541
    virus ? :D
  • kollektor
    #3540
    temp mappák ürítése , hibernálás funkció kikapcsolása
  • elgreco
    #3539
    Sziasztok!

    Egy Lenovo N300-as gépen egy gyárilag feltelepített Vista Basicom van. A gépem merevlemeze 80GB-os és mostanában arra lettem figyelmes, hogy valami állandóan termeli nekem az adatokat a vinyóra, már 1GB csak a szabad terület rajta.
    A gépemen pár fényképen és videón(max 10GB) kivül szinte nincs is más adat és nem jövök rá, hogy mi lehet az a virus vagy spyware ami ilyesmit csinál a gépemmel.
    Nod32-öt használok, ő nem talált semmit.
    Advanced Windows Care program sem talált semmi érdekeset.

    Ha van valakinek valami ötlete, hol merre keresgéljek, milyen programot futtassak le, hogy ez az állapot megszűnjön.

    Üdv
    Csaba
  • Vardar
    #3538
    Ezt nem értem. Egy fájlnak hogy lehet ennyi kiterjesztése?
  • Doomista
    #3537
    Nálan nem törölt egy .jpg.png.exe.dll fájlt!
  • pici
    #3536
    Szia! Köszi, ez tényleg törölte. Egy csomó dolgot vitt magával... Köszi!!! :o)
  • pici
    #3535
    Szia csökkentett módban nem ment. Azt írta, hogy más használja...
  • Vardar
    #3534
    Ez mindent töröl.
  • Yoda001
    #3533
    csökkentet modba próbáltad már?
  • pici
    #3532
    Lehet, hogy érdemes volt telepíteni az AVG anti-spywaret :) Legalábbis most IE-n vagyok...

    Azért az a két exe fájl még nyugtalanít... Tudnátok rá vmilyen jó módszert, hogy hogyan lehetne kitörölni? Köszi!!!
  • pici
    #3531
    Mi törli az IE-t? HÁt ez jó kérdés. Felnyitom, kis idő múlva kiírja,hogy hiba történt, aztán már csak a befejezés most és vége...

    Exe. Az adobe auditionhoz próbáltam használható cracket keresni, de de amiket letöltöttem nem használtak, sőt ki se tudom törölni, bármit is csinálok velük...
  • zserrbo
    #3530
    Nekem nagyon si zavaros, amit mondasz? Mi törli az IE-t?
    Milyen exe programok törlésére? És et a 0 bájt amit nem tudok törölni na ezt sem értem.
  • pici
    #3529
    Ne máááááááááááááááááááááá megint........ törli az IE-t amint rámegyek...

    Tud vki használható progit exe programok törlésére? Van kettő adobe exe programom 0 bajt amit nem tudok törölni... Lehet, hogy ebbe raktak bele vmit???

    Van a spyware doktornál jobb progi valahol???

    Tudom. fomat C de sok olyan progim van, amit nem igen hiszem, hogy megint meg tudnék szerezni, és nincs meg a setupjuk...

    Köszi!!!
  • pici
    #3528
    Hello! Köszi szépen mindebkinek a segítséget. VÉgre sikerült. A spyware doktor volt a nyerő, csak kellett szereznem egy crackos változatot :) Készi szépen még 1x mindenkinek. :) Legyenek szép napjaitok!
  • msgreg
    #3527
    Hali!
    Valaki tudja mit lehetne kezdeni ezzel:SpyBot@MXt
    Valahogy mindig figyelmeztet,hogy fertőzött a gép,vagy ez is már eltűnt csak nemérti meg a gép???
  • Vardar
    #3526
    Eraser 5.7 a download.com-ról. x35 felülírja a fájlt. Esetleg CounterSpy.
  • kollektor
    #3525
    Spybot - Search & Destroy 1.5.1
    próbáld meg
  • pici
    #3524
    Na most megyek, mert már így is egész napom ráment.
    Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!!! Angyalok vagytok :)
    Esetlek ha van vmilyen ötletetek írjátok meg. Köszi!!!!
    Legyen szép estétek!
  • pici
    #3523
    Igen. Ha jót töltöttem le. Az *.exe programokat írta ki, hogy azokat ignorálhatom... de ez *.dll
  • kollektor
    #3522
    #3515 nézted?