38
  • Pheel
    #38
    Odakint van piaci verseny, tehát ott nem tehetik meg, mert piacot veszthetnek vele. Remélem az emberek felébrednek végre és otthagyják a francba a köcsög Matávot és akkor majd itt is lesz piacvesztés. Én számoltam és azóta nincs vonalas telefon a családban, csak mobil. Persze nem westeles egyik sem. :))))
  • Pheel
    #36
    Ezt hívják a kisebb ellenállás irányába mozgásnak. Jellemzője ez minden kormánynak, ami nem radikális. Most döntse el mindenki, hogy kire gondolok, meg kire nem...
  • DeXoSZ
    #34
    Szerintem azért elég korrupció szagú, h a kormány tökönrugás helyett támogatást adott a távközlési szolgáltatóknak, de ők tudják...
  • Mighty
    #33
    Ez igy teljesen nem igaz. A budapest Bank eseteben pl.
    Cimboram aruvasarlasi hitelt szeretett volna felvenni, de a banknak kellett a vezetekes telefon szamla is. (Viz, gaz, villany szamla nem volt elegendo...)

    bocs az off-ert
  • Pheel
    #32
    Újabb példája a rugalmas ügyintézésnek...
  • Timber
    #30
    amugy az ADSL kivaloan mukodik az egyiranyusitott vonallal is ... es az baromi olcso ... csak te nem tudsz hivni senkit hanem csak teged tudnak hivni ... bar asszem a Vivendinel meg mindig tudsz akkor is telefonalni ... es akkor az nem a matav zsebibe megy. Ha ezt nagyon sokan megtennek akkor a Matav elgondolkodhat majd azon, hogy kiket es meddig szipolyozzon.

    Az egeszben az a szar, hogy nem azert kell magasabb arakat fizetni meg nem azert emelnek, hogy aztan azt itt mAgyarorszagon befektessek, hanem azert, hogy a nemet anyavallalat ne menjen tonkre ... es ez a leggusztustalanabb az egeszben.
  • Borg
    #29
    ez monjuk igy nem egészen igaz

    jó ahhoz viz gáz villany stb havi számla is
  • Mighty
    #28
    Vannak meg a kocsog bankok. Ha hitelt akarsz felvenni egyes esetekben (pl Budapest Bank), kell legyen egy vezetekes telefonod. Hiaba van neked mobil elofizetesed (lehetne akar 100 is), akkor se kapsz hitelt. KELL AZ A KOCSOG VEZETEKES TELEFON!!!
  • Pheel
    #21
    Azt a vonalat te tuti nem fogod ikerre változtatni...
  • corleone
    #20
    Valóban... alig beszélünk már matávról. Hétfőn a fővonalamat ikresre változtatom, aztán a következő lépés a megszüntetés lesz. A matáv meg rohadjon bele a pénzébe.
  • Laci73
    #18
    Sajnos az ADSL-hez szükség van egy "élő" telefonvonalra (legalábbis én úgy tudom - no és ez lehet a Matáv logikája is).
    A legnagyobb luxus ár/teljesítmény viszonylatában a telefonos modem-kapcsolat. Én a kábelemért jóval kevesebbet fizetek, hogy más előnyét már ne is mondjam.
    Beindul az ördögi kör: drágább tarifák -> kevesebb előfizető -> még drágább tarifák -> még kevesebb előfizető...
  • Borg
    #17
    right
  • Sub
    #14
    Hát má télleg' elmennek a jó kurva életbe!
    Mennyi pénzt akarnak még kisajtolni az emberekből???
    Rohadt, pióca vérszívó banda!
  • Gabest
    #11
    Lehet hogy pont azért emelik, mert mostanában sokan lemondják, jól kiszúrva a maradokkal :P
  • Borg
    #9
    Azért ehhez már tényleg bőr kell.
    Csak húzzák még és még...

    Egyébként nem ez az egyetlen szemétség a matáv részéről.
    Történt ugyanis egy hete, mikor jöttek a matáv számlák, hogy nekünk is, nagymamáéknak is, és több ismerősünknek is 2db számlát küldtek ki, ami teljesen megegyezet!
    Természtesen mind2 összege le volt vona a lakossági betétről, mivel automatikusan van ugyebár.
    Nagy reklamáció, a sárga földig lehordtam az ügyfélszolgálatosat, de persze szabadkozott, hogy admin hiba történt, és visszautalják akövetkezö havival a pénzt.

    Na most nem tudom emléxik e valaki, a pár hónappal ezelőtti worldcom vagy mi volt a neve botrányra.

    Ugyanezt tette, DIREKT duplaszámlázást csinált, hogy úgy tüntesse fel, mintha marhanagy forgalma lenne, ezzel mindneféle gazdasági folyamatokat megbundázva, amihez én már kevés vagyok hogy felfogjam.
    Ugyanezt teszi most a matáv. DÖGIVEL csökken a forgalma, telefonokat mondanak le tömegesen, az új dijszabások stb miatt. Ennek ellenére neki "nő" a forgalma, a részvényei magasan maradnak stb.
    EGÉSZ ADDIG MIG MEG NEM BUKIK! És tiszta szivemből kivánom neki, hogy kurvanagy felhajtás közepette bukjon bele az egészbe!
  • Spenser
    #8
    Így van DÖGÖLjenek meg én is nagyon gondolkozom hogy ki köttessemm!!!!!!!
  • rolika
    #7
    mikor lesz már tényleg verseny, mint németben? amikor a végén már pfenningekkel mentek egymás alá a szolgálatatók???
    tök unalmas már az állandó visszaélés az erőfölénnyel...

    és ide miért nem lehet smiley-t beszúrni??? :)
  • gyraph
    #5
    Én már 9 hónapja leszereltettem a koszos-fostos szarukat...
  • silanor
    #4
    Kiraly ez a MATAV, nagyon gazdag lesz :)
  • Cheky
    #3
    a családban van 3 telcsi, én meg vodaonnal netezek...lehet hogy nem sok jövöje van a matávos vonalunknak.

    Hát van bőr a pofájukon...

    << Matáv, a fizetésen túl! >>
    << Matav, az Unión túl! >>
    :)))
  • Csabicsek
    #2
    Asszem én is le fogom mondani a vezetékest...A MATÁV meg tehet nekem is egy szívességet...