15042
Minden amit a II. világháborúról és a Harmadik Birodalomról tudni lehet
  • Renegade
    #10582
    gondolom szociológusok, meg pszichológusok már könyveket írtak tele a témáról. Úgy néz ki, elég, ha van egy relatív kicsi, mindenre elszánt bűnöző csoport, aki hatalomra tud jutni felfoghatatlan tettek segítségével, és ez elég ahhoz hogy egy tetszőleges méretű ország teljes lakosságát beterrorizálja.
  • molnibalage83
    #10581
    Az sem egy logika által működtetett állam.
  • Master91
    #10580
    Beteg logika? Ilyenkor mindig Észak-Kórea jut eszembe
  • molnibalage83
    #10579
    Hát nem tudom, nekem eszembe nem jutna ilyen beteg logika. Bár én nem is abban a közegben nőttem fel...
  • Renegade
    #10578
    a cikkben volt erre egy jó mondat, valamivel muszáj igazolni az embernek a nagyszülei halálát és sokan arra a téves következtetésre jutottak, hogy ez kellett a háború megnyeréséhez. Ebben annyi igazság van szerintem, hogy egy puhább vezető megpróbált volna kiegyezni Hitlerrel.

    Fura egyébként, hogy az oroszoknak mennyire kell oroszanyácska mellett egy erős, diktatórikus apa kép, lehet Putyinban találták meg a tökéletes vezetőt, kicsit szigorú, de mindenre elszánt, az, hogy betiltanak ezt azt, meg nagyon korrupt az csak egy marginálisan kicsi, rendszerellenes csoport hőzöngése. :)
  • molnibalage83
    #10577
    Viccelsz, ott ahol a CoH 2 is be van tiltva...?

    Képtelen vagyok megérteni, hogy hogyan szeretheti bárki ezt a történelemi top 10-es köcsögöt. Csak tartanék rajta 10 perc demót, hogy milyen, ha a rendszer szopóágán volt és megkérdezném, hogy akkor fenntarja-e véleményét...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.27. 11:53:38
  • Renegade
    #10576
    na, vajon Oroszországban ki fogják adni? :)

    könyv, Sztálinról
  • fonak
    #10575
    Ja, én is arra gyanakodtam, hogy fake, összevágták egy Bikini-atollos felvétellel :) De valódi a jelek szerint.
  • kissssss
    #10574
    mintha egy kisebb atombomba robbant volna fel.
  • Master91
    #10573
  • molnibalage83
    #10572
    Aztarohadt...
  • RatBaG #10571
  • Freeda Krueger
    #10570
    igen,lehet
  • molnibalage83
    #10569
    Ez az a bizonyos eset?
  • Pares
    #10568
    Seal clubbing
  • Freeda Krueger
    #10567
  • Freeda Krueger
    #10566
    igen
  • Lacusch69
    #10565
    PBJ-1D? (B-25D radarral)
  • Freeda Krueger
    #10564
  • Freeda Krueger
    #10563


    VIP mentőkabin
  • millerius
    #10562
    Na igen, és még +1 motor is! Ezzel vontatták a Gigant vitorlázó szállítógépet, mielőtt megépítették volna a motorizált változatát.
  • kissssss
    #10561
    kettő he-111 egybeépítve, ez se mindennapi látvány.

  • SZUsszan
    #10560
    A múltkori "falloutos" kép társait megtaláltam.
  • Freeda Krueger
    #10559
    Igen
  • Master91
    #10558
    Vietnámi? (feliratok nekem mintha veitnámiak lennének)
  • Freeda Krueger
    #10557



    egzotikum
  • Freeda Krueger
    #10556




    Warbird Pinup Girls
  • Freeda Krueger
    #10555
    Inkább csak egy kisebbség egyre hangosabb,bár néha már én is elhiszem hogy sokasodnak,de valójában minden értelmes ember tudja hogy nem.
  • molnibalage83
    #10554
    Ámen. Sajnos.
  • molnibalage83
    #10553
    De ez nem jól van csinálva. Akkora paróida lehetne az anktartiszos náci bázisról, hogy az ihaj...
  • robgros
    #10552
    Ezzel csak annyi baj van, hogy előbbiből jóval kevesebb van, konteós balf@szokból pedig egyre több áll rendelkezésre
  • Renegade
    #10551
    túlzol :)

    a konteósok meg még mindig a szükséges rossz, arról ne is beszéljünk, hogy jól csinálva milyen szórakoztató is tud lenni (lásd blogrepublik/konteó), kíváncsi vagyok mikor békélsz meg velük

    na látod, az vadvédelemről sem tudtam, a dohányzás ellenességről igen
  • molnibalage83
    #10550
    Az lehet. Viszont ennek mi köze a nácikhoz? Semmi... Érdekesebb lett volna azt felhozni, hogy mai napig az az energetikai törvények alapja, amit a kefebajszú alatt hoztak és a vadvédelmi törvényeik + a világ első dohányzás elleni kampánya. EZEK érdkesek. Amik benne voltak az félig szerecsenmosdatás és olyan ökörségek, hogy egy okosabb 10-12 éves nem dőlne be nekik, csak NWO-s konteós balfaszok.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.21. 19:59:49
  • Renegade
    #10549
    hát én eddig tényleg nem tudtam, hogy az USA is jól nyomta a nemkívánatosak sterilizálását.
    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2015.07.21. 19:10:53
  • molnibalage83
    #10548
    Ebben egy mítosz sem volt. Konteós ökörségeket tagadak (sok ész kell ehhez...) és nyilvánvaló dolgokat fogalmaztak meg.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.07.21. 19:01:50
  • Renegade
    #10547
    ebben van pár érdekesség, az amcsik tényleg khm: lehetőséget biztosítottak arra, hogy ne kelljen értelmetlenül élniük a fejlődésben visszamaradt embereknek?

    Nyilván van benne pár olyan dolog amire csak legyint az ember (mert unalomig ismert), de pl a fentit én nem tudtam.






    Utoljára szerkesztette: Renegade, 2015.07.21. 18:49:03
  • Freeda Krueger
    #10546
    igaz...
  • SZUsszan
    #10545
    Egy kis ON (de engem nem zavar amit most tárgyaltok)

    Tigrisekről képek
  • Freeda Krueger
    #10544
    Meglepődnél,sajnos lehet molni aláírása az igaz....

    én is a Szaudi és egyéb haderőkre hivatkozok,de sajnos rettegni jobb úgy tűnik...
    Utoljára szerkesztette: Freeda Krueger, 2015.07.21. 12:14:12
  • molnibalage83
    #10543
    Ja, totál röhejes. Egy nem funkcionáló állam területén tudnak bohóckodni és kb. ennyi. A szaúdi reguláris erők vagy a törökök kisujjból akkora pofont kevernének le nekik, hogy a fal adja a másikat...