37
  • Yoghurt
    #37
    komolyan azt hiszed?

    nem semmi, ez ma a magyar fizikaoktatási színvonal
  • Shad
    #36
    Gondoltam, megemlítem, hogy ez nagyon hasonlít az Aurorára, amivel az USA hadserege nemhivatalosan az SR-71-est váltotta fel
  • Vakegér
    #34
    Kielégítő volt a válasz?:)))
  • Vakegér
    #33
    IFF:Az amerikai hadsereg által rendszeresített és jelenleg magyarországon hadrenben lévő ellenség-barát felismerő rendszer(secunder radar),ami alkalmas a másodlagos(secunder)légicélhelyzet megjelenítésére illetve a magyar honvédség által jelenleg használt ASOC rendszerrel való együttműködésre is képes.
  • gz8
    #31
    Ezt fejtsd ki egy kicsit bővebben! .)

    Elég szar egy villanymotor az, amely a tengelyére erősített tárcsa és némi ékszíj segítségével nem tudja felemelni magát. Te bizonyára a "függőleges a tengely, oszt' tegyünk rá légcsavart, aztán emejje fel magát he" megoldásra gondoltál :-p
  • Laci73
    #30
    javítás: jössz
  • Laci73
    #29
    Barát-ellenség azonosító? Jösz egy sütivel a fiamnak.
  • Ron Ragm
    #26
    Öööö...Indentified Flying Fucker?:))))))))
  • TheZsenyka
    #24
    Na és akkor mi az IFF? :) Aki tudja, kap egy sütit.
  • Cölöpverő
    #22
    Kultúrális ártalom.
    Ma meg mindenki zsidókat meg kommunistákat lát.

  • _VaM
    #21
    Miez, Zeppelin 2000?
  • Laci73
    #19
    Ez jó...
  • Laci73
    #18
    Ezen a léghajón nem villanymotorok vannak, hanem elektromosan gerjesztett (ionizált? vagy csak felhevített?) gázok emelik fel-le.
    Fetyka: UFÓ, mint civilizációs betegség? Nem. A civilizáció maga egy betegség, amiról Te beszélsz az inkább a tudatalatti kivetítése. Egy UFÓ-hívő vagy bármilyen más ember pusztán a meggyőződése miatt még nem beteg.
    Inquisitor: Én a "Kódus" Centernél lakom, és sokat járok oda, úgyhogy (s)pray for death...
  • gz8
    #17
    Akkor legyen már "Flying" az az object :)))), mert ugye ipszilonnal írandó a fly ige...
    Pár éve volt egy tűzvédelmi hirdetés valamelyik angol nyelvű adón, melyben az illető az égő krumplisütő olaj vízzel oltásának veszélyeit ecsetelte, és úgy fejezte be a dolgot, hogy 'Because we don't wanna end up as Unidentified FRYING Objects, do we?'
  • Bekomman
    #16
    Egyébként én is gondolkodtam rajta hogy vissza lehetne hozni a léghajókat, de én csak túristalátványosságnak, vagy a pénzes túristáknak kínált exkluzív utakra gondoltam.
  • Bekomman
    #15
    UFO=Unindentified Fliing Object
    Ebből gondolom, hogy
    IFO= Indentified Fliing Object
  • fetyka
    #10
    Lopakodó repülök.Már ez rég nem újdonság.Volt szerencsém az USA-ban látnom egy ilyet.
    Nagy élmény volt.Szerintem meg nincsen UFO.Gyerekes marhaság és civilizációs betegség.Hoppá!És nem messze voltam St Louis-tól.
  • Pöty
    #8
    Léghajó és iszonytos sebeségekre képes, ráadásul hihetetlen repülő manőverekre. Ráadásul elektromos, hiszen tudjuk hogy a villanymotorok milyen hihetelen könnyűek...
  • Borg
    #7
    Inkább forditsd meg.
    Egyszerűbb holmi UFÓkra fogni, mintsem beismerni, hogy van egy új, szupertitkos, stb repülőjük.
    Sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy "baromság, csak egy UFO volt biztos:)".
  • TheZsenyka
    #2
    "Az Amerikai Egyesült Államok Légierejének Léghajókapitánya" :)
  • TheZsenyka
    #1
    Jópofa ez a lópofa.