191
Melyik a legjobb tárhely??
  • latestnews
    #191
    Én a cweb.hu-t ajánlom, nagyon gyors ssd cloud tárhelyek Valamint van náluk
    domain regisztrálás, cpanel,email, adatbázis. Minden ami csak kell, és nagyon gyorsak a szervereik. Én az nginx gyorsítás miatt választottam őket, és nem bántam meg!! Az áraik is nagyon korrektek, szinte a legjobb árak hazánkban! 1GB-100GB mindenféle tárhely van náluk! Próbáljátok ki, megéri!
    SSD Cloud tárhely
    Utoljára szerkesztette: latestnews, 2019.01.09. 10:29:28
  • bibokl
    #190
    A legjobb tárhelyet én egy olyan oldalon találtam meg, ahol megadtam, hogy mire van szükségem, és kiadta az itthoni hosting cégek kínálatát...
    tarhely-szolgatatok.com
    Meg adod, mit szeretnél, mekkora, milyen tárhely, milyen extrák kellenek és kiadja ár-érték arányban a legjobbakat!
    Ami tetszik, hogy leírhatom a véleményemet, tapasztalatomat...
  • ZweiTiger
    #189
    Tárhely a Tárhely Diktátortól , korrektek és megbízhatóak és SSD webtárhelyet adnak!

    -cPanel kezelőfelület
    -Minden korlátlan (domain,aldomain,email cím,ftp cím stb)
    24/7 ügyfélszolgálat , online chaten is!

    1GB SSD csomag évi 990ft (bruttó,számlával)
    Napi biztonsági mentések
    1GBit/s internet.
    .eu domain évi bruttó 1800ft

    Évi ezer forintért egy próbát mindenképp megér :).

    http://tarhelydiktator.eu/
  • simimark
    #188
    Vásároltam a Pontkom Stúdiótól 3Gb-os tárhelyet és 6Gb-ot kaptam annak áráért. Már csak ezért is ajánlom őket, sőt már az nap is elindítják a szolgáltatást. Nem mellesleg a megfelelő ár és gyors ügyintézés is sokat számít.
  • seo3seo3
    #187
    Nálam ez lett a befutó tárhelyszolgáltató: http://www.xhu.hu

    100MB ingyen tárhelyet biztosítanak
    1db ingyenes email cím
    Cpanel magyar nyelven
    1db ftp felhasználó
  • TycoonHQ
    #186
    http://tarhelyek.atw.hu/
    A Magyar Tárhelyszolgálatók weboldalt azzal a céllal hoztam létre, hogy összefoglalja és egységbe szervezze a magyar tárhelyszolgáltatók kínálatát. Azonban a korábbi kezdeményezésekkel ellentétben ez nem pusztán csak egy link- vagy ajánlásgyűjtemény. A látogatók a jól beállítható, áttekinthető kereső segítségével jól szűrhetik a közel 100 szolgáltató ajánlatát, így könnyebben megtalálhatják a számukra kedvező ajánlatot. A weboldalon a regisztrált felhasználók értékelhetik a szolgáltatást (ötfokozatú skálán és szövegesen is), kedvence tárhelycsomagjaikat megjelölhetik, vagy akár össze is hasonlíthatják az egyes csomagok kínálatát. Az oldal folyamatosan fejlődik.
  • vadlea
    #185
    Ha reklámmentes tárhelyet keresel akkor jó választás,mivel reklámmentesített az ingyenes is.
  • vadlea
    #184
    Ingyenes tárhely

    50 MB tárterület
    FTP hozzáférés
    Korlátlan adatforgalmi és látogatottsági statisztikák
    Webes adminisztrációs felület
    PHP futtatási lehetőség
    50 MB e-mail postafiók (SMTP, POP3, iMAP, Webmail), Spam-és Vírus szűrés
    PHP mail kvóta: 30 / nap
    5 MB MySQL tárhely
    Saját domain: igen
    Napi biztonsági adatmentés: igen
    Reklámmentesség:
    Nem reklámmentes (reklám mentesíthető)
    99,9%-os rendelkezésreállás
    Ingyenes
    https://wbh.hu

    --------------------------------
    Olcsó Webhosting
    PayPal - Alap csomag

    1 GB tárterület
    FTP hozzáférés
    Korlátlan adatforgalmi és látogatottsági statisztikák
    Webes adminisztrációs felület
    PHP futtatási lehetőség
    100 MB e-mail postafiók (SMTP, POP3, iMAP, Webmail), Spam-és Vírus szűrés
    PHP mail kvóta: 1000 / nap
    100 MB MySQL tárhely
    Saját domain: igen
    Napi biztonsági adatmentés: igen
    Reklámmentesség:igen
    99,9%-os rendelkezésreállás
    1000 Ft** / 3 hónap
    https://wbh.hu

  • Ferecike
    #183
    Szerintem ez a legjobb:

    host gator


  • dimahu
    #182
    1Gb tárhely + .hu domain csak 6.000 Ft

    dima.hu/tarhely/tarhely-dima03/
  • Willenbrock
    #181
    Melyik a legjobb ingyenes tárhely szolgáltató?
  • tmp
    #180
    drága :(
  • medveujonc
    #179
    Szeretnéd weboldaladat elhelyezni, olcsó tárhelyet keresel ?
    Megbízhatatlan a jelenlegi szolgáltatód, esetleg még nincs is?
    Íme egy kihagyhatatlan ajánlat!

    Olcsó tárhely + .hu vagy .eu domain

    300 MB:
    - 1db domain reg
    - korlátlan aldomain
    - 2db postafiók
    - php
    - phpmyadmin
    - ftp hozzáférés korlátlan
    - Admin felület
    - 1db adatbázis

    5.200 Ft /év

    1000MB :
    - 1db domain reg
    - korlátlan aldomain
    - 8db postafiók
    - php
    - phpmyadmin
    - ftp hozzáférés korlátlan
    - Admin felület
    - 3db adatbázis

    7.800 Ft/év

    3000MB :
    - 1db domain reg
    - korlátlan aldomain
    - 8db postafiók
    - php
    - phpmyadmin
    - ftp hozzáférés korlátlan
    - Admin felület
    - 9db adatbázis

    10.700 Ft/év


    mindezek mellé: support, programozói support is jár.
    Kihagyhatatlan lehetőség.

    Minden megrendelő, aki hoz magával 4 további megrendelőt az 50% kedvezményt kap.
    További információért írjatok emailt erre a címre: [email protected]
  • Csillagf3nyke
    #178
    Sziasztok!

    Valaki tud nekem ajánlani olyan tárhelyszolgáltatót, aki megbízható, nem túl drága és nem xarik bele a supportba, mint a mostani szolgáltatónk??? A Domain-zona szerencsétlen ügyfelei vagyunk, de egyszerűen undorító, hogy mit művelnek és hogy mennyire xarnak bele mindenbe... Esküszöm miattuk fogunk egy csomó olvasót elveszíteni...

    Egy kicsit komolyabb tárhelyszolgáltatóra lenne szükségünk.... Az oldalunk azért nem egy sima blog, szóval kellene valami komoly, mert lassan kitépem a hajam a mostanitól...

    Előre is köszi a segítséget!
  • SaubyBoy
    #177
    annyit hozzátennék, hogy byethost support-nál rákérdeztem és mondták, hogy nincs tovább 000space

    aki privát üzenetet küldött annak válaszoltam!
  • SaubyBoy
    #176
    csákószaki

    nem vagyok nagymester a témában

    000space.com oldalamat törölték inaktivitás miatt


    az a gondom, hogy nem lehet már 000space kontót csinálni..viszont nekem erre lenne szükségem

    van valakinek esetleg 1 nem használt kontója, amit ideadna nekem?

    esetleg subdomain beállítások megváltoztatásával visszaállítható lenne-e így a xxx.yyy.000space.com tárhelyem domain címe?

    köszi a választ
  • cmsworld
    #175
    Sziasztok!

    Ha valaki tárhelyet keres, cPanel, akár viszonteladói cPanel tárhelyet is tudok adni, akár nagy tárterülettel is.

    Részletekért: [email protected]
  • sgfilipo
    #174
    A sokat szidott Microsoft 25GB tárhelyet ad.A 4shared pedig 10GB-ot.Mért is jó a dropbox?
  • Mardel
    #173
    Dropbox ha meghívóval regisztrálsz, mint alinkem is, akkor kapsz +250 MBot a 2GB mellé és ha több embert hívsz meg akkor max 8GB-ra lehet nővelni a tárhelyed méretét.
  • bat777
    #172
    hali...

    nekem olyan ingyenes tárhely kellene, ahol a file-jaimat tarthatnám, h mindenhonnan elérjem, és http-n keresztül elérjem bárhonnan, a netvibes-on van profilom, ott van 1gb tárhely, de az kevés. valami ilyesmi kéne nekem, egy oldal ahová bejelentkezek és fel-le tudom mozgatni a dolgaimat.... ötlet?
  • BaliBoy
    #171
    Az extrához hasonló tárhelyet nem tud valaki? Végignéztem már jó néhány ingyeneset de olyan jót még nem találtam mint az extra. Csak ott sajnos már elég régóta nem lehet új domaint regisztrálni. :S Olyan kellene ahol van legalább 2 giga tárhely és maximális sebességgel lehet felfele tölteni.
  • Shenmue26
    #170
    Nem ingyenes de kedvező árú és megbízható tárhely, telefonos supportot is nyújtanak: webtárhelymester
  • KevinDKNY
    #169
    Hello, a legjobb ingyenes tárhelyszolgáltatást külföldön érdemes keresni.
    -1500MB
    -PHP/MYSQL
    -Reklámentes
    -100GB havi forgalom
    ...
    Én már régóta ezt használom: http://www.000webhost.com/153474.html

    Ezeket az oldalaimat tárolom itt, nézzétek meg: www.playfulland.com és www.stripedgames.com
  • cmsworld
    #168
    Lesenceinfo.co.cc

    300MB tárhely
    10GB/hó adatforgalom
    VistaPanel kezelőfelület
    7 MySQL Adatbázis
    Reklámmentes tárhely
    Egyedi domain hozzáadás lehetőség (Addon domain)
    Webmail (MailBee WebMail)
    Ingyen neve.lesenceinfo.co.cc aldomain (Sub domain)
    Automatikus script telepítő (Fantastico)
  • Kinght
    #167
    Köszi, a segítséget
  • Dj Faustus #166
    Súgó
  • Kinght
    #165
    Hellosztok!

    Most tudom, hogy senki nek nincs kedve és türelme sem, de nagyon megköszönném ha valaki leírná nekem pontosan, hogy az Nvu-ban csinált honlapokat hogyan és hova érdemes feltölteni, ingyenes tárhelyre, az extra.hu-n kívűl.

    A választ előre is köszönöm.
  • srmark
    #164
    Sziasztok!
    Tárhelyet keresek mp3-nak, az egyik oldalamra szeretném kitenni amihez nincsen külön tárhely (hotdog.hu), több helyen próbáltam már, extráról tiltották 2szer is, atw-vel meg nem jól működik mert ha be akarom illeszteni a lejátszóba a zenét egyszerűen nem játsza le, kb 300mb körül van az össz méret de inkább legyen nagyobb a tárhely (500), és fontos h ingyenes. Már több mint egy hete keresek tárhelyet, Előre is köszönöm a segítséget!
  • cmsworld
    #163
    X4Host.Eu

    300MB Tárhely
    10GB/hó adatforgalom
    VistaPanel kezelőfelület
    7 MySQL Adatbázis
    Nem zavaró reklámok, kérésre eltávolítjuk őket!!
    Egyedi domain hozzáadás lehetőség
    WebMail
    Ingyen neve.x4host.eu aldomain
    Automatikus script telepítő
  • prodigy001
    #162
    Sziasztok!
    Egy egész jó képekkel illusztrált leírást találtam ingyen reklámmentes tárhelyre és olcsó domain regisztrációra itt:
    Ingyen tárhely - olcsó domain
    Példul kapunk 350 MB tárhelyet 1000 MB sávszéllel és CMS-t pl. Joomlát is tudunk rá telepíteni.
    Már készítettem néhány oldalt ez alapján, tudom ajánlani.
    Remélem tudtam segíteni.
  • cmsworld
    #161
    Az IngyenTarhely.Net domain-t váltott, ezután Tarhely.Biz néven működik tovább.
  • Rage47
    #160
    nem tudjátok, miért írja ki a Firefox azt, hogy támadó webhely az oldalam?
    link
    írtam már levelet az uw.hu-nak, de semmi válasz még...
  • cmsworld
    #159
    IngyenTarhely.Net - A legjobb!!
  • piccolo555
    #158
    Helo! Extra.hu-ra vagyok regezve, de még kezdő vagyok a témában és lenne egy kérdésem:
    ha feltöltök valamilyen fájlt a tárhelyre, azt hogy tudom belinkelni, hogy mások is hozzáférhessenek??????
    előre is köszönöm a válasz(oka)t!
  • do2
    #157
    aki ismer olyan ingyenes külföldi tárhelyet ahol 500 vagy 1 gigás tárhely van és ingyenes,és nincs fáljkorlát, az pls irjon nekem 1 privát üzit! köszi!
    Atw eddig jó volt, de sajna basznak reagálni a levelemre, igy muszáj költöznöm,aki tud vmit irjon köszi
  • blackgamer
    #156
    atw-n regisztráltam és szeretnék mysql-be adatokat feltölteni txt-ből importálva
    de nem találom ezt a funkciót, régebben egy másiknál próbáltam ott volt ilyen lehetőség

    manapság melyik ingyenes szolgáltatók támogatják a textből feltöltést a táblába?
  • xdes
    #155
    Csakis azt tudom ajánlani amit használok és bevált!
    Röviden az adatok!

    310GB tárhely
    3000GB forgalom/hónap
    Korlátlan domain elhelyezés!!!!
    Korlátlan e-mail
    Korlátlan FTP kapcsolat felhasznlálónév
    Alkalmas: Drupal, Joomla, E107, Postnuke, Typo3 v4, phpBB v2, punBB v1, SMF, OSCommerce,Gallery V2 STB scriptek futtatására, mindegyik tökéletesn mûködik.

    És az ára: 6,35 euro/h. - Elfogadják a banki átutalást is!

    És ha es nem volna elég akkor itt van egy Coupon Cód amivel 2 hónap ingyen és plusz 25Gb tárhelyet kapsz! CUST33345

    Weboldal: SERVAGE.net
  • Taranov
    #154
    Ha levélben kérted a törlést, lehet, hogy nem tudtak meggyőződni róla, hogy valóban te vagy a tárhely tulajdonosa.
  • nesto
    #153
    hát eddig pedig semmi bajom nem volt az atw-sekkel, de most amit művelnek. már írtam két levelet is hogy töröljék. pedig mennyire egyszerű lenne. csak ki kéne rakni egy olyan gombot hogy Tárhely Törlése...
  • Maco13
    #152
    nem te törlöd, hanem ők. Ráadásul úgy, hogy meg sem kérdeznek róla és még csak nem is szólnak. Kurva jó érzés, mikor adsl-el feltöltöttél 4 tárhelyet egy hét alatt szenvedve, aztán azt veszed észre, hogy nincs meg az oldalad...