17
  • Deus Ex
    #17
    Joo az.. sose vagy egyedül..
  • Deus Ex
    #11
    Morgen.

    Hát lenne naperőmű meg veszélyes ipar a Holdon, idelenn pedig bőséges, tiszta energia, üzemanyagcellás autookkal.
  • ZIMI
    #10
    Ez gáz! :)
    Azért "hiányzik" az univerzum 90 %-a, mert kimutatható, hogy jelenleg biztosan ismert tömeggel nem állhatna fenn milliárd évekig. Ez pedig zavaró, mert nem passzol az evolúciós koncepcióhoz, tehát mindenféle toldozás foldozás kell, hogy "megálljon" a modell. Ebből a szempontból (is) jobban megáll a teremtés modell: a világegyetem nyugodtan lehet "szétesőben", ha fiatal, nincs szükség titkos, nem látható és észlelhető, csak kisakkozható tömegre.
    Aggályos kérdés: nem pontatlanok-e a messzi-messzi égitesteket vizsgáló műszerek megnyugtató következtetések levonásához?
    Másrészt - Imre hozzászólására -, ha egy gázfelhő többmillió fokos gravitáviós gyűjtőmunkája nyomán, akkor hogy lehet híg? Miért csak ebben a tartományban sugározna, merthogy a csillagok is gázfelhők és frankón sugároznak - legtöbben - a látható tartományban is.
  • Falabu #9
    JÖnnek!!!!! én már érzem, hogy el fognak értünk jönni!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Rive
    #8
    #7: ott a pont...
  • Power
    #7
    Miért kellen jobban támogatni?
    Miért mi lenne???????
    Inkább a környezetvédelemmel kellene foglalkozni Bush úrnak.
  • Gabest
    #4
    Most már értem miért sötét a világűr, tele van ilyen sötét anyaggal, szinte vágni lehet.
  • Deus Ex
    #3
    Morgen.
    Lehet, hogy megint félreértek valamit, de ha ez a gáz ötmillió fokos, akkor nem kellene neki sugároznia? Mitől ötmillió fokosak ezek a gázfelhők? Egzotikus félatomi részecskék.. gondolom, nem plazma..