13
  • Gyurcika
    #13
    Szerintem esszeru arat fizetnek erte. Mondjuk 1000 forint/ho korul.

    Ehhez az kellene, hogy egyszeruen es biztonsagosan fizethessek erte. A tartalom pedig legyen nagyon friss es szinvonalas.
  • MuERTe
    #11
    Kedves Supergamez! Azért ne lanyhuljon a hirdetők utáni futkosásotok buzgalma! :))
  • AtisH
    #10
    Ha majd nem mennek a fizetős cuccok a multiknak, majd szépen kivonulnak a piacról vagy változtatnak a hozzáállásukon. Vagy nem és akkor ráb***tunk...:-(
  • braindance
    #8
    Válaszolok a kérdésre:
    Nem.

    Naa, de mégis...
    Majd akkor fizetek a tartalomért az interneten, ammikor a lakásomban alapfelszereltség lesz a 10/100-as csati a falban, amit kb. havi 2500 forintnak megfelelő svéd koronáért már egyesek a zord havasokban élveznek.

    Na, akkor hajlandó leszek fizetni, de most hogy 10900 megy el havonta csak egy csellóért... :(
  • Yfel
    #6
    Én tuti nem fogok tartalomért fizetni és ezzel az internethasználók többsége is így van... amint egy jó oldal fizetőssé válik, úgy rögtön több reklámbevétele lesz az ingyenes konkurenciának... tehát ingyenes lapok mindis is lesznek

    (Bocs ha ez benne volt a cikkben, csak a cím elolvasása utáni hirtelen gondolataimat írtam le :)
  • Gabest
    #5
    Szerintem amíg egy ingyenes hiroldal is marad, addig nincs esélyük. "Minek fizessek elő ha ott a másik ami ingyen van..."
  • silanor
    #4
    Szerintem van benne racio. Ha oda figyelnek rad, sokkal szemelyre szabottab egy oldal (hiroldal), amibe sok engergiat fektetnek, akkor annak termeszetes, hogy megkerik arat. Szerintem, ha ugy csinaljak hogy attol meg megmarad a regi ingyenes hiroldal, akkor meg a felhaborodast is elkerulhetik.
  • Laci73
    #3
    Ennek az lesz a vége, hogy majd marad egy pár oldal, amelyik ki tud magának termelni a reklámokból annyi bevételt, hogy tovább tudjon működni - a többi vagy fizetőssé válik (és ezáltal beszűkül) vagy megszűnik
  • Lacc
    #2
    Én akkor se ha ütnének.
  • CSOCSO
    #1
    in fizetnék egy két oldalért ha magyar lenne
    www.ign.com ért pl... 7-8 ezer egy évre