442
  • I.C.ram
    #37
    Megvan valakinek? Vagy ismer valaki olyan egyént, akinek megvan?
  • Hmuda
    #36
    Én megvagyok nélküle. Szerintem nem volt nagy dolog. Egy idő után úgyis mindenkinek bika autója lesz és már unalmas lenne.
  • I.C.ram
    #35
    Akkor számíts arra, hogy a custom verdák (magas poligon számú) rendesen kiakasztják a gépet. :) Az én 64 mb ddr-es kártyam se volt elég, de az is lehet, hogy proci függő a dolog.
  • Hmuda
    #34
    Huhú, most látom a letöltésnél, hogy van 58-as Fury! Asszem összerakom Christine-t. >: DDD
  • I.C.ram
    #33
    De játszanék a Motorcity Online-nal. :( Most úgy előfizetnék rá.
  • Hmuda
    #32
    Akokr majd megnézem, de nekem úgyse GF-om van, hanem csak egy TNT2-m. : (((((((((((
  • I.C.ram
    #31
    Megéri felrakni.
  • I.C.ram
    #30
    Akkor nem kötelező, de azért van abban a patchben egy rakás fix is. Pl.: GForce fix és egéb bugokat javító patch. Szóval az ilyen 5 az egyben patch. :)
  • Hmuda
    #29
    Minek winxp pecccs? Nekem 98-am van. Vagy feltétlenül kell?
  • I.C.ram
    #28
    Miután felraktad a RIP-et ne indítsd el, hanem szedd le a winxp patchet is, ami szintén fenn van az ftp-n. Kb. 5mbyte. Van még ott továbba egy rakás custom autó.
  • Hmuda
    #27
    : DDDDDDDD

    Mi ezen az érthetetlen? : DDD
  • I.C.ram
    #26
    Ez a mondat kibogózhatatlan volt. Kicsit CSoCSo-s :)
  • Hmuda
    #25
    Már szedem is. : )))
  • Hmuda
    #24
    Az ISO-akkor mond, ha nem kell se ICQ-n, se WINMX-en keresztül szórakozni. Mesélhetnék erről (ugye skorp? : ))))))).
  • I.C.ram
    #23
    ftp.tar.hu

    ggkieg/ggkieg
  • Hmuda
    #22
    Köszi. : ))))
  • I.C.ram
    #21
    De. Mindjárt mondom a RIP címet.
  • I.C.ram
    #20
    Gearheadnek? Annak nem sajna :(( de van hozzá vagy 200 custom autom (alkatrészekkel együtt persze) Csak nálam pl. szebben kivitilezett autó keményen lelassítja a gépem. Megvan a full is ha érdekel.
  • Hmuda
    #19
    Nem szedi a demót. Nincs valahol egy RIP v. ISO? Vetnék rá egy pillantást.
  • Hmuda
    #18
    Most töltöm a demóját. Semmilyen módon nem lehet kipróbálni a kocsit?
  • I.C.ram
    #17
    Nekem olyasmi kéne mint a Gearhead Garage, hogy csak szerelgetni kell a kocsit, versenyezni már nem. Csak ugye a gearhead kicsit ronda, meg az engine se bírja már el a nagy poligon számú custom kocsikat.
  • Cobra11
    #16
    ez az jaja. csak kár, hogy még alpha version. remélem a végleges is ingyenes lesz és gyorsan megjelenik.
  • Hmuda
    #15
    Ez bezony. : ))))
  • Lazarus
    #14
    vel=fel
  • Lazarus
    #13
    az az a regi gamma ahol vel lehet jol specizni a kocsit?? Regek kurvajokat jaccottam vele
  • Hmuda
    #12
    Jolvanna. : ))))))
  • Cobra11
    #11
    tudom. nem láttad a smilyt a végén?
  • Hmuda
    #10
    Nem, olyan nincs. A béta az utolsó és utána jön a teljes.
  • Cobra11
    #9
    akkor mégis csak jól tudtam. gamma verzió a játék kiadása előtt pár nappal van? :))))))))))))))))))
  • Hmuda
    #8
    Tanuld meg a görög ABC-t. Alfa az a béta előtt van. Az UT2003-nak béta verziója jött ki. Az már csak az utolsó hibák kijavítására van. Az alfa még nagyon messze van a teljestől és a teljes játék 100-ad részét se tartalmazzák általában. Csak azt tesztelik vele, hogy egyáltalán elindul-e.
  • Cobra11
    #7
    bocsika de UT 2003 nem alpha hanem béta és ez nagy különbség. alpha jóval béta előtti verzió úgy tudom.
  • Cobra11
    #6
    ez igaz.
  • Hmuda
    #4
    Mondjuk nemtudom mit is lehetne várni egy alfátol.
  • Cobra11
    #3
    ok. másnak is voltzak gondjai.
  • Hmuda
    #2
    Ne számíts sokra. Nekem a kerékcserén kívül semmi érdemleges nem sikerült. Majd a full!
  • Cobra11
    #1
    Ti tudtátok. Mert én a dcn hallotam, hogy megjelent az alpha verzió és ingyenesen letölthető a www.streetrod3.com címről + van hozzá egy city editor is. mindössze 13,4 mb. ÉS EZ NEM KAMU!!!4 Nekem is mindjárt leér.