442
  • Darun
    #442
    Mennyit verettük még mi is a C64-es meg 486-os korszakban! Egyik legjobb játék volt! Mondjuk egy tuning lehetőséges Vice City reboot vissza tudná adni azt az élményt!
  • Gary
    #441
    Kösz az infót! A cikk levágta a nosztalgiafaktor-biztosítékot! Szép emlékek, sűrű anyázások... Ej, be szép is volt!
  • Kepek
    #440
    Totalcar - Elnyernéd a Király Corvette-jét?
  • Gary
    #439
    Volt OLYAN verzió?
  • EOBalázs
    #438
    Megvan valakinek az a verzió amiben az ÖSSZES kocsi és alkatrész benne van ?????
  • Kocee
    #437
    Hogy álltok a teljességtől???
    Alakul-alakul??? :D
  • zoli122
    #436
    Hö de kurva ki halt itt az élet :S
  • Clava
    #435
    Ezzel tökéletesen egyettértek.
    csak még azt nem értem hogy mindenki beszél itt arról hogy faldták megcsinálását meg minden, és még ez a hihettlen hogy nincsennek olyan emberek ilyen magyar amatőrök aki segítenének minket mert én is ha értenék a programozáshoz áhh neki áltnék tuti de nem :( sajnos még alpom sincs hozzá csak majd 2 év mőlva kezdek el egy ilyen sulit, meg most keresek vaalmi c++ról szóló könyvbet amibe vanank iyeln mintapéldák stb...
    mert itt ugye akik neki akartak kezdeni bennük is megvolt a lelkesedés de tudás nélkül nem ér az egész semmit :(
  • Csaba
    #434
    Azért ez hihetetlen. A legjobb autós progik közé tartozott az 1-2, mégsem akarja senki (pl. EA) elkészíteni a 3. részt, mai színvonalon. Pedig ütne, az tuti. Azok az arcok pedig, akiknek köszönhetjük az 1-2-őt, mit csinálnak? Kár, hogy nem jut eszükbe nekiülni mai színvonalon a 3. résznek.
    Pusztán a világ legjobb autós játéka lehetne, de mindegy...
  • Csaba
    #433
    Azért ez hihetetlen. A legjobb autós progik közé tartozott az 1-2, mégsem akarja senki (pl. EA) elkészíteni a 3. részt, mai színvonalon. Pedig ütne, az tuti. Azok az arcok pedig, akiknek köszönhetjük az 1-2-őt, mit csinálnak? Kár, hogy nem jut eszükbe nekiülni mai színvonalon a 3. résznek.
    Pusztán a világ legjobb autós játéka lehetne, de mindegy...
  • grebber
    #432
    Lassan 1-év eltelt megint, foglalkozik még a dologgal valaki?
  • laciodi
    #431
    Hogy lehet a Ford mustang-on és a Ford GTO-n kívül másfajta autót venni??? És hogy lehet Road race-n menni????
  • Balidani
    #430
    Szar érzés hogy ezt is így otthagyták... mondjuk még csak egy-két hónap telt el a hivatalos oldalon írt utolsó post-óta, de szerintem nem lesz ebből semmi :(

    Viszont tudok csalni a jatekba, de minek
  • Carlos
    #429
    Semmi.
  • grebber
    #428
    Na eltelt fél év van valami fejlemény ,lesz ebből még valami??
  • Csaba
    #427
    És azok az arcok, akik az elsőt meg a másodikat csinálták, merre járnak? Szerintem igazán nekiülhetnének, nekik gyerekjáték lenne elkészíteni, nem? :-)
  • skristof
    #426
    'soha'

    ha visszaolvasnál, rájönnél...
  • grebber
    #425
    Mikorra várható a full game??
  • Carlos
    #424
    ISTEN JÁTÉK!
  • BBird
    #423
    Még mikor vitáztunk egy éjszakán át... de lényegtelen. Sajnos ez sem jött be, mármint a folytatás! Bár lehet jobb is, hiszen egy nagy nevet akkor érdemes feltámasztani, ha az újjászületett legenda is ütni képes! ;-)
  • ranGer2
    #422
    ööö nememléxem
  • BBird
    #421
    Én mondtam pár hete, hogy úgyis bukta lesz... le is írtam, hogy már volt pár ilyen kalandom játékfejlesztéssel kapcsolatban. :-) Nem hittél nekem! ;-))
  • ranGer2
    #420
    tyű ez még létezik? :)
  • skristof
    #419
    neeem
    már készen van, csak még bétatesz van....
    itt tudsz jelentkezni: LINK
  • grebber
    #418
    Hol tart a projekt????Sok van még hátra??
  • 20TYA
    #417
    ezt nézzétek meg! lehet, hogy hasznos
  • skristof
    #416
    lehet, h csak ATi-t nem szeresse az engine....
  • nemcsakfeel
    #415
    akkor még jó hogy nem bajlódtam vele. egyszerűbb lesz vmi korrekt játékból kilopni a motort.
    half-life 2 source kód?
  • davos80
    #414
    Nem próbáltam.
  • skristof
    #413
    nalátod...
    ez a baj!
    amugymeg leszedtem...
    hát, vagy nagyon lassu/szar a gépem
    vagy nemtudom, de reboot-olnom kellett.... :(
    szal, kiprobáltad te ezt az endzsint?
    meg ugye 80 dolcsi a full.....
  • davos80
    #412
    Én nemtok programozni. Tudtommal most nincs is programozónk, már ha beszélhetünk még csapatról.
  • skristof
    #411
    a válasz egyszerű:
    leprogramozod???????? mert ha igen, akkor jó
  • davos80
    #410
    Jó kérdés.
  • nemcsakfeel
    #409
    ami grafikus motort inenn az sg ről le lehet tölteni az kezdésnek miért nem jó???
    ittez C++ 3d motor
  • skristof
    #408
    olvass vissza és rájössz....
  • Clava
    #407
    Nah gyerekek halad a gammma halad?
  • nemcsakfeel
    #406
    én jövőre már c++ t fogok !
    ennek van vmi egyszerűbb része?
  • davos80
    #405
    Én jövőre tanulni fogok.
  • skristof
    #404
    mondanám hogy segítek
    de csak most barátkozom a C-vel....
    salz.... :)
  • ranGer2
    #403
    Hmm.. eléggé elbaszta a kedvem..