754
  • csaba90
    #754
    bocs. az időt nem néztem mikor írtátok az utolsó hsz-t :D jó rég volt már xD
  • csaba90
    #753
    izrael... a Wings over israel ne mjó nektek? :) Tök jó game az is :D
    Már a reptereken vannak parkoló gépek is hála istennek amúgy szinte ugyanaz a menü az jobb de az első kép ahol választani kell a menüpontok közül az nagyo nratyo :S
  • Seaweed
    #752
    Szep lassan csak meglesz az a fullos izraeli felhozatal ;)))

    Super Mystere B2





  • Bucser
    #751
    Zsír:D Én meg pont most lettem kész a szakdolgozatommal:D viszem is beköttetni reggel 7-re aztán leadás:D

    Áhh nem utolsó pillanat:D
  • Seaweed
    #750
    Ugy volt hogy nem jelentkezett, igy azt hihettek az emberek hogy leallt vele aki csinalta. Aztan most jelentkezett es azt irta hogy keszvan..csak sok az egyeb iranyu elfoglaltsaga, de hamarosan igeri kozzeteszi amint jut ra egy kis idelye.
  • Bucser
    #749
    nem úgy volt, hogy félbemaradt?
  • Seaweed
    #748
    Napokon belul jon a Gripen vegre!
  • Seaweed
    #747
    bopon az uj patch
  • L Viper #746
    Egész korrekt a Su-27.
  • Seaweed
    #745


    Eddigi valtozasok:
    -Su-27
    -F-15E/K/I repmodell javitas. (alapban mint a repulo feltegla...most mar van felhajto ero 350-nel is, nem csak 700+-nal)

    Hibajelenteseket jolenne ha adnatok mert biztos van benne itt-ott meg hiba, es nincs kedvem minden heten uj patch-et csinalni!
  • Seaweed
    #744
    (osszehasonlitaskent)
  • Seaweed
    #743
    Mondom nem szabad Lockon szintet elvarni tole...de azert nem is olyan szar...legalabb van "valami"





    Kemenyre sikerult leszallasnal becsuklott, es kitort a jobb fofuto, es a foldre leero pilonokrol leszakadtak a raketyak ...de azert sikerult megallni...
  • Seaweed
    #742
    Van hozza Cockpit...nem egy Lock-On szintu, de legalabb 3D-s, es mukodik. Avionikat is igyekeztek az eredetihez hasonlora csinalni, persze SFP1 keretek kozt ami lehetseges! (mingyart nyomok kepet)
  • Seaweed
    #741
    Mi harom ugyanolyan vazze?!
  • Bucser
    #740
    szép a modell pláne a 3 ugyanolyan képen:) Cockpit van hozzá szép?
  • Seaweed
    #739
    Hat ha le lehet szedni (nem kukodik a linkje perpill), igen be...de ez mar csak max patch lesz...nem fogok ujracsinalni egy full installt, es ujra feltolteni 1 napig...
  • L Viper #738
    De jól néz ki, ezt is be tudod rakni a packba ?
  • Seaweed
    #737










  • L Viper #736
    Sztornó, a BOP-on olvastam, 1,1 GB :) Húúúú
  • L Viper #735
    Hány megácska lett összesen ?
  • Bucser
    #734
    Nagyon jó:) HOlnap ahogy hazaérek vakarom lefele.... csak hova fogom feltelepíteni??
  • Seaweed
    #733
  • Seaweed
    #732
    Sajnos lassan halad a feltoltes, mert valamiert nem megy a csoportos feltoltes igy 100 megankent el kell inditanom a fileok feltolteset! De mar elkezdeni leszedni is lehet! Innen, itt is lesznek majd a tobbiek is fent!(Tobbreszes, onkicsomagolo Ace tomorites)
  • Bucser
    #731
    Sajnos meg mindig nem tudok jobbat:(
  • Seaweed
    #730
    ....lassan elkeszul az install...egy gost teszt telepites vele aztan toltom fel...valoszinuleg 100 megasokra szetdrabaolva rapidshare.com-ra megy majd fel! (ha valaki tud jobbat jelezze!)
  • Seaweed
    #729
    Amugy nekem a Deltak a kedvenceim belole...nah meg a Mig-21-esek...bar sok mindenre nem lehet oket hasznalni..de szaguldozni mocskosul lehet veluk
  • Seaweed
    #728
    Azt mar leragtuk a BoPack elozo reszeiben..mindig az ujdonsagokra koncentralok :))
  • Bucser
    #727
    Hagyjál már azzal a flakonnal:) a kedvencem ebben a játékbam mindig a Phantom marad:)
  • Seaweed
    #726




  • Seaweed
    #725
  • Seaweed
    #724


  • Bucser
    #723
    Te bazz most vegyek új vinyt a BOPACKod miatt?

    SZÉP munka egyébként várom majd hogy kezembe fogjam:D
  • Seaweed
    #722
    A gyari kis 1-2 gigas SFP1 konyvtaram most 10+ gigas..szal erezni lehet mi minden van beleteve
  • Seaweed
    #721
    Jah mert szarramodoltam...alig van mar benen valami ami eredeti, a texturak, az eg, a gepek, a szkinek, az efektek, a hangok stb-stb minden le van cserelve BoPackban :)))
  • Seaweed
    #720
    Kilehet viszont ez* nem turi a mod diferenciat! Tehat mindenkinek ugyanannak kell fentlennie, es 1 texturaval se tobb! (BoPack pl megfelel erre a celra is)


    (* Teljes SFP1/WoV/WoE)
  • L Viper #719
    A gépek szépek, csillognak, a táj is jó, bár egyhangú, de az összkép az nagyon jó.
    Földközelben meg szuperek a fák. Jó ez a motor.
  • L Viper #718
    Gyerekek, ezt is ki lehetne próbálni multiban.
  • Seaweed
    #717


  • Seaweed
    #716
    Nah vegeztem a szerkesztesekkel...ma meg egy alapos teszteles aztan legyartom a telepitot es feltoltom valahova!
  • Seaweed
    #715
    Egyebirnat eleg impozans fuggesztmeny pl ez a 8 LGB 2 bomba 1 pottank + meg 2 sima bomba..+meg ket legiharcraketa..kemeny nagyon..
    (Bar ha elkezdunk utanaszamolni ekkora terhelest meg egy Phantom is megirigyelne..es hatareset hogy a C7 fel tudott volna e szallni enyi teherrel...)