2025
Amit tudunk róla, az első FIFA 2003 képek a FIFA HUNGARY-n
  • Breki33
    #1855
    AMD 1700+ Geforce4 ti4200 SDRAM (256+128)
    1280*1024-ben sosem akadt.

    Illetve egyszer mikor felraktam egy b.nagy aicpu-t de askkor is csak akkor ha a gép támadott.

    Ja és a legjobb jelenleg a 2003-as bajnokok ligája kiegészitőkkel megp.-e

    A 2004-bol egyenlore csak 2 rövidfilm látható
  • Breki33
    #1852
    még nem fordult elő
  • jugen
    #1851
    Nálatok is előfordul az, hogyha két saját játékos a saját 16-oson belül összeakad, akkor 11-es az ellenfél javára?
    Tudja valaki, hogy mikor jön ki a HSP 2003 Episode 2?
  • Breki33
    #1850
    van valaki akinek sikerült installálnia a jelenlegi szvsz legjobban kinéző labdát?

    http://66.117.1.114/dl_auth/1e22017bff6/FIFAZONE/Baelle/Nike%20Vapor%20Geo%20Merlin%20rot.zip

    Én hiába rakom be ballraptorral a minták nem jók
  • Breki33
    #1849
    ezt már kérdezted

    Aki kihívást és jó védekezést akar próbálja ki az fifacz 1.7-es ini-jét a sm 5..5.2-es aicpu-jával.

    Annyira jó lett a védekezés hogy mindig ketten rohannak letámadni a labdás emberemet.


    Nagyon élethű, de egyben nagyon nehéz is....

    Aki ez ellen nyer wc-on megemelem a kalapom.
  • Meggymag
    #1846
    Hi mindenkinek.
    Érdekes dolog ötlött fel bennem a mi nap. Mivel Battlefieldes vagyok így megtudtam, hogy van egy http://www.clanbase.com/ oldal ahová klánok jelentkezhetnek és egy toplistán tartják őket számon. Nos ez rendben is lenne na de van FIFA részleg is. Ekkor merült fel bennem, hogy miért ner lehetne MAGYAR FIFA klánt alapítani és benevezni erre a ranglistára. Itt te választhatod meg, hogy heti hány meccset játszol és ez 1 vs. 1 szinten megy. Szal mondjuk vannak 4-en egy klánban és azok megosztják, hogy ki és mikor játszik. Ehhez egyszerűen nem kell más mint egy honlap és pár tag. Rossz ötlet?
  • Breki33
    #1845
    na varj azert van két ini az egyikben a kapus kivédi a szemed gondolom ezt használtad


    Megmondom öszintén én prof-on játszom azon pont jo volt de mostanában inkább az 1.6-ossal nyomtam.
    Tegnap meg az 1.7-est kevertem a Braimsterrel vagy a GAreth-el.

    A Roster a Braimsterews oldalon van font anno irtam pontos cimmel.

    Valamilyen Boot Raptorom van de ezernyi Boot pastch-et hasuználok ugyhogy kissé keverem őket. PPP

    Zenékre van egy progi amivel lehet konvertálni mp3-bol str-be.

    De anno volt két tökjó nagyméretű audio patch

    Mivel egy helyen lakunk ha gondolod odaadhatom személyesen :-)
  • Gbr
    #1844
    Kipróbáltam azt a gameplayt amit küldtél iszonyú nehéz a Real M. vagyok és nem tudtam még gólt se rúgni az Alaves ellen se szögletet mindent fogott.Amilyen gyorsan letámadták a labdás emberemet ha igazából is ennyit futnának meghalnának,pedig én csak 20mines félidőket jácottam.De az nagyon tecett hogy feliveik a labdát,és a labda birtoklás is kiegyelitett volt.
    De holnap megmutatom öccsémnek,hátha ő jobban nyomja.
    A Rostert honnan szedjem le?
    A Boot Raptor 2.0-t haszálja valaki,szerinem rohat jó.
    Valaki nem tudja hogy kell zenét berakni a játékba mp3-ból?Fenn van a BL zenéje de már kicsit uncsi.
  • Breki33
    #1843
    Van erre jobb progi szvsz felejds el a CC-t.

    Rosterbol meg használ a Braimster félét az sima telepitos és szvsz az egyik legjobb.

    Ja es ha uj rostert raksz fel a mentett állásaid valoszinu nem jonnek be!

    Ok elkuldom, a gameplay-t bar hedge azt mondta kiteszi :-)

    DE ajánlok egy még jobbat

    Probaljátok ki az 1.6-ost amit ajánlottam kiváncsi lennék a véleményetekre.
    (FifaCz)

    Oppá, most hogy latom ahogy nézem neked a a cimet ahonnan le lehet szedni:


    Realistic Patch 1.7
    New and updated version of our Realistic Gameplay Patch (version 1.7) for FIFA 2003 improves the AI and makes the game very difficult. Enjoy our latest release and please give us a feedback to improve the patch in its future versions. Thanks.


    http://downloads.fifacz.com/pafiledb.php?lang=english&action=file&id=57


    ezt teszteltem tegnap de a REalnak nem tudtam golt loni vele a Barca-val és a MU-nak is csak egyet a B. Munchen-el.

    Egyenlore az 1.6-os jobbnak tunik de lehet hogy csak elsore nehezebb.
  • jugen
    #1841
    Én szögletből ollózni szoktam a pipába gólt...
  • Gbr
    #1840
    Azt szeretném kérdezni,hogy a Creation Centerel lehet-e felállást csinálni és bevini a játékba,ha igen hogy?Leszedtem a Fifahungryról a Treebeard's MS Access Rosters v1,be is raktam a játékba,(végre volt Camoranesi a Juvéban)elkeszdtem egy bajnokságot és nem volt tabella semmi sem történt a bajnoságba mindenki maradt ott ahol az elején volt?
    Breki:Olvasom itt,hogy csínáltál valami gameplayt eltudnád valahogy küldeni,vagy egy címet ahonan leszedhető,kipróbálnám.Én a Gareth Gameplay3.0 használom,és elég jó van amikor 35m-ről gólt rugok(ritkán)van,hagy eszméletlen jól véd az ipse.
    Fejelt már valaki szögletből gólt?Az elmélet megvan de minig átrugja a másik oldalra vagy kifejeli a védő.
  • Breki33
    #1839
    válaszoltam a billentyuzet ugy jo ahogy van

    eloszor énis át akartam cserélni de aztan rajottem, hogy csak igy lehet jol fejelni kulonben messze van a gomb, gyorsan futni ebben meg kevésszer kell, pont ez a jo benne.
  • Breki33
    #1838
    NHL-re irtam PPPPPPPPP
  • jugen
    #1837
    Segítene valaki?
  • M.A.D.
    #1836
    azt még én sem. azért írtam, hogy a KÖVETKEZŐT, tehát a 4-et. értelemszerűen a 3-as volt fent. :)) ok???
  • Breki33
    #1835
    azt én még felse raktam :-)
  • M.A.D.
    #1834
    asszem én már megvárom a 2004-et! :))
    2 hónapja elszállt az egyik vinyóm a FIFA-val. Mostmár kivárom a következőt.:)) Addig elvagyok az NHL2003-mal.
  • Breki33
    #1833
    jó az alapbeállitas higyétek már el :-)
  • jugen
    #1832
    Van egy problémám!
    Minden meccs előtt be kell állítanom a billentyűzetet, mert a futás w billentyűjét kilövi a másik e billentyűje. Ha a beállításokra nézel látszólag minden ok, de ha megerősítem az e-t, akkor egyből eltünik alatta kettővel a w. Valaki tudja a megoldást, hogy mi lehet a baj?
  • Buddy
    #1830
    nem tudom, hol talaltad, de nagyon kiraly jatek :)

    golt meg nem lottem
  • Rudee
    #1829
    Szerintem nem azért szakadtok, mert modeme van, hanem vmi kiegészítő illetve patch zavarhat be.
  • Breki33
    #1827
    Emberek itt au ij foci!!!!!!!!

    http://www.titoonic.dk/products/games/pegball/

    :-))))))))))
  • Breki33
    #1826
    nemtudom mit jelent neked az alap fifa

    mert nekem az a clone-s es az telepites utan egybol elindul

    no crack
  • Breki33
    #1825
    Köszi én meg mindenhol kerestem a Stadium Changer telepitőjét, hogy XP is használhassam.

    Kezelése amugy nagyon egyszerű kiválasztod a képen melyik kell és a jobb oldalon rákkatintva installálod.
  • lee86
    #1821
    www.fifahungary.on.hu
  • Rudee
    #1819
    Sőt...semmi értelme nem volt...
  • Rudee
    #1818
    Szamvannak igaza van, ennek nem volt sok értelme...
  • Aquli
    #1815
    Gondom van. Alap fifa2003 verzio, windows 98, crack, amikor inditani akarom, akkor program szabalytalan muveletet hajtott vegre...
    Mi lehet a gond, mar nagyon akarok jatszani ezzel a gammel???E?!??!?!
  • M.A.D.
    #1814
    Kérdezd meg magad.:)))
    Lassan 1 hete jött ki. Na. Egy kis segíccség! :))
  • Gbr
    #1813
    Hy!
    Leszedtem egy pár face-t,meg a Superpatchet be is rakta a Seria A,B,C,meg csínált valami Stadium Changert(ennél hogy kell berakni a stadionokat?),és most ahol a játékba ki kell választani a mezt a meccsre nincs semmi, ez mitől lehet?Van fenn egy csómó minden de a Superpatch elött volt mez.
  • Breki33
    #1812
    de nem tudom melyik patch azPPPPPPP
  • M.A.D.
    #1811
    Ja, ha Te jobban tudod....és tényleg.
    Akkor kérdezd már meg magad. Kössz.:)))
  • Breki33
    #1810
    egy patchet szedtél le és tőlem kérdezted milyen :-)
  • M.A.D.
    #1809
    ha, én is tudnám, hogy mit akartam..:))))
  • Breki33
    #1808
    jólvanna, de még mindig nem mondtad amit akartál P
  • M.A.D.
    #1807
    Nedved Beckham. Jó neve van! Az meg ki? :))))
    Amúgy, jónapot!
  • Breki33
    #1806
    Mivel több emilt kaptam patch ugyben igy most pontosan

    Footballmatch FIFA 2003 Superpatch
    http://www.host17.org/footballcentre/FIFA_2003_superpatch.htm

    Ezenkivul egy oldal ahonnan pl Nedved Beckham face (exe) letölthető:

    http://members.lycos.co.uk/fifadimension/index.php

    És egyik szomszédunk oldala ahonnan az szerintem egyik legjobb gameplay is leszedhető többek között

    http://www.fifacz.com/
  • Breki33
    #1805
    na Mad nem irod le melyik patch érdekel? :-)

    Ja van két uj gameplay az egyik a soccergaming-os szerintem elég xar lett viszont az 1.6-os ami a fifacz-n van nagyon jo.

    Most azt (ini) probálgatom a braimster 2 ai-jevel meg a regebbi 400-as gareth félével
  • Joke
    #1804
    vagy http://www.soccergaming.com, de itt van minden máshoz is!
  • Joke
    #1803
    snoopdogydog: http://fifahungary.on.hu