101007
.
  • CSOCSO
    #100847
    Megjott az uj motor a scionba. Ezuttal megprobaltam egy olyan motort szerezni ami meg van epitve. Igaz ez is hasznalt motor. De igy is 2 ezer dollarba kerult. Lehetett volna zsir uj motor (epitve) de az kozel 4 ezer lett volna. Volt aki mondta, hogy ne probaljak sporolni es mas hasznalt szarjat megvenni. Inkabb koltsem a penzem olyanra ami tenyleg fasza es uj... Igazabol szerintem semmi garancia, hogy barmelyik motor tovabb birna mint a masik. Nem turbora lett tervezve ez a motor.. Ha beszarik akkor beszarik. Az auto favatkat se er.... Elmult 1 evben kb 6-7 ezret koltottem ra. Most megint elmegy ra majdnem ugyan ennyi. Mikozben az auto amugy 1500at se erne az eredeti morottal turbo nelkul. Mind1. Megprobaljuk utoljara, Remeljuk most birni fogja. Ha ezekutan is gebasz lesz akkor tenyleg felgyujtom.
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2021.03.05. 01:31:44
  • ximix #100846


    vs

  • ximix #100845
    "OT-t megkapná ?" (cgi)

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.02.16. 18:22:12
  • ximix #100844
    " Szia libabőr rég találkoztunk "
  • Szabi #100843
  • ximix #100842
    A VS-ek hazájában, kéne valami rivalizálós kampányt csinálni, mint az American Graffiti vagy a Grease-ben volt, varratnátok valami egyen rucit és járnátok egymás műhelye elé burnout-olni, vagy amikor az autós éteremnél találkoztok akkor mennének a szúrós nézések, Sciont talpra állítod és kihívod a Ladát vagy letépnétek egymás fóliáit vagy valami :D

    Ui:
    Persze nem vér komolyan csak amolyan kakaó gengszterbe.

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.02.02. 09:56:03
  • Szabi #100841
    még hogy nem kicsi a világ :DD
  • CSOCSO
    #100840
    Volt fonokom. 3 evig dolgoztam neki.
  • ximix #100839
    Floridai Lada


    Ui: most nézem ez csak nem Csocso a konkurenciája ?
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.01.27. 15:42:12
  • ximix #100838
    fél off
  • Stockbauer33 #100837
  • RatBaG #100836
  • Szabi #100835
    jé mi került elő PEC-en :DDDD
  • allock #100834
    tökéletesen demonstrálja, hogy ha pénzed van bármit megtehetsz

  • sorler
    #100833
    A Dózsa György úti gázoló gyakorlatilag szabadlábon tölti a büntetését

  • RatBaG #100832
    herbie on crack

  • ximix #100831
    Van rá esély, szilikonnal szoktam kenni anno a gumi tömítéseket.
    Ha mégis befagytam akkor flakonokba vittem a kb 60 fokos meleg vizet és locsoltam amíg el nem engedte,
    majd aztán még aznap átkenegetem a tömítést.
  • desigo
    #100830
    Jól érzi ott magát
    Lemostam most az autót.Reggelre befagynak az ajtók?
  • ximix #100829

  • ximix #100828
    Bye bye ... o wait
  • Borg
    #100827
    Ha megfigyeled én se kevertem politikát bele :)

    Azóta is összesen egyszer büntettek meg tilosban parkolásért. Volt 2 hely kihagyva a parkolóban, amihez megállni tilos tábla volt téve. Nem volt máshol hely. Én galád, meg arra a 15 másodpercre amíg a gyerek beszállt, oda megálltam. Persze hogy rámugrottak a búvóhelyükről egyből. 10 ezer. Dehát mit volt tenni, az jogos volt, még ha nem is fair.
  • cement
    #100826
    az lehet, de az nagyon nem mindegy, hogy a rendőr érted van vagy ellened és milyen gyakoriak az ilyen esetek.
    teszem hozzá nekem nincsen túl sok rossz tapasztalatom a rendőrséggel de ez csak szimpla mák, sokakat simerek akiknek volt már velük negatív tapasztalatuk.

    nekem egyszer volt egy olyan esetem kb 12-13 éve, hogy két párhuzamos sávban haladtunk én és egy másik autó, ő egy ici-picivel előttem ment, és egy lámpa nélküli zebránál bevágta a satut. a gyalogos még 3-4 méterre volt a zebrától kb. úgyhogy én tovább haladtam, nem az én oldalamon volt amúgy sem a néni úgyhogy egyáltalán nem veszélyeztettem.

    na több se kellett, utánam eredt a civil kocsi, persze rendőrök voltak, megállítottak. kérdezi, hogy miért nem álltam meg a zebránál, mikor ő megállt. kresz szerint nekem is meg kéne. mondom hát a gyalogos még rohadt messze volt és én nem akartam satuzni szükségtelenül. nem érdekelte, közölte, hogy akkor ez most csekk lesz, mikor már hozta volna a kis papírjait az anyósülésről a haverom áthajolt és köszönt neki, hogy szevasz józsi! a rendőr persze visszaköszönt, megúsztam egy szóbeli figyelmeztetéssel, mivel a haverom ismerte a rendőrt. na ez mindent summáz amivel baj van. civil kocsival sunyi módon csináltak direkt egy olyan szitut amiből utána tudnak büntetni. aztán meg elengednek haveri alapon. egyik sem etikus mégis napi szinten ez megy a mai napig és nem látszik a vége, sőt..

    Borg: nekem nem a jelenlegi kormánnyal van csak a bajom, feri vagy viki, oly mindegy, egyik kutya másik eb.
  • Borg
    #100825
    Ráadásul ez még a Feri idejében volt :D
  • SötétBarom
    #100824
    Botrány vagy sem, a világon bárhol is mond a te szavaddal szemben 2 rendőr valamit, akkor rábasztál.
  • cement
    #100823
    ez nagyon szomorú és vérlázító, hogy az adóból működtetett intézmények a lelkiismeretes munka és alapos eljárás látszatát sem próbálják kelteni. ezért dobbantunk innen augusztusban végleg, botrány ami ebben az országban folyik
  • ximix #100822
    Kösz a választ.
  • Borg
    #100821
    Én voltam már bíróságon MO-n is közlekedési ügy miatt. Két rendőr bemondott valamit, én meg tudtam hogy nem úgy volt.
    Még ügyvédem is volt a DAS-tól, és teljesen logikus volt a történet.
    Az ítélet már akkor kinyomtatva a bíró előtt volt az asztalon, mikor mi bemehettünk a terembe. Hozzáteszem, a két rendőr el se jött tanúskodni személyesen. Az egyik írt kézzel valami fecnit, a másik még annyit se.
    Ez a bevett gyakorlat, hogy mehetsz a megyeire fellebbezni, azt meg már úgysem lépi meg a többség, mert még nagyobb macera.
  • cement
    #100820
    A gyorshajtásos eljárás az USÁban európai szemmel nagyon groteszk. Egyrészt, hogy bíróságra kell menni, és fellebezhetsz ellene, másrészt, hogy erre egy egész jogi szolgáltatói iparág épült, akik képviselnek téged és a megfelelő kompenzációért cserébe megússzák neked a büntetést.
    Persze, Magyarországon is lehet fellebezni a rendőrség által kiszabott bírságok ellen de nem jellemző, főleg nem egy gyorshajtás miatt. Van egy hitelesített radar, az csinál az autódról egy felismerhető képet, hogy te mennyivel mentél, és kész, ott a bizonyíték, azzal nem tudsz vitatkozni.
    Tudom, hogy az USÁban nem csak hiteles radarmérés alapján kaphatsz büntit, hanem kb bemondásra is, ha a rendőr látta, hogy szerinte te gyorsan mentél, akkor utánad megy és megbüntet. Esetleg van egy kis radarpisztoly a kezében amivel kb az arra repülő madarat is bemérhette szóval nem hiteles...
    Elég elbaszott rendszer ez, egyrészt egy csomó visszaélésre ad táptalajt a rendőröknek, jobbra-balra büntetgethetnek mindenkit, másrészt meg a notórius gyorshajtóknak meg mindig van egy-két jogi kiskapu amit a megfelelő ügyvédekkel bármennyiszer kijátszhat, persze ha van rá pénze.
    Neked milyen tapasztalataid vannak?
  • CSOCSO
    #100819
    A kofelverodes elleni atlatszo cucc az olyan, hogy (altalaban) elore vagott. De azt vizesen kell felrakni es ugy konnyu a sarkokat a helyere csusztatni. Ezt a vekonyabb szarazon telepitendo anyagnal nem lehet eljatszani mert ahogy nyujtod, ugy formalodnak el a szelei az anyagnak. ( mint egy gumi amit huzol es elvekonyodik kozepen. )

    Nem neztem vegig a videot de ha az anyag szetszakadt tobb retegre az csak a kinai kalendar anyagoknal tortenik meg. Egyik ok, hogy en meg egy bottal se nyulok kinai anyaghoz.

    Nagyon-nagyon sok anyagot dobalunk el. Alapbol amit felhasznalunk annak a papir oldala mar kuka. Rengeteg szemet termelodik a foldon. Felfoghatatlan mennyisegben es a foliazas ratesz egy lapattal.

    Olyan szint teszel fel amit akarsz. Nem kell bejelenteni sehol ( floridaban) Mas allamokrol nem tudok pontosat mondani. Lehet egy szinu. Lehet galaxis print. Vagy amit akarsz. Senkit nem erdekel. Ha a rendor azt irja, hogy egy toyota terepjaroban ultel pedig egy celicaban kaptal el 200 al akkor is megkapod a buntetest. Addig amig rosszat csinaltal es te ultel a volan mogott es leirtak az engedelyi szamodat lehet a papiron piros toyota vagy sarga hummer. Senkit nem erdekel. Foleg nem a birot ha esetleg ugy dontened, hogy harcolsz ellene.
  • ximix #100818
    Létezik amúgy valami fólia vágó berendezés ?
    Olyanra gondolok amiben az autó paraméterei szerepelnek és gazdaságosan, ráhagyásokkal, kiszerkeszti a szabásmintát az anyagra, majd kivágja esetleg.
    Mert némelyik videóban főleg első lökősnél egy fél szobányi fóliával beterítik az autó elejét, majd kapásból vágnak rá egy kis asztalnyi lyukat a hűtőnél, amit eldobnak, holott pl. a tükörre elég volna szerintem, persze biztos van aki másképp csinálja, de látni ilyet is.

    A másik, a kis csaj ráncigált lefele a fóliát, de az több rétegre szakadt és a felső réteg lejött az alsó réteg, a ragasztó meg szín egy része meg ott maradt, azt mi bánttal lehet leszedni, mert gondolom nem kis szívás.

    Amúgy látni, hogy a kezük alá dolgoznak és főleg a videó reklám értékük nagy ezeknek a celeb wraper lányoknak. amolyan vég arca.

    Amerikában milyen előírás van az autók színére, nálunk anno volt vagy talán most is van, hogy x %-ban meg egy színnek kell lennie.
    Anno volt egy autóm aminek a motorházteteje más színű lett és műszakin már méricskélték, de még határeset volt és elfogadták.
  • CSOCSO
    #100817
    mar lattam.Valamelyik wrappos ismerosom mar csinalt parodia videot ahol ugyanugy a laba koze teszi a holegfuvot meg a sok hulye poz, stb. Jol kinez a csaj aze :)
  • ximix #100816
    CSOCSO te is ilyen rucikba nyomod ?
  • ximix #100815
    CSOCSO te is rucikba nyomod ?





  • ximix #100814
    maxystyle
    Insta videó
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2021.01.03. 11:22:39
  • ximix #100813
    Nekem ezen már kicsit sok a "kunkor".



    Ilyen egyszerűbb vonalakkal is megelégszem, a Liberátorból még van is itthon pár alkatrész, öregapám jóvoltából :)
    Utoljára szerkesztette: ximix, 2020.12.20. 13:21:45
  • desigo
    #100812
  • desigo
    #100811
    Morcos az eleje és végre nem fekete mint az összes
  • ximix #100810
    Tulaj: Haló Márka szerviz ?!
    Márka szerviz: Igen, miben segíthetek ?
    Tulaj: Nem indul az autó, pedig már mindent próbáltunk . . .
  • ximix #100809
  • CSOCSO
    #100808
    SEMMILYEN jatek auto.