572
  • tigeroo
    #572
    Egy fejlesztő megcsinálta a Californication videóklipet mint egy videójáték:

    https://comandogdev.itch.io/califonication
  • Jim Morrison
    #571
    remélem ez azt jelenti, hogy jövőre is jönnek pestre turnézni :D
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2022.09.23. 20:53:43
  • tigeroo
    #569
    Idén 2 új album mi ez már
  • Jim Morrison
    #568
    Megy valaki a budapesti koncertre?
  • tigeroo
    #567
    az új albumot párszor meghallgatva:

    sokkal jobban komponált, mint az im with you volt. nagyon tetszik.

    a "sick love" dal az egyik kedvencem a lemezről, mintha a californication albumról kószált volna el most hozzánk.

    valahol kezdem megszokni josh-t. a mostani dalokhoz teljesen korrekt, összeszokott a banda, csak így tovább.

    nekem ez így valahol a californication-stadium arcadium között van valahol :) a dobokat még szokni kell néha, furcsa hogy már nincs az a "félrehangolt" pergő, sokszor mintha valami dobgép lenne... na majd élőben meglessük mi ezt.
  • tigeroo
    #566
    gyerekek nálam ismét reneszánszát éli a rhcp.

    leporoltam a b-sideokat is, kb. egy hónapja csak ez pörög:)
  • syberia2
    #565
    kislemez
  • xxxpaulxxx
    #564
    komolyak:D
  • atika85
    #563
    Zseniális interjú, amiben Anthony szavak nélkül válaszol a kérdésekre. Közben elindult az urópai turné, illetve már azt is lehet tudni, hogy a következő kislemez a Monarchy Of Roses lesz. És John Frusciante is adott életjelet magáról.
  • xxxpaulxxx
    #562
    Mondjuk, hogy Flea JÁTSSZON is, ne csak lébecoljon:D
  • atika85
    #561
    Szerintem zseniális. Persze ez nem rock lemez, inkább valami popfunk, de leginkább örömzene. Több mint 10 éve szeretem őket, unalmas is lenne, ha mindig ugyan azt csinálnák, Josh megint új színt hozott az együttesbe, ugyan úgy ahogy anno Navarro is tette. Megint olyan dolgokat hallunk tőlük amiket ezelőtt még soha, és pont ez a lényeg. Van pörgés, van lassulás, van zongora, van egyre jobban éneklő Anthony, van egy tehetséges fiatal gitáros, a lemez közel tökéletes.

    Következő lemezre meg megint jöhet valami új.
  • Grove4
    #560
    Eddig nekem is csalódás a lemez, mondjuk még végig kell hallgatnom párszor, de a Stadiumnál szerintem sem jobb, ott szinte az összes számot szeretem. Én a Stadiummal szerettem meg őket, 2006 előtt nem nagyon hallgattam Chilit, persze azóta pótoltam nagyjából a régi albumaikat is és a kedvenc zenekarom lett az RHCP. Ezen az albumon eddig amik nagyon bejönnek az a Raindance, Look Around, Even You Brutus, Factory of Faith, Goodbye Hooray meg talán a Did I Let You Know.
  • xxxpaulxxx
    #559
    Így harmadjára meghallgatva egyre inkább tetszik... de még így is a "leggyengébb" albumuk... persze ez az RHCPnél nem azt jelenti, hogy rossz lenne:))

    Tigeroo: Szerintem a stadiumnál azért nem jobb, mert ott azért több slágeres dal volt és jobb basstémák:)
    Amúgy én pont fordítva vagyok... a Californication előtti albumaik a kedvenceim, BSSM és Mothers Milk FTW!:D Nah ott még pörögtek valamitől a nagy öregek (vajon mitől:DD)
  • Police88
    #558
    Elvileg turnézás után mennek is vissza stúdióba újabb lemezt gyártani kérdés h újabb 5 évig ülnek rajta vagy egy-két éven belül várható...
  • Lacee
    #557
    van pár jó szám a lemezen, de összességében nekem is csalódás sajnos. Ez egy korrekt poplemez, de igazából játszhatná akárki a dalokat, nincsen benne túl sok Chili. Viszont a rádióban sokat fogják nyomni... Nekem is a By the Way jutott eszembe, csak még több poppal benne - nem is igazán kedveltem azt a lemezt sem, a kedvenceim sorrendben Californication - BSSM - Stadium Arcadium.
  • tigeroo
    #556
    a stadium arcadiumnál jobb.

    hasonlít a by the wayre szerintem


    amúgy a brendan's death song végén a vokálozás ("yei yei yeahh" rész) azt josh nyomja? mert ilyen magas hangokat még nem hallottam anthonytól, de lehet fejlődött.

    a did i let you know? meg abszolút kedvenc lett. kurvára bejön a refrén. persze ez már nem az a jó öreg californicationös vonal. lezárult egy éra a banda történetében frusciante távozásával, mint ahogy a hillel slovakos funky őrület is elmúlt lassan, persze ez érthető is hiszen már 30 éves lassan a banda. amúgy sajnálom hogy nincsenek már olyan erőteljes dalaik mint pl. a by the way, can't stop, paralell universe.
    (az igazat megvallva a californication előtti dalaik annyira nem is jönnek be, szerintem az ezredfordulóra forrtak ki teljesen)
  • xxxpaulxxx
    #555
    Szóval sziasztok! Sajnos én csalódtam az új albumban:/ Valahogy nem gyerebe... nem azt mondom, hogy rossz, csak kb van rajta 5 szám, ami megfogott, azok sem slágeresek, a többi pedig langyi:/ Vélemény?
  • xxxpaulxxx
    #554
    Nekem ez a topic eddig hogy hiányozhatott a kedvencek közül?:DDDDDDD
  • atika85
    #553
    A legtöbb torrent oldalon már fent van. A youtube is tele van vele.
  • Police88
    #552
    Fasza elfelejtettem vhol meg lehet még hallgatni?
  • tigeroo
    #551
    valami rip került ki a streamből?
  • syberia2
    #550
    http://www.91x.com/pages/newmusic?Red-Hot-Chili-Peppers---Im-With-You-albu=1&blockID=544190&feedID=7098
    egész jók:)
  • tigeroo
    #549
    aki megakarja venni megfogja, aki leakarja tölteni úgyis letölti a berippelt változatot. szerintem korrektek.

    reklámnak/ízelítőnek meg tökéletes (remélem hozza a californication/by the way vonalat)

  • atika85
    #548
    Igen, érdekes döntés, hogy csak Szegeden. Elméletileg pár perces csúszás lesz majd, bár már nem emlékszem ezt hol olvastam. Mint egy webstream. Az árát én is sokallom, de igazából csak egyszer van ilyen, meglátjuk milyen lesz. És aztán meg lehet reménykedni, hogy tényleg kikerül torrentre :D
  • atika85
    #547
    Az ötlet pedig kurvajó, igazából úgy is kikerül torrentre, akkor meg miért ne ők maguk tegyék ki, és reklámozzák ezzel is a lemezt.
  • Police88
    #546
    remélem torrentre felkerül hamar
  • Police88
    #545
    Mi az, hogy csak Szegeden lesz? Úgy voltam vele h még le is utaznék szegedre mert van ott ismerősöm de a jegyárakat látva letettem róla... wtf? :D Egy mozijegyért ennyit elkérni? Ráadásul sztem nem is igazi élő pár óra eltérés lesz azért...
  • syberia2
    #544
    az egész albumot meg lehet hallgatni?! Ez elég fura ötlet:s Persze engem nem zavar:D
  • atika85
    #543
    Két nap múlva hallgatható az új album!
  • Police88
    #542
    Az a bajusz... xD
  • atika85
    #541
  • atika85
    #540
    Elindult a turné!
  • syberia2
    #539
    Még mindíg elég őrültek:)
  • atika85
    #538
    Harmadik privát koncertjét adta a Red Hot Chili Peppers, elhangzott még egy új szám, a Meet Me at the Corner.
  • syberia2
    #537
    ez az új szám nagyon jó! Josh is nagyon jól nyomja benne! várjuk már az augusztus 30-at:D
  • atika85
    #536
    Újabb privát koncert volt, erről már videók is vannak!
  • syberia2
    #535
    nyami:)
  • atika85
    #534
    Tegnap este egy privát koncertet adott a Red Hot Chili Peppers. Sok új szám, pár régi, de még semmi videó.
  • Lacee
    #533
    mármint hány szám lesz a következő lemezen, amiről az első kimásolt single a linkelt dal? 14.
  • syberia2
    #532
    ezen a lemezen hány szám volt?