47
Ki definialta a ronda szavakat es miert?
  • netuddki
    #47
    hmmm.....!!!
    nagyívben leszarni mindent ???
    nekifutásból és helyből is???
    így van!!!
    így bizti nem kapsz szívrohamot!!
  • FREAK
    #45
    kevesebb stresszel jár kevesebb dolgon kiakadni, szerintem logikus

    minél több dolgot szarsz le magasról, annál nyugisabb az élet
  • FREAK
    #43
    pontosan
  • FREAK
    #40
    nincsenek csúnya szavak, csak prűd majmok.....
  • Gery1980
    #39
    Az sem rossz:)
  • Hangianix
    #38
    hehe, ugyanez volt franciaknal a metron. magyar apuka korbekinalta kicsiny csaladjanak a negrot... :D
  • Ron Ragm
    #36
    ha ez igaz lenne a pina nem lenne ronda szó:)
  • Gery1980
    #35
    Szerintem a "punci" nem sorolható a tipikus ronda szavak közé.
  • TheZsenyka
    #34
    ja igen, szóval emiatt nevezik őket "csúnya" szónak. ehhh, valaki megzavart az előbb
  • TheZsenyka
    #33
    Általában a társított kép (szar - egy darab ürülék képe jut eszembe, legalábbis nekem) illetve a társadalom által ezekhez a szavakhoz társított jelzők (szar ember= szélhámos, aljas stb.)
  • Majati
    #32
    akkor most ronda?
  • Majati
    #31
    maki azt mondta nem csúnya. más vélemény?
  • Laalee
    #30
    attol fugg kié? :D
  • Majati
    #29
    most a punci akkor csúnya szó? :)
  • magus
    #28
    ajanlom gyalazo topikot. hat ha azok neked nem csunya szavak akkor...
  • Draco
    #27
    Amerikaban se lehet hasznalni a negert mar. A feketet is csak a koznyelvben a mediaban mostmar minden Afro-amerikai megszolitast kovetelnek maguknak a negerek. Hogy egyem a kis erzekeny lelkuket...
  • Gery1980
    #26
    Értem a szitut,elég kellemetlen lehetett.Oda kell figyelni mit mond az ember, még külföldön is.
  • dewdew
    #25
    ja, de semmi rosszindulat nem volt bennem, csak magyarul kimondjuk a neger szot es nem feketezunk feleslegesen
  • Gery1980
    #24
    Gondolom a feketének sem lehetett valami fényes érzés.
  • dewdew
    #23
    Angliaban is tiltott szo a neger, ott azt kell mondani fekete. Kb egy honapja utaztam a londoni metron. Mindenfele ember volt korulottem. Mondom baratnomnek magyarul: Odanezz, milyen szep az a neger kislany!
    A kocsok fekete, aki kozel allt, utana ugy nezett, azt hittem vegem ha leszallok a metrorol. Szar erzes volt.
  • Gery1980
    #22
    Sajnos elég sok a különböző embertípussal kapcsolatos negatív töltésű kifelyezés.Ez általában jellemző a különböző népekre.Az emberiség globálisan idegengyűlölő:(
  • Hangianix
    #21
    Es a neger? Egyes tarsadalmakban az is tiltott szo, ami szvsz hulyeseg.
  • Gery1980
    #20
    De akkor már itt van egy másik szó is: BUNKÓ..Ennek is megváltozott némileg a jelentése nem?
  • Gery1980
    #19
    Ez jó kérdés!Mert a paraszt eredetileg egy társadalmi osztályt, a főldművesek csoportját jelentette.Manapság már mindenki paraszt aki viselkedésével kivívja eme rangot, esetleg vidéki származású.
  • Hangianix
    #18
    es akkor mi van a paraszt szoval?
  • dewdew
    #17
    Felreertes ne essek, en nem akarom, hogy csunyan beszeljenek az emberek, csak arra vagyok kivancsi, hogy egy-egy szot miert kialtottak ki csunyanak?
  • Coine
    #16
    talán maguknak köszönhetik az illető tömbhöz tartozó emberek a kitüntető jelzőket...
  • Gery1980
    #15
    Akkoriban a búzabiznisszel foglalkozó egyének mind melegek voltak?:)
  • Shep
    #14
    Ja nem buza hanem búza
  • Shep
    #13
    buzeráns = buzaárus /ez komoly régi szavak szótárában láttam még vmikor/
  • Gery1980
    #12
    És mi van a "cigány" vagy a "zsidó" szavainkkal?Félre ne értsetek,én nem vagyok rasszista, de ezen szavak is negatív töltést kaptak az idők során, és igen sokszor alkalmazzák az emberek egy-egy ízes káromkodás alkalmával.
  • Coine
    #11
    akkor beszéljünk arról, h. ott kezdődik a probléma, ha ez neked új dologként jelentkezik...tehát nem ismerted eléggé a csajt....
  • CSOCSO
    #10
    ez akor is ful lértelmetlen és hülye elgondolás..miért csunya bazzeg?:)) majd ha kifogsz egy olyan barátnőt aki igy beszél: hogy a faszom teli van azzal a szájbabaszott ágival hogy megint a hátam mögött beszél a barátnőmnek ugy szétfogom rugni a kurva anyjáva együtt stb stb... majd azé kiváncsi leszek hogy rászolsz*e majd hogy ugyan fogd már magad vissza.. vagy inkább alapbol dobot a nőt...
  • Coine
    #9
    most őszintén te örülnél ennek ?

    "csá te fasz köcsög dewdew, mi a szar van már veled bazmeg ?"

    pedig a te elgondolásod szerint ez még belefér, vagy nem értem miért indítottad a topicot.
  • Cölöpverő
    #8
    pl: PAINT
  • dewdew
    #7
    Szoktal Te is erdekeseket nyitni :)
  • Lteebee
    #6
    Kiszól a lyuk a gödörből.
  • CSOCSO
    #5
    ez egy igen hülye topic de mindegy..
  • artschi
    #4
    Ez a magyar nyelv szépsége :). Elég egy betűcsere és a szónak teljesen más a jelentése. Csak ez akkor ciki, ha nyomtatásban jelenik meg...
  • Sub
    #3
    fuck it!